Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/community.php on line 164 Сообщество "Доска позора". Жидівська геноцидоманія, Блог пользователя Робер
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Жидівська геноцидоманія
Робер | 2012-03-15 22:45:34
Сообщение прочтено 539 раз

Чи вам відомо що в кінці Другої світової війни мстиві жиди забрали під себе концтабори для арешту і зосередження  там невинних німців, для тортур, катування і вбивства сотень тисяч людей? У своїй книзі "Eye For An Eye" (Око за око), жидівський письменник Джон Сак (John Sack) дає повністю документовану відповідь на це питання.
 
Відомий факт про те, що деяким жидам були дані величезні повноваження для заселення концтаборів німецькими жертвами. Загалом 1255 таборів управлялися комендантами-жидами. Німецьких чоловіків, жінок, дітей і навіть немовлят морили голодом, били, роздирали, мордували, катували і вбивали жидівська адміністрація і охоронці-жиди. Один з найвідоміших випадків пов'язаний із божевільним маніяком і прибічником геноцида німців Соломоном Морелем. Польський жид і полум'яний комуніст Соломон Морель став комендантом керованого комуністами табору смерті в Польщі після Другої світової війни, в якому тисячі німецьких цивільних осіб були нещадно вбиті за його наказом. Він був звинувачений у вбивстві 1500 ув'язнених в Swietochlowice.

Польща,геноцид,суд,сионизм,НКВД,брехня голокосту,Концтабір,Ізраїль,німці,жертви
Соломон Морель - жидокомуністичний вбивця, кат.

Після виходу книги "Око за око", Польща звинуватиля Мореля у військових злочинах, але Морель втік до Ізраїлю. У типовий лицемірний жидівський спосіб сіоністський режим захистив Мореля і відмовився екстрадувати його назад до Польщі, щоб він постав перед судом за свої злодіяння. Тим часом, ізраїльський Моссад незаконно викрав Адольфа Ейхмана з Аргентини в 1960 році і передав його суду за злочини уявного Голокосту™.

Хоча насправді польских жидів не "винищували" у Голокості™, про що вони як правило, стверджували, до того ж настільки багато з них "дивом вижили", що відразу після війни вони панували у польському уряді та комуністичній таємній поліції. Мало того, що більшість польських жидів стали палкими комуністами після Другої світової війни, але вони були ними до і під час війни. У Польщі жидівська громада була надто прорадянською. Коли Сталін вторгся в Східну Польщу у вересні 1939 року, польські жиди зустрічали радянських завойовників аплодисментами і квітами! Польські жиди активно співпрацювали з НКВД, проникаючи в оточення антикомуністів, націоналістів, патріотів та інтелігенції, які були негайно розстріляні радянськими катами, подібно 22 000 польських офіцерів, убитих в лісах Катині в 1940 році.

У своїй книзі Джон Сак також документує той факт, що жорстокий комуністичний режим і таємну поліцію, які керували Польщею протягом десятиліть після війни, очолювали жиди.
 
Повністю текст статті англійскою тут:

Jewish Genocidal Mania

За цим посиланням також є текст книги "Око за око" англійською.