<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Центр Реабилитации Зависимости от Независимости
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 28 ноября 2008
Сообщение прочтено 426 раз
Zevana | 2008-11-28 19:17:00
Понедельник 29 сентября 2008
Сообщение прочтено 408 раз
Zevana | 2008-09-29 19:03:30
Я ТАК ЗА ВАМИ ВСІМА СКУЧИЛА!!!
 


Четверг 21 августа 2008
Сообщение прочтено 509 раз
Zevana | 2008-08-21 18:48:41
Сообщение прочтено 407 раз
Zevana | 2008-08-21 10:52:51
Понедельник 11 августа 2008
Сообщение прочтено 1220 раз
Zevana | 2008-08-11 18:33:11
Серед різноманітних проблемних питань, з якими автовласники звертаються на "телефони довіри" Державтоінспекції, більшість стосується дій водіїв та працівників ДАІ під час скоєння дорожньо-транспортних пригод: як грамотно поводитися, де чекати прибуття працівників ДАІ, які документи необхідно отримати тощо. Відповіді на ці запитання намагаються дати автовласникам засоби масової інформації. Щоправда, деякі ЗМІ надають такі некоректні поради, що не допомагають, а лише ускладнюють ситуацію. При цьому вони також подають викривлену інформацію щодо дій працівників ДАІ під час оформлення дорожньо-транспортних пригод, спекулюючи на окремих фактах навколо позбавлення судами учасників ДТП права керування транспортними засобами.
   Аби розставити всі крапки над "і", ми наводимо своєрідну тактику дій водія, який потрапив у ДТП, та дій автоінспектора під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди, що базуються на основі відповідних нормативних документів.
   Відповідно до вимог пункту 2.10. Правил дорожнього руху України у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов'язаний:
    негайно зупинити транспортний засіб і залишитися на місці пригоди; увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки відповідно до вимог пункту 9.10. Правил дорожнього руху; не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди; вжити можливих заходів для надання першої медичної допомоги потерпілим, викликати карету швидкої медичної допомоги, а якщо це неможливо, звернутися за допомогою до присутніх і відправити потерпілих до лікувального закладу; у разі неможливості виконати такі дії відвезти потерпілого до найближчого лікувального закладу своїм транспортним засобом, попередньо зафіксувавши розташування слідів пригоди, а також положення транспортного засобу після його зупинки; повідомити про дорожньо-транспорту пригоду орган чи підрозділ міліції, записати прізвища та адреси очевидців, чекати прибуття працівників міліції; вжити всіх необхідних заходів для збереження слідів пригоди, огородження їх та організувати об'їзд місця пригоди;
  • до проведення медичного огляду не вживати без призначення медичного працівника алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі.
      

   Ураховуючи також, що переважна більшість автомобілів, що рухаються автошляхами, застрахована, виникає ще один нюанс. Автовласникам, які потрапили в ДТП, необхідно отримати довідку про дорожньо-транспортну пригоду для надання до страхової компанії. Адже одна з вимог страхування - своєчасне повідомлення компанії про страховий випадок, тобто ДТП. Зазначена довідка встановленого зразку видається працівниками ДАІ.
   Відповідно до пункту 2.11 Правил дорожнього руху, якщо внаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає потерпілих та не завдано матеріальної шкоди третім особам (третіми особами вважаються інші учасники дорожнього руху, які через обставини виявились причетними до дорожньо-транспортної пригоди), а транспортні засоби можуть безпечно рухатися, водії (за наявності взаємної згодив оцінці обставин скоєного) можуть прибути до найближчого поста Державтоінспекції або в орган чи підрозділ міліції для оформлення відповідних матеріалів, попередньо склавши схему пригоди та поставивши підписи під нею.
...
Читать

Сообщение прочтено 465 раз
Zevana | 2008-08-11 18:21:43
Сьогодні, о 7-й годині 45 хвилин, на Київщині, на 27 км Бориспільського шосе, водій автомобіля "Деу" не вибрав безпечну швидкість та дистанцію й зіткнувся з "ВАЗом 2106", що їхав попереду. Від потужного удару "Жигулі" відкинуло на бордюр.
   За попередніми даними внаслідок дорожньо-транспортної пригоди троє людей у "ВАЗі" від отриманих травм загинули на місці події, одна людина травмована.
   Водій "Деу", який грубо порушив Правила дорожнього руху й спричинив ДТП, залишився неушкодженим.
ИНСТРУКЦИЯ ДЛЯ МУЖЧИН

1. Подъехать к банкомату
2. Опустить стекло
3. Вставить карточку в банкомат и набрать ПИН-код
4. Ввести нужную сумму
5. Забрать деньги, карточку и квитанцию
6. Поднять стекло
7. Отъехать
ИНСТРУКЦИЯ ДЛЯ ЖЕНЩИН

1. Подъехать к банкомату
2. Подать назад, чтобы банкомат оказался напротив окна
3. Поставить машину на ручной тормоз, опустить стекло
4. Найти сумочку и высыпать ее содержимое на пассажирское сидение, чтобы найти карточку
5. Выключить радио
6. Попробовать вставить карточку в банкомат
7. Открыть дверь, чтобы дотянуться до банкомата
8. Вставить карточку
9. Вынуть карточку и вставить правильной стороной
10. Перерыть сумочку, чтобы найти записную книжку, где записан ПИН-код
11. Ввести ПИН-код
12. Нажать "сброс" и ввести ПИН-код правильно
13. Ввести нужную сумму
14. Посмотреться в зеркало и поправить прическу
15. Забрать деньги и квитанцию
16. Снова высыпать все из сумочки, найти там кошелек и убрать деньги
17. Положить квитанцию в отделение для чеков
18. Поправить прическу
19. Проехать 5 метров
20. Подать назад к банкомату
21. Забрать карточку
22. Высыпать все из сумочки, найти футляр для карточек и положить туда карточку
23. Показать известным жестом руки, что вы думаете о мужчинах, скопившихся сзади вас в очереди
24. Завести заглохшую машину и отъехать
25. Проехать 2-5 км
26. Снять машину с ручного тормоза
P.S. дёвчёнки только не в обиду.....
Сообщение прочтено 519 раз
Zevana | 2008-08-11 17:32:08
Овен - какой Овен не любит быстрой езды? Ему подавай машину красную, типа "Феррари", короче - спортивные модели. Кстати, железо ("ferrum") - металл этого знака. Активное стремление во всем быть первым, не оставит без внимания марку "Premier". Катайтесь на здоровье.
Телец - Бьюик ("Buick") аккуратная машинка, в хозяйстве пригодится. А это главное! Обычно предпочитает спокойный, внушающий доверие "Opel" или "Saab". Настоящий Телец машину моет бережно, хочется сказать, "вылизывает" (извините, это образно). Трясется над каждой втулкой. Страшно переживает за любую царапину. Модель выбирает как жену - одну на всю жизнь. Будете на ней возить лесоматериалы и прочие, хозяйственные вещи.


Близнецы - покупайте "Ауди". Знаете почему? Чтобы хорошо слышать! Многие близнецы неравнодушны к ауди_плеерам. Так приятно рулить баранку, когда ветер в ушах (и голове). Кстати, без мобильника никуда, тем более в дорогу. Нравится менять авто, как перчатки, ездить сразу на 2 машинах (как сидеть на 2-ух стульях ;). Полагаю, коробка передач (переключение скоростей) - любимая часть машины. Однако не нравится "ручник" (кто не знает - это тормоз). Дополнительно рекомендую обзавестись "Mercury". Как никак, Меркурий (он же Гефест, он же Геракл, он же...) - неуловимый вестник богов. Никто его не ловит... потому что не угонится! Перекати поле называется.


Рак - эти скромные люди предпочитают не гнать, а обождать; подавать назад, чем вперед; объезжать препятствия, чем их пробивать (как нетерпеливый Овен). Все знают, "в карете прошлого далеко не уедешь", но Раку нравятся cтаринные модели (раритеты на память). Преобладает душевный принцип: "тише едешь - дальше будешь". Если что, жмут на тормоза, традиционнно паркуются в положенных местах, консервативно прячут машину в гараж (с амбарным устрашающим замком ;). Это крепость, склад, блиндаж ;). Не бывает проблем с запаской. Рачительный хозяин дом на колесах содержит в порядке. В салоне уютное гнездо, а не разгильдяйский бардак. Уважает ремни безопасности и спасательную подушку, на всякий случай платит страховку (любимый клиент этих компаний). Еще сообщу - патриот! Если Родина скажет: "поддержим отечественного производителя", Рак проникнется чувствами и пересядет на отечественный автомобиль - родной и привычный. Из иномарок рекомендую "Крайслер" (Chrysler). Или другую - главное, чтобы душа лежала... рядом. ;)

...
Читать
Пятница 8 августа 2008
Сообщение прочтено 656 раз
Zevana | 2008-08-08 17:44:49
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены