Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Понедельник 17 сентября 2012
Сообщение прочтено 957 раз

Герої не теревенять, вони скромно починають зміни з себе!


https://www.facebook.com/ValentinLunejko

https:/ /fbcdn-sph otos-h-a.a kamaihd.ne t/hphotos- ak-prn1/c8 3.0.403.40 3/p403x403 /582452_41 7802964948 781_146060 544_n.jpg< /p>


Комментарии (2)  
ANTIsekta | 2012-09-17 17:14:31 СНІДУ не існує
Сообщение прочтено 1501 раз

Ажіотаж навколо вірусу СНІДу - це атака на масову свідомість з метою знищення наших дітей. Більше 6000 вчених-медиків вважають, що вірусу СНІДу не існує. Синдром імунодефіциту людини викликають десятки хвороб, убогість, недоїдання, алкоголь, радіація, НВЧ-випромінювання, вживання наркотиків, брудне довкілля, негативні емоції, але тільки не вірус.У світі взагалі немає фахівців, які бачили вірус СНІДу ... Просто тому, що ... його, як це не парадоксально, не існує. Хвороба СНІД, таким чином, є результатом різних чинників неінфекційної природи.

Це найбільш жахлива медична містифікація! З 1984 року, коли Урядом США було оголошено про існування вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), що викликає захворювання «синдром набутого імунодефіциту» (СНІД), були витрачені сотні мільярдів доларів на виявлення вірусу, створення вакцини і ліків проти СНІДу. У засобах масової інформації постійно нагнітається істерія про «катастрофічну швидкість поширення епідемії СНІД».

Однак, незважаючи на старання вчених і величезні кошти, загадковий вірус до цих пір не знайдений. Всі вчені і лікарі визнають, що люди вмирають не від вірусу, а від імунодефіциту та супутньої інфекції.Виникає питання: а чи існує цей вірус? Однак всі виступи чесних вчених-біологів та лікарів на цю тему замовчуються або перекручуються.

СНІД викликається не вірусом, а безумною вакцинацією, консервантами, негативною інформацією, алкоголем, нездоровим способом життя в цілому. Вірус СНІД - це найбільша містифікація за всю історію людства.

Комментарии (9)  
Сообщение прочтено 425 раз

Жееесть, такого вы еще никогда не видели. Это реальная сенсация. Rolling Eyes Wink Crying or Very sad


(из рубрики "хачю в ТОП" или Блого-дебилизм)


Сообщение прочтено 475 раз
-1-

B своєму рухові дух реалізується і через людську особистість і через спільноту. Найвищим типом спільноти є нація. Нація не є скупченням людей. Це інтегрована особистість, для якої людина виступає лише моментом. Як особистість нація має свою свідомість, волю, своє обличчя і свій шлях.

Побудова інтегрованої особистості якісно підвищує рівень людини, дає їй сенс буття, спонуку і можливості реалізації. Так для людини свобода волі випливає з духовної сторони людської природи і є функцією свідомості. Національна особистість є над свідомістю для людини, тому її волевиявлення є свободою людини. Свобода, можливість реалізації людини прямо залежить від якості національної особистості. З нацією для тебе можливі великі вчинки. Це можуть бути великі помилки, але у великих помилках більше сенсу, ніж в дрібних буденних правдах.

Через націю, через інтегрування себе до надособистості ти можеш досягнути найпотужнішого духовного зриву, в якому б напрямкові він не здіймався.

 

-2-

Абсолют, до якого завжди спрямовано цей зрив, який виступає його спонукою, є, таким чином причиною і моментом розбудови нації. Це божественна воля спонукає тебе стати до розбудови нації.

Відношення до Бога інтегрованої особистості є на якісно вищому рівні, ніж відношення до Бога людини.

Позаяк національний суб`єкт діє на свідомість і у свідомості людини, то має місце опосереднене (через націю) сприйняття Бога твоєю свідомістю, Його опосереднена дія на тебе. Інтегрована особистість стоїть між тобою і Богом, її бачення Бога є Богом для тебе.

 

-3-

Природна різниця людських схильностей знаходить своє вираження у складності, Ієрархічності національної будови. Відповідна ієрархія забезпечує миттєвість, відпорність і потенцію до розвитку нації, і є однією з її необхідних ознак. Провідне місце в ієрархії займає верства, предметом діяльності котрої є нація як така.

Занепад ієрархії означає занепад нації, стан отари, котрий дозволяє зовнішнім чинникам накидати масі свій інтерес. Зруйнування внутрішньої ієрархії означає для маси або владу зовнішньої сили або диктатуру власного бруду.

 

-4-

Віки принижень і поразок змінили психологічний тип української нації. Визначаючими рисами української духовності є провінційництво і другорядність; основним творчим методом в усіх аспектах діяльності – наслідування чужих зразків. Нищівні удари завданні всім підставам національного буття. За таких умов уявляється безнадійною праця на збереження.

Єдиним способом подальшого виживання може бути лише облишення реставрації і початок інтенсивного національного будівництва, облишення позиції оборони і перехід до наступу.

В основу плану цього будівництва і цього наступу мусить бути покладений заново усвідомлений і заново сформульований ідеал.

Тривалий час національний ідеал, національна мрія обмежувались ідеєю самостійності.

Самостійність лише момент на шляху побудови Нації,
Читать


ANTIsekta | 2012-09-17 15:38:45 Юля в законі
Сообщение прочтено 3863 разМи раді, що Юля гідно поводиться в тюрмі. Це підтвердила її колишня співкамерниця Аблапова. Незважаючи на болі в спині, Тимошенко продовжувала займатися спортом, а коли приймала відвідувачів, завжди вдягала підбори. Аблапова також розповіла, що коли жила з Тимошенко в одній камері, виконувала для неї роль прислуги.

Кажучи простими словами – Юля «поставила себе»: симулює, не прибирає за собою, керує співкамерницями. В той же час, Луценко не може похвалитися й десятою часткою такої впевненості.

Як свідчить досвід Китаю навіть на стратах жінки часто поводяться гоноровіше за чоловіків.


Категории: Патріотизм    
Комментарии (28)  
Суббота 15 сентября 2012
Сообщение прочтено 1826 раз
Ви думаєте що інтернет та Блог це дивовижна штука яка дає вам можливості бути поміченим? Я вас запевняю що ні. Все це властиве ЖЖ, а інет - це лиш тимчасовий історичний нюанс. Неймовірна річ ЖЖ. На ній і по ній відбуваються ключові події у житті мережі. Вона формує рейтинги та популярність, вона тисне власним авторитетом на слабкі серця чоловіків і тим самим примушує їх брати участь у цьому спектаклі - де герой та глядач один - ЖЖ, а ви тут лише натяк на зміст у сценарію. Без ЖЖ навіть якщо ви новий Кант - у вас немає шансів проявитись, натомість активно жестикулюючи язиком у потрібному напрямку ЖЖ, рухами обертальними або поступальними - догори-вниз, ви маєте шанс отримати статус генія, силача і просто прекрасної людини. Ваші особисті якості та рівень знань при цьому неважливі. Головне інше - техніка та амплітуда коливань вашого ротового м'язу (звісно у символічному змісті). Хоча тут існує небезпека бути затисненим особливо "зворушеною" в екстазі ЖЖ і залишитись у такому положенні на все ваше інет-життя.

ЖЖ (або жіноча жопа) поділяється на ДП (дівчачу попу), ЖД (жіночу дупку) та СГ (стару гепу).

ДП - любить писати про нездану сесію, погане самопочуття у зв'язку із нічними гулянками та свого кота. Відвідує товариство ЖД та СГ вкрай рідко. Тому її роль у створенні рейтингу не така видатна.

ЖД - більш розкута. Вона робить вигляд начебто все ще як ДП, але із розумними розмовами про те як правильно парити котлети. Провівши багаторазовий слинявий підтер-підкуп ви ризикуєте стати грозою ресурсу із великою свитою за плечима.

СГ - це вершина і остання ланка ЖЖ. Вона жорстка, власна, фемінізована до тих хто не бере участь у "язикатому плебействі". Якщо ви не любите котів, котлети та інет-сіськи (які продукують її лизуни) - вона зможе вирізати вас із Блогів, відключити ваш інет, підняти врешті решт революцію... Щоправда останні декілька пунктів поки що не довелось спостерігати адже люди що не люблять сіськи, котів та котлети - в інтернет не заходять.

ЖЖ як правило має чудову пам'ять та часто сидить у засідці. Тому всі ваші рухи будуть обов'язково помічені, зафіксовані і оцінені. 

(тож у цілях популяризації важливих тем, починаю терміново налагоджувати спроби облизати ЖЖ)

 


ПС до речі, звісно є ще окрім перерахованих і нормальні адекватні жінки!

Cool


Категории: жесть    
Комментарии (10)  
Сообщение прочтено 3489 разОсновні ідеї «Націоналізму» були: передусім антитези драгоманівському «малоросіянству». Трактованню Украї­ни як провінції Росії, що претендувала лише на деякі «полегші» культурного й соціяльного характеру. «Націона­лізм» протиставляв ідею політичної нації: нації, ідеалом і метою якої був політичний державницький сепаратизм, повний розрив з усякою Росією, а культурно — повне про­тиставлення цілому духовному комплексові Московщини; під оглядом соціяльним — негація соціялізму. Це була пов­на антитеза «гермафродитському» світоглядові тодішнього демо-соціялістичного українського провідництва...

На питання «Що?» «Націоналізм» відповідав: незалеж­ність і повний сепаратизм, підкреслення останнього в антиципації майбутніх гасел «федерації», «самостійності», але... в рамках «общего отечества», Росії. На питання «Як здобувати свою мету?» «Націоналізм» відповідав: бороть­бою, національною революцією проти Московщини; не шляхом «порозуміння» чи «еволюції».

Ці тези були цілковитою антитезою драгоманівства і соціялізму, бо ідеологія Драгоманова уймалася ним же самим в його «гімні»: «Гей, українець просить немного...». Ідея «Націоналізму» замість «немного» ставляла «все»! Замість «просить» — жадає і здобуває. Також дальшу драгоманівську мудрість (з того ж гімну): постулят «любови, ко всім слов`янам, а в першу міру до москалів, як до «старшого брата», що мав вести інших, «Націоналізм» відкидав як наївне і шкідливе капітулянтство.

За питанням «Що?», «Яка мета нації?» і за питанням «Як осягти її?» на третє питання — «Хто має довершити? » — «Націоналізм» відповів: людина нового духа. Якого? Духа, протилежного занепадницькому духові речників україн­ської інтелігенції ХХ-го віку з «рабським мозком» і «рабським серцем» (слова І. Франка). Роз`їждженому сумнівами розумові тієї інтелігенції, хитливому в своїх дум­ках, «Націоналізм» протиставляв не знаючу сумнівів віру в свою ідею, в свою Правду (крикливо окреслену против­никами як «догматизм», односторонність і «емотивність»).

...Який образ уявляється намі коли вимовляємо: українська національна ідеологія? Які емоції збуджують у нас імена кирило-методіївців, Драгоманова, Франка і провідників новітнього народництва та соціялізму? Певно, не ті, з якими лучаться в нас імена Дайте, Макіявеллі або Мадзіні. Це постаті різних шкіл, різних стилів і яких же ж інших світоглядів!

Коли б ми хотіли кількома словами висловити цілу різницю між націоналізмом і народництвом, то ми знайшли б її в двох діяметрально протилежних світовідчуваннях: світ, де панує воля, і світ, де панує інтелект. Два темпера­менти: чин — і контемпляція, інтуїція — і логіка, агресія — і пасивність, догматизм — і релятивність, віра — і знання...

...Спонтанна воля до життя нації — безмотивна і безрозумова — була для наших провансальців чистішою мета­фізикою. Ми бачили, як один з соціалістів обурювався, що найвищій формі об`єктивації національної волі (державі) хочуть «шовіністи» надати характер якоїсь «окультної
Читать


Комментарии (19)  
Пятница 14 сентября 2012
Сообщение прочтено 5067 раз

Тут сьогодні дві теми виникли:

-Які нецікаві пішли блоги

-Яке сьогодні тупе (по відношенню до старших) покоління молоді

=============

Об'єднавши дві ці теми у один потік думок, а також продивившись список найактивніших блогерів і їх вік, можна зробити висновок - такого примітиву і тупізму який міститься у більшості постів навіть сьогоднішня молодь не має. Приміром на новостворену тему про котів налітає така кількість жінок (тих кому за 30) яка кількісно здатна вигнати вас у Топ за якусь там неділю-другу. Вони ж прийдуть і на котлети... На ціцьки налетить (особливо у смішариках якщо ціцьки будуть смішними) така сама кількість користувачів -чоловіків (тим кому за 30ть).

Тому я звернусь до молоді яка сюди інколи забігає. Шановні, не пишіть про метафізику та високі матерії, не пишіть грунтовних об'ємних праць. Пишіть про котів і сіськи (вставляйте картинки) і буде вам повага від більш старшого, інтелектуальнішого та розумнішого "населення" Блогів.(фотка для коментів)


Категории: жесть    
Комментарии (51)  
Сообщение прочтено 1150 раз

тут і зараз?
Голосование
Що популяризує Блог?
1) Кіт (універсальна відповідь для тих кому ліньки читати далі)
100%
2) Рівень інтелекту та духовного змісту аудиторії
0%
Всего проголосовало 4 человека
Комментарии (8)  
Сообщение прочтено 1069 раз

Комментарии (6)  
123...101112Вперед | Указать страницу