<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Ольга Гура. ЕКО Муза ))) искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
20
21
22
23
26
28
30
31
#

Записи

Понедельник 30 мая 2016
Сообщение прочтено 22 раз
Olga Gura | 2016-05-30 15:25:36

Ось такий апаратик для м"якого професійного очищення шкіри обличчя я отримала від компанії "Оріфлейм" усього за символічну 1 гривню, виконавши з-й крок стартової програми. Зверніть увагу, скільки він коштує по каталогу. По дисконту його можна придбати із знижкою 20%. 
Для усіх консультантів існує "Стартова програма" з 3-х кроків, якщо вони виконуються, ви отримуєте найдорожчий продукт по ціні 1 грн. Заявка на дисконт чи реєстрацію http://vk.cc/4jE5Gn
105 ДЕПУТАТІВ-МАЖОРИТАРНИКІВ. РЕЙТИНГ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА КВІТЕНЬ

За результатами моніторингу діяльності депутатів-мажоритарників у квітні, 105 народних обранців  провели 105 особистих прийомів громадян, 67 разів взяли участь у роботі місцевих органів влади (як виконавчої влади, так і місцевих рад та органів самоврядування), здійснили 184 візити у свої виборчі округи з різних приводів: участі у благодійних, публічних та експертних заходах, проведення зустрічей з виборцями, громадами та трудовими колективами тощо.

Найбільше особистих прийомів громадян за квітень місяць здійснили Сергій Міщенко (8 прийомів), Анатолій Дирів (7), Олег Дмитренко (7), Олександр Кодола (5), Олександр Лівік (5). Найбільш активно брали участь у роботі місцевих органів влади - у засіданнях місцевих рад районного і обласного рівня та у засіданнях і робочих зустрічах місцевих виконавчих органів влади (РДА, ОДА) такі парламентарі, як Роман Мацола (4 рази), Ярослав Дубневич (4), Оксана Юринець (4), Юрій Бублик (3), Максим Єфімов (3), Андрій Вадатурський (3), Юрій Вознюк (3), Павло Різаненко (3), Олесь Довгий (3), Сергій Лабазюк (3), Ігор Гузь (3). Лідерами за кількістю активностей у/для округу у квітні стали Олег Дмитренко (8), Оксана Юринець (7), Павло Дзюблик (7) та Ігор Артюшенко (7).  Більш детально про особисту активність 105 депутатів у їхніх округах можна дізнатися тут.

У квітні найбільш активним у вирішенні проблем громадян свого округу/області шляхом законотворчої діяльності був депутат, обраний у Тернопільській області, - Микола Люшняк, який подав 2 відповідної тематики законопроекти. Лідером у поданні запитів, які вирішують специфічні проблеми округу або області депутата, є парламентар від Рівненської області Василь Яніцький (7), по 6 таких депутатських запити у квітні подали Сергій Рудик (Черкаська обл.), Андрій Шипко (Дніпропетровська обл.), Роман Мацола (Хмельницька обл.), Григорій Тіміш (Чернівецька обл.), Віктор Развадовський (Житомирська обл.).

Найбільш дисциплінованими депутатами у розрізі присутності під час голосувань за питання порядку денного у парламенті (показники генеруються на основі даних платформи «Вони голосують для тебе») у квітні стали 23 народних обранці: Олег Мусій, Володимир Зубик, Олег Дмитренко, Олексій Порошенко, Роман Мацола, Леонід Клімов, Олександр Урбанський, Григорій Тіміш, Іван Куліченко, Віталій Хомутиннік, Юрій Македон, Віталій Курило, Юрій Вознюк, Микола Федорук, Тарас Юрик, Микола Люшняк, Сергій Валентиров, Борислав Розенблат, Максим Єфімов, Михайло Довбенко, Сергій Хлань, Констянтин  Іщейкін, Анатолій Дирів. Усі зазначені депутати не пропустили жодного засідання парламенту та у 100% випадків голосували за усі законопроекти, які були винесені до розгляду парламентом. Найменший відсоток присутності під час голосувань у парламенті протягом квітня – у Володимира Литвина (0%), Віктора Балоги (0%), Євгена Бакуліна (5%), Едуарда Матвійчука (3%).

За кожен з 18 критеріїв активностей депутатів у березні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за
Читать

Воскресенье 29 мая 2016
Сообщение прочтено 47 раз
Olga Gura | 2016-05-29 15:23:30

Учора, дивлячись на дощ за вікном, розумію, що лісопарк (щоденний обхід і прибирання)  на вечір відміняється. Роботи відкладаються. 

Чоловік резонно замітив: а ти запиши у щоденнику - полив рослин. Що значить позитивно мислити Very Happy З його легкої руки почала вести щоденник спостережень і робіт по парку, буду перечитувати на пенсії.  

Сообщение прочтено 123 раз
Olga Gura | 2016-05-29 14:44:52

Не думала, що моє враження від прес-конференції з Надією Савченко викличе такі гарячі суперечки. 

Проблема не у ній і не укредитах МВФ, і не у тому, що Європа погана,  а Росія хороша чи навпаки, Росія погана, а Європа хороша. Проблема у тому, що усі країни, в яких процвітає  корупція, стикаючись  з європейським шляхом розвитку, не можуть прийняти той факт, що чиновник має працювати на громаду, що бізнес має бути чистим і прозорим і сплачувати податки, що ЗМІ повинні висвітлювати події, а не нав"язувати пропаганду, що за свої слова і вчинки кожен має відповідати від політика до двірника. У нас це не так, саме тому будь-які зміни чи спроби європейських реформ викликають таке збурення.  

Ну не хочемо ми жити прозоро і відповідально. Дитячий садок чи совок, не знаю.

Але ніхто не думає, що у нинішніх 30-40 річних ніякої пенсії не буде, бо більшість зарплат - в конвертах, а більшість підприємців ведуть бізнес в тіні і не платять податків. Ну нема такого в цивілізованих країнах, там за це відповідають перед законом. Да, у кожного свій фінансист, свій адвокат, бо треба розбиратися і у фінансах, і у законах.  

У такій самій дупі ситуації Греція, більш-менш Італія і всі країни, де не можуть подолати корупцію. В країнах, де корупції в таких масштабах нема, люди живуть нормально і по законах. Ось і усі відповіді на запитання. 

Проблема не у ватниках чи вишиватниках, а у тому, що країна не може жити по законах, вона хоче жити по понятіях, де правий не той, на чиєму боці закон, а той, у кого є зв'язки, гроші, можливості крутити законом, як дишлом. 

 Надя пряма,  і крутити законами не буде, побачимо, чи вийде в неї на щось вплинути.  Podmigivanie

Сообщение прочтено 30 раз
Olga Gura | 2016-05-29 11:20:01

Огляд каталогу №8. Новинки та улюблені продукти. Podmigivanie

 

https://youtu.be/UeezC2VDIGI

Пятница 27 мая 2016
Сообщение прочтено 1117 раз
Olga Gura | 2016-05-27 19:10:43

Жодного разу не висловлювалася з приводу Савченко, були різні враження і думки, було шкода її як жінку і людину, хоча з іншого боку розумію, що вона вояк і мала відношення до вбивства таких самих вояків, які є чиїмись дітьми, чоловіками, батьками. Війна - завжди брудна штука. 

Проте сьогодні подивившись її прес-конференцію зрозуміла, що вона дійсно лідер, який може стати для України ну...  якщо не порятунком, то хоча б правильним напрямком. Просто приберіть своє патріархальне архаїчне мислення щодо жінок і їхнього потенціалу і ви побачите розумну, патріотичну, сильну духом людину (стать тут не має значення). Досі багато хто вважав,  що Юля - єдиний мужик у ВРPodmigivanie, зараз я так не вважаю. Юлі до Наді ще рости й рости. І навіть Ярошу до Наді, як мені до Києва пішки. Хоча він також лідер і політик. 

Бонус Наді - вона пряма і відкрита, на відміну від традиційних української політиків у візантійському стилі, які "проскакують між краплями дощу". Будемо сподіватися, що дійсно не "скурвиться". Podmigivanie 

Среда 25 мая 2016
Сообщение прочтено 67 раз
Olga Gura | 2016-05-25 23:24:34

Провалившийся рай - невероятно отрезвляющий эксперимент

В начале 90-х годов прошлого столетия мир стал свидетелем весьма странного научного эксперимента под названием "Биосфера-2". Восемь человек, одетых в форменные футуристические комбинезоны, помахали огромной толпе журналистов и вошли в герметический шлюз, который располагался в аризонской пустыне. Воздухонепроницаемые стеклянные купола вмещали в себе пять ландшафтных модулей: джунгли, саванна, болото, пустыня и даже маленький океан с пляжем и коралловым рифом. Среди этой красоты располагался сельскохозяйственный блок, оснащенный по последнему слову техники, а также жилой дом, построенный в авангардном стиле. Также кроме людей внутрь были запущены около 4 тысяч разнообразных представителей фауны, включая коз, свиней и кур на ферме.

 

Весь этот ковчег должен был автономно просуществовать два года, питаясь тем, что росло под куполом, дыша кислородом, который выделяли растения, очищая и бесконечно используя одну и ту же воду. Этакая планета в миниатюре, нетронутая технической революцией, где восемь интеллигентных, просвещенных людей планировали заниматься простым физическим трудом, собираться за одним обеденным столом, музицировать в часы досуга и, наконец, работать ради великой цели, на благо науки. Чем не рай? Оказалось, не всё так просто...

Поначалу все было именно так, как они мечтали. Колонисты с энтузиазмом работали на полях фермы, проверяли работу всех систем, следили за бурной жизнью джунглей, ловили рыбу, сидели на своем маленьком пляже, а по вечерам ели великолепно приготовленный ужин из самых свежих продуктов на балкончике с видом на созревающий урожай. За зелеными грядками и стеклянной стеной фермы начиналась пустыня и горная гряда, за которой садилось солнце. Этот балкон колонисты прозвали «Визионерским кафе» – отсюда будущее казалось особенно радужным. После ужина устраивали философские дискуссии или импровизированные джем-сейшены. Многие взяли с собой музыкальные инструменты, и, хоть профессиональных музыкантов среди них не было, то, что получалось, на волне всеобщего энтузиазма казалось авангардной музыкой будущего.

Примерно через неделю главный техник «Биосферы» Ван Тилло пришел на завтрак очень взволнованным. Он объявил, что у него есть странные и неприятные новости. Ежедневные измерения состояния воздуха показали, что проектировщики купола ошиблись в расчетах. В атмосфере постепенно сокращается количество кислорода и увеличивается процент углекислого газа. Пока это совершенно незаметно, однако, если тенденция продолжится, примерно через год существование на станции станет невозможным. С этого дня райская жизнь бионавтов закончилась, началась напряженная борьба за воздух, которым они дышали.


Во-первых, было решено как можно интенсивнее наращивать зеленую биомассу. Все свободное время колонисты посвящали посадкам и уходу за растениями. Во-вторых, они запустили на полную мощность резервный поглотитель углекислого газа, с которого постоянно нужно было соскребать осадок. В-третьих, неожиданным помощником стал океан, где оседало некоторое количество CO2, превращаясь в уксусную кислоту. Правда, кислотность океана от этого постоянно росла, и приходилось использовать добавки, понижающие ее. Ничто не помогало. Воздух под куполом становился все более разреженным.

Вскоре перед
Читать

Сообщение прочтено 57 раз
Olga Gura | 2016-05-25 16:56:56

Що ми намагаємося щось міняти, починаючи з верхівки, у той час, коли нижні щаблі у дуже поганому стані. 

І що б ми не робили, поки нижні рівні не будуть задоволені, зміна верхівки нічого не дасть. 
Вторник 24 мая 2016

Трохи фото з традиційного вже фестивалю. 

 


123...147148149Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены