Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Про кризу, Україну та савдепію
ANTIsekta | 2012-09-03 10:43:42
Сообщение прочтено 702 разІллєнко та Параджанов

Криза накрила мокрим рядном всю земну кулю – принаймні так стверджують усі інформаційні агенції, власне які самі так старанно і наполегливо ткали те всесвітнє інформаційне рядно і просякали його отруйною сумішшю дезинформації, деморалізації і жовчі, аби споживачам було легше проковтнути і перетравити те кризове рядно.

Що таке криза?

Криза, або криз, з грецької, означає – закінчення, вихід. Застосовується слово криз разом із назвою хвороби, при якій він спостерігається (наприклад, гіпертонічний криз). Само по собі слово криза означає лише стан загострення якоїсь хвороби, різкий перелам, занепад.

Яка до біса хвороба паралізувала Україну?

Відповідь на це питання зовсім не в тому параноїдальному галасу, істеричному шарварку рецептів, що вирує в інформаційному просторі. Відповідь прихована за сема печатками.

Як побороти кризу - ніхто не знає. Не знає тому, що її неможливо побороти, бо вона не хвороба, вона лише стан хвороби. Так би мовити, остаточний симптом хвороби. Тому треба зрозуміти, яка хвороба, або комплекс хвороб розвинулися в Україні до стану кризи?

Як можна визначити захворювання, коли всі аналізи, всі клінічні дослідження утаємничені, а може навіть знищені правлячою елітою, а натомість в інформпростір заведено бравурний переможний спам, шумовиння, призначене для того, аби приховати реальну ситуацію з кризою в Україні.

Проте непряме говоріння історії промовисте, для тих, хто вміє читати між рядками. Існує ціла наука позатекстового читання текстів – семіотика, коли приховані знаки, латентні символи, обмовки і натяки створюють паралельний справжній зміст, виявляють реальну позицію автора.

Генріх Гіммлер в підвалини Третього рейху поклав гасло: - "Вбивайте, вбивайте і вбивайте! Всю відповідальність я беру на себе." Гіммлер порушив християнську моральну засаду "не вбивай", бо не сумнівався в своїй перемозі в ІІ Світовій війні. А переможців, як відомо, не судять. Кого власне за закликом Гіммлера підлягало вбивати? Нас з вами. Найбільший етнос в Європі. За Адольфом Гітлером, мільйони і мільйони українців мали вмерти, перетворитися на гній, який зробить українські чорноземи ще більш родючими. Сталін був більш далекоглядний, він не брав відповідальність на себе, він просто вбивав українців руками своїх сатрапів, яких він теж вбивав, щоби знищити будь які сліди. Сталін знищив в 1933-му близько 10 мільйонів українців, і не залишив жодних прямих свідчень. Але залишилися його ідейні настанови і чорні дошки, залишилися інвентарні описи переселених росіян на землі, виморочені голодом, залишились спогади свідків, від яких крижаніє кров, залишилися колективні поховання за межами цвинтарів і кладовищ. Друга світова війна, яку Сталін найменував "велікой атечєствєнной", була насправді велетенською "атечественною" бойнею, де українців забивали, як худобу і ніхто на себе відповідальність за це не брав, бо було запроваджено героїчне гасло смерті: - "За Родіну! За Сталіна!", підкріплене заградзагонами і смержем. Відомий факт, коли звільнили Лівобережну Україні і треба було форсувати Дніпро, поставили "під ружжо" близько трьохсот тисяч тих, хто був на окупованій території, від п'ятнадцяти до шестидесятип'яти років по народженню. Ружьйов власне так і не дали. Не дали і обмундирування. Їх назвали чорноризники – бо гнали їх на форсування Дніпра в зимовому листопаді в радянській уніформі – в чорних кухвайках. В мене є документальний запис розповіді офіцера порученця генерала Ватутіна на імя Коваленко. Коваленко свідчить, коли Ватутін сказав Жукову, що ті триста тисяч не допливуть в крижаній воді листопаду до високого Правового берега під свинцевою зливою німців, Жуков відповів: - "Чим більше хохлів здохне зараз, тим менше нам доведеться їх виселяти на Сибір після війни."

Не дісталися ті триста тисяч моїх родичів до правого берегу свого життя. Ніхто не слав родичам на них похоронок. Вони просто зникли з історії, писаної більшовиками. Але не зникли з історії України, досі не написаної нами.

Коли з трибуни Верховної Ради з піною в роті кричить компартійний лідер: - " Ми нікому не пазволім перепісивать історію!" – я думаю про ті триста тисяч вбитих і втоплених, що б вони сказали на ті слова компартійного сучасного сатрапа Сталіна.

А старі сталінські сатрапи Жуков з Берія запланували тотальне очищення території України від українців. Наказом № 0078/42 від 22 червня 1944 року всі українці, що перебували на окупованій території підлягали примусовому виселенню у віддалені райони Сибіру в одну ніч. А під окупацією була вся Україна. Кривавий план було зірвано вояками УПА. З кримсько-татарським народом виселення в одну ніч у Сталіна вийшло, бо в кримських татар не було своєї УПА.

Власне яку історію нам "не пазволят" переписувати? Краткій курс ВКП(б)? Чи історію, написану Карамзіним для нащадка російського імператора німецького походження? Чи "Повість временних лет", фундаментально переписану за наказом німецької княжни і російської імператриці за сумісництвом Катерини ІІ.

Чому я починаю про кризу так здалека. Бо в української кризи своє глибоке коріння. І повторювати трагічні корінні сторінки історії, що неминуче призвели до сьогоднішнього стану речей в Україні, треба постійно, як катехізис.

Чому ніхто в світі не знайшов ліків від кризи? Тому що від кризи немає ліків. Криза не хвороба. Криза смертельний симптом хвороби, чи навіть цілого букету хвороб.

Який діагноз треба поставити українській кризі, бо вона, за свідченням міжнародних експертів, найлихіша і найжорстокіша. Ми стоїмо в одному кроці від новітнього голодомору, як головного і найефективнішого засобу боротьби з українським етносом. Чи я перебільшую? Якби Кабмін не закрив грифом "Секретно" усі відомості про стан економіки, я б такого не говорив. Але семіотика вміє читати тексти, захищені навіть грифом "державна таємниця". Геноцид 33-го і досі захищений грифом "державна таємниця СРСР".

Всі відповіді на пекучі запити сьогодення в історії, тобто в історії хвороби. Влада, яка сьогодні приссалася до кровоносної аорти України, лише наймані менеджери кризи. Вона лише обслуговує кризу, як може. Може вона небагато, бо не володіє ані культурою, ані знаннями-інтелектом, ані моральними засадами, лише хижацькою жагою збагачення і особистого виживання. Цій владі плювати на український народ і, тим паче, на руськоязичне населення. Весь інструментарій цієї влади зводиться до засобів деморалізації і зубожіння людей на рівні пограбування всіх і вся, хто населяє Україну. Я вже казав: в діючої влади-еліти ідеологія мародерів при методології сатрапів і провокаторів. Чого варте, скажімо, розпалювання ворожнечі між етнічними українцями і руськоязичним населенням. Хибна думка руськоязичного населення, що їх захистить Росія, якщо почнеться кривавий голодний бунт, базується на ілюзії, яку поширюють кремлівські агенти – так звана п'ята колона в Україні. Росії насправді не потрібні ані українці, ані руськоязичне населення. Росії потрібна земля і надра України, а ті, хто там зараз животіють – ще Гітлер сказав, а Сталін підтвердив - прислужаться гноєм для родючої Української землі яка увійде до складк Російської імперії.

В цьому якраз і корінь криз в Україні.

Україна за останні сто років перебувала в колоніальному стані у чотирьох держав: Австро-Угорщини, Польщі, Росії, Румунії. Кожна з тих імперій системно знищувала українство на її землі. Польща взагалі проголосила, що не існує ніяких українців, Королівська Румунія вважала українців лише робочою худобою на їхніх теренах, Російська Імперія і поготів нищила українську мову і будь-які прояви національної свідомості. Не зважаючи на нон-стоп геноцид, Україна шість разів проголошувала свою незалежність. Але Україна настільки ласий, наскільки і величезний шмат на карті Європи, що за володіння нею, або контролю над нею в герці зійшлися могутні гравці світу.

Посієш вітер, пожнеш бурю. Посієш розбрат, пожнеш війну. Вирвеш з коренем язика, що говорить рідною мовою – вб'єш націю. Викорчуєш коріння вікової культури – отримаєш випалену землю, яку вороги миттєво засіють куколем відступництва і зради. Перепишеш історію на вимогу правлячої компартійної еліти – навіки залишишся колонією. І не має значення чиєю колонією. Що буде зроблено в першу голову в новітній колонії? Винищено самий дух українства до останнього генетичного українця. Кого в землю в гній, кого в світи в рабство, кого в аморальне небуття СНІДу, наркоти, проституції, одностатевих шлюбів і голлівудської повільно діючої смертельної отрути.

Наш видатний теоретик національного державотворення Микола Міхновський у своїй роботі "Самостійна Україна" поставив історичну долю народу в залежність від якості його провідної верстви. На сучасному сленгу - еліти.

Діюча еліта має взяти на себе всю відповідальність за багатоформатну кризу в Україні, яка, слава Господу, ще не увійшла у фазу колапсу. Тому, цілком зрозуміло, існуючу еліту треба усунути від влади. І не так, як каже сама еліта – перезавантаженням. А разом з усуненням від всіх важелів влади кризової корумпованої еліти необхідне перезавантаження самої програми державотворення на базі розробок теоретиків націоналізму і партійної "Програми захисту Українців".

Тому ВО "Свобода" має розуміти, що сьогодні в Україні нема більше на кого сподіватися в боротьбі за Україну в її повному історичному форматі майбутнього.

Днями, якщо точно, то на свій день народження, я отримав поштою бандероль. В конверті була книга в розкішному виданні. Ні автора, ні видавництва, ні копірайта. Лише на форзаці текст: - "Издание для спецраспространения". Книга привід. Книга інкогніто. Назва промовиста і погрозлива: "Проект Россия. Третье тысячелетие." На конверті знайшов адресу відправника: "Інститут стратегической безопасності", уліца Тверская, дом 16/2, строение 3, город Москва, 125009. Наскільки я знаю Москву, це десь поруч з Моссоветом Лужкова. Здивувався, чого б це "Інститут стратегической безопасності" присилав мені такі коштовні книжки, аж поки не почав читати. Перша глава повністю присвячена темі інформаційного простору. Господи, вони розробили до рівня історичної докторської дисертації мою тезу про окупацію інформаційного простору з моєї відозви 2002 року, але на свій російський кшталт ніде не пославшись на моє авторство.

Закінчу свій виступ словами, які прийшли мені до голови по прочитанні послання "Інститута стратегической безопасності" Кремля, - Ми з Вами, однодумці, партійці Всеукраїнського Об'єднання "Свобода", своєю активною діяльністю закладаємо наріжний камінь в "Проект Велика Україна. Третє тисячоліття."

Дай нам, Господи, шляхетності, мудрості і відваги в нашій боротьбі! Слава Україні!

Юрій Іллєнко 2009 рік.

Категории: Во Свобода    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

Nata | 03.09.2012 11:04 | [Ссылка]

вичерпно - нема шо додати


Elan vital. | 03.09.2012 11:27 | [Ссылка]

Так хочеться вірити що нарешті хоча б знайшлася сила на яку можна сподіватися... Попередні націоналісти (КУН) пославши свог представника (Івченко) у владу, спозорились.... Хоч викладене в виступі є правдою.


Явір | 03.09.2012 11:42 | [Ссылка]

 Маємо і вірити і допомагати цій силі. Кожен в міру своїх можливостей: хто словом, хто грішми. І звичайно зголошуватись на день виборів бути спостерігачами від Свободи на виборчих дільницях.

А КУН був дійсно КУНом допоки його очолювала св.п. Слава Стецько.


Elan vital. | 03.09.2012 11:56 | [Ссылка]

Як би Свобода не понабирала таких "спостерігачів" котрі її зрадять. Бо багато є бажаючих поживитись на виборах. Не сумніваюсь що на той попит і пропозиція буде... Та й варто б політичній силі, що претендує на загальнонаціональний статус, трохи змінити тон. Бо деякі витівки п. Фаріон та Михальчишина навіть мене дратують... Вони ж цим радикалізмом грають на руку регіоналам. Які в свою чергу внушають своєму електорату що як не вони, то прийдуть отакі страшні націоналісти...