<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Записи категории "видео"

Назад123...100101102Вперед | Указать страницу

Кот, шланг, вода. Освежающий пост

У нас жара, а у вас?

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ 

Вот изображение допроса киношно-пропагидистского героя-пленного.А вот каким бывает реальный допрос.
(документальная съёмка, Чечня. Грозный.)Пленные.
Реальность2й мировой.
Чаще не было никаких конвоев с собаками и шмайсерами.
А поскольку в начале войны немцы верили в свою победу,
а содержать миллионы героически сдавшихся было нереально, то пленных 41го года 
в большинстве распускали по домам.


Москва 1 МАЯ 1941 года Красная площадь союзники СССР и Гитлеровская Германия

/ https://youtu.be/aTsP3q5EOBU /

У Гитлера – Гестапо.
У Сталина – НКВД.
У Гитлера – Освенцим, Бухенвальд, Дахау. У Сталина – ГУЛАГ
Гитлер истреблял людей миллионами. И Сталин – миллионами.

 

Знамя нацистской Германии со свастикой

У Гитлера красный флаг. 
И у Сталина красный флаг. 
Гитлер правил от имени рабочего класса, партия Гитлера называлась рабочей. 
Сталин тоже правил от имени рабочего класса, его система власти официально именовалась диктатурой пролетариата. 
Гитлер ненавидел демократию и боролся с ней. 
Сталин ненавидел демократию и боролся с ней. 
Гитлер строил социализм. 
И Сталин строил социализм. 
Гитлер считал свой путь к социализму единственно верным, а все остальные пути извращением. 
И Сталин считал свой путь к социализму единственно верным, а все остальные пути отклонением от генеральной линии. 
Соратников по партии, которые отклонялись от правильного пути, таких как Рем и его окружение, Гитлер беспощадно уничтожал. 
Сталин тоже беспощадно уничтожал всех, кто отклонялся от правильного пути. 
У Гитлера четырёхлетний план. 
У Сталина – пятилетние. 
У Гитлера одна партия у власти, остальные в тюрьме. 
И у Сталина одна партия у власти, остальные в тюрьме. 
У Гитлера партия стояла над государством, страной управляли партийные вожди. 
И у Сталина партия стояла над государством, страной управляли партийные вожди. 
У Гитлера съезды партии были превращены в грандиозные представления. 
И у Сталина – тоже. 
Главные праздники в империи Сталина – 1 мая, 7 – 8 ноября. 
В империи Гитлера – 1 мая, 8 – 9 ноября. 
У Гитлера – Гитлерюгенд, молодые гитлеровцы. 
У Сталина – Комсомол, молодые сталинцы. 
Сталина официально называли фюрером, а Гитлера – вождём. Простите, Сталина – вождём, а Гитлера – фюрером. В переводе это то же самое. 

У Сталина НКВД - у Гитлера гестапо...Війна і грабіж – перевірені і надійні джерела збагачення. Той, хто набиває кишені під час кровопролиття, стає хитрим, лукавим і гріховним. Саме таким є герой нашої статті. Його звуть В’ячеслав Олександрович Проценко. Він очолює київське оборонне підприємство «Меридіан». У власній війні за грошові знакі Проценко розгубив те, що називають «людяність» і «порядність».

Відкрите акціонерне товариство «Меридіан» має дещо заплутану структуру власності. Контрольний пакет — 50 відсотків плюс одна акція – має держава в особі концерну «Укроборонпром». 40 відсотків належить товариству с обмеженою відповідальністю, яке час від часу публічно жаліється, що не отримує дивіденди. Решта записана на загадкових фізичних осіб.

До початку війни на Донбасі завод «Меридіан» повільно вмирав. Від нього відламувались великі та маленькі шматочки. Товари народного вжитку, що вироблялись, особливого попиту не мали. Подейкують, на «Меридіані» не цурались закуповувати дешеву китайську техніку, щоб потім її виставляти на продаж як власні високотехнологічні розробки.

Під крильцями «Укроборонпрому» «Меридіан» провів багатомільйонну оборудку з безпілотними літальними апаратами. Голова правління «Меридіану» є В’ячеслав Проценко разом із своїм рідним братом за державний кошт придбав певну розробку. Після виготовлення зразки апаратів були урочисто передані до війська. Вироби отримали назву «Spectator».

Але виявилося, що «Спектатор» на фронте не дуже й потрібний. Відомий волонтер Юрій Касьянов вважає, що масово застосовувати Spectator у фронтових умовах нереально. Більш того, бійці бояться користуватись апаратом, оскільки він дуже дорого коштує.

Витяг з ухвали Солом’янського районного суду міста Києва від 13.12.2016 р. (справа 760/19086/16-к)

В БПЛА Spectator застосовано безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом для цивільних потреб.

Вироби Spectator працюють на відкритих частотах і не мають належного шифрування каналів управління та передачі даних.

Електроніка виробів Spectator на 100% складається з електронних компонентів цивільного призначення, вироблених в КНР без відповідних сертифікатів державного зразка.

Невдовзі «Меридіан» заявив про готовність виготовляти двісті безпілотників на рік. Покупці з бюджетним гаманцем знайшлися одразу. Сумнівна якість апарату їх не засмутила, адже розмір «відкату» (за деякими даними) становив тридцять відсотків.


Справа дійшла до народних депутатів. У жовтні минулого року НАБУ і військова прокуратура були проінформовані про скоєння злочину. Проте спочатку в діях Проценка криміналу ніхто не побачив. Лише згодом суд зобов’язав детективів НАБУ відкрити кримінальне провадження за статтею 364 «Зловживання владою або службовим становищем».

Поки проводиться досудове розслідування, українські бійці гинуть на фронті. У тому числі, через брак розвідувальної інформації від безпілотних літальних апаратів.

Корупцію в «Укроборонпромі» помітили активісти Transparency International. Міжнародні експерти (серед яких колишній командир корпусу швидкого реагування НАТО) оцінили Україну за індексом антикорупційної політики в оборонному секторі. Наша країна потрапила у групу D. Це при тому, що F означає «критичний рівень».

Проте «червоний директор» «Меридіану» питаннями корупції не переймається. В управлінні Проценка знаходиться 160 тисяч квадратних метрів службових приміщень. Левова частка з них (з благословення «Укроборонпрому») здається в оренду. Пасивний дохід від орендаторів щомісяця становить десятки мільйонів гривень. Частина грошей переводиться у готівку, адже слідчі встановили факти фіктивних закупок товарів та послуг. Зокрема, у досудовому розслідуванні щодо «Меридіану» фігурують суми 12 та 13 мільйонів гривень.

Але цього махінаторам виявилось замало. Вони почали застосовувати класичну схему шахрайства. Це коли орендатор за власний рахунок робить у приміщеннях капітальний ремонт, а потім з ним розривають угоду.

Один такий випадок потрапив у поле зору «Нашої версії». Йдеться про контракт «Меридіану» з фірмою «Електро Метал Груп», яка орендує майже 14 тисяч квадратних метрів. Журналісти зафіксували, що під час дії угоди довірена особа Проценка показувала приміщення «Електро Метал Груп» новим орендарям.


І це при тому, що «Електро Метал Груп» сплатила три з половиною мільйона гривень за ремонт! А на рахунки «Меридіану» було перераховано майже два мільйони гривень. Відповідно, поповнювався бюджет країни.

Правозахисник Едуард Багіров вважає рішення керівництва заводу «Меридіан» незаконним та таким, що порушує інтереси держави. Пан Багіров звернувся до військової прокуратури та СБУ з питанням про те, чому директор «Меридіану» навмисно приймає неправомірні рішення?

Чому Проценко досі не заарештований? Чому розквітає корупція в оборонній сфері?

Секретар Національного антикорупційного комітету з питань оборони Віктор Плахута вважає, що це замкнуте коло. «Маріонеточні люди призначаються на державні підприємства, з яких потім виводяться кошти, які поступають в політику. А це дозволяє певним особам перебувати при владі», — підкреслив активіст.

Волонтер Юрій Касьянов відмітив, що в коррупционных схемах «Укроборонпрому» керівник «Меридану» — ці «сержантський» рівень. «Верхівка цих схем замикається на уряд і Президента країни. У нас нічого не робиться без їхньої згоди і гаманця. Цих людей треба відсторонити від влади, декого треба розстріляти, а більшість посади за грати», — вважає волонтер.

Яка доля чекає на «сержанта мафії» В’ячеслава Проценка? Раптом бійці АТО і підприємці згуртуються разом і відвідають хатинку злодіяки? Тоді над Києвом знов запалають шини. А люди, за законами військового часу, вимагатимуть трибуналу. Чи врятують «сержанта» Проценка його господарі від заслуженого покарання?

«Наша версія» слідкує за розвитком подій.

P.S. На даний час прокурорами військової прокуратури Центрального регіону України здійснюється процесуальне керівництво у 45 кримінальних провадженнях, пов’язаних із протиправними діями службових осіб державних підприємств, що входять до концерну «Укроборонпром». 37 з них — кримінальні провадження за ознаками корупції. Попередньо встановлені збитки на загальну суму 107 млн. 258 тис. грн.

Бюро журналістських розслідувань «Наша версія»

21 марта отмечается Международный день человека с синдромом Дауна (World Down Syndrome Day).

 

Министр культуры Владимир Мединский нашел у русских лишнюю хромосому
Его недавнее высказывание произвело большой переполох в научном мире. В интервью калифорнийской газете «Русская жизнь» Мединский предположил, что не исчезнуть с лица земли подобно скифам и сарматам русской нации помогла лишняя хромосома. То есть сорок седьмая! А в доказательство такой живучести народа привел несколько примеров из истории.

Владимир Мединский, министр культуры РФ: «Я считаю, что после всех катастроф, которые обрушились на Россию в двадцатом веке, начиная с Первой мировой и заканчивая перестройкой, тот факт, что Россия еще сохранилась и развивается, говорит, что у нашего народа имеется одна лишняя хромосома».

47 Хромосом Министра культуры у него точно 47...

eva | 15.12.2016 |

А вам? Вот, вроде круто, но... как-то жутковато. Не?

 

Вроде бы все хорошо, так креативно... Но! "Спасителя", случайно открывшего такой путь ухода от ужаса, самого спас всего лишь пустячок.

А вот "спасенным", нацепившим крестызащиту, еще предстоит узнать всю глубину падения в Разочарование. Может быть, даже, возникнут религиозные войны - ждем продолжения..?
Прямо духоборческое, не..?Cool
Вообще, никогда бы не подумала, что такое возможно. И чего кыце в голову взбрело..? Может прописали диету из холоднокровных? Smile
Не знаю, сколько из вас понимают испанский или английский языки, но, по контексту, думаю, догадаетесь, про что ролик :)Читать
Смотреть на полном экране!
Лично я буду ждать сильно-сильно :)Назад123...100101102Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены