Авторизация
Меню

Календарь
 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Понедельник 22 декабря 2008
DimaNTU | 2008-12-22 18:48:01 Ось так!
Сообщение прочтено 708 раз
Одним з найефективніших напрямків запобігання розвитку та подолання негативних наслідків світової економічної кризи в Україні та стрімкого зростання економіки Голова Державної служби автомобільних доріг України Вадим Гуржос вважає значне збільшення темпів будівництва автомобільних доріг і, насамперед, сучасних швидкісних автомагістралей.
Досвід минулого століття показав, що в найважчі для економіки періоди багато країн скористались таким ефективним заходом економічного пожвавлення як будівництво автомобільних доріг. У результаті, вони досить швидко не тільки долали економічну кризу, але й виходили у світові лідери з економічного розвитку. Найяскравіші приклади такого розвитку: США в 30-і роки, передвоєнна та післявоєнна Німеччина, Японія. В новітній історії цей досвід успішно використовує Китай.
За словами очільника Укравтодору, дорожнє будівництво є локомотивом, який тягне за собою розвиток дорожнього машинобудування, індустрії будівельних матеріалів, металопрокату, інтенсифікацію перевезень автомобільним і залізничним транспортом, а в окремих випадках, ще й водним. Створюються додаткові робочі місця, зростає зайнятість населення, зростає його купівельна спроможність, що активізує індустрію виробництва товарів народного споживання та обслуговування населення і т.д.
« Із введенням в експлуатацію нових якісних доріг зростає мобільність населення, що сприяє міграції робочої сили з місць її надлишку до місць дефіциту, зростає швидкість перевезення сировини та товарів, сільгосппродукції. Знижується собівартість перевезень та споживання пально-мастильних матеріалів. Крім того, хороша дорога сприяє пожвавленню туристичних поїздок, що стимулює розвиток сфери обслуговування», - наголосив Вадим Гуржос.
У кінцевому підсумку, будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) автомобільних доріг є каталізатором, який сприяє розвитку всієї економіки держави.
При здійсненні антикризових дій в Україні, на дорожнє будівництво з різних джерел фінансування очікується збільшення фінансових ресурсів на рівні не менше 3 % ВВП.

Комментарии (1)