Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Чому ми не встояли під Крутами, або хто і за що вбивав нашіх дітей
Робер | 2011-03-10 15:59:44
Сообщение прочтено 367 раз


Україна,українці,голодомор,ложь,сша,Пропаганда,кгб,бандера,цру,мифы
Раніше не міг зрозуміти - звідки в Червоної армії під час громадянської війни бралася та навіжена незламність і несамовита одержимість? Адже щойно Росія вийшла із світової різанини , де розквітало дезертиство ("штики у землю!"), всі втомилися від війни.

І ще більше було незрозуміле - за яку саме ідею так само шалено билися на боці жидобільшовиків оці "інтенаціональні полки", що складалися з десятків тисяч китайців, угорців, чехів, латишів, естонців, вірмен, поляків, звільнених каторжників, випущених із в'язниць кримінальних злочинців, злодіїв, вбивць і розбійників? І все це міжнародне ошмаття відрізнялося крайньою жорстокістю. У Миколаєві чекіст Богбендер (жид), що мав своїми помічниками двох китайців і одного каторжника-матроса росіянина, замуровували живих людей в кам'яних стінах. У Пскові всі полонені офіцери, в числі близько 200 чоловік, були віддані на розтерзання китайцям, які розпиляли їх пилками на шматки. Таких прикладів можна навести безліч. Сучасник Вершинін розповідає: "Інтернацiональний полк у Харкові творив "такі жорстокості, перед якимбліи днe те, що прийнято називати жахом". Білоруський дослідник В. Бешанов пише: "Китайців широко використовували для проведення каральних акцій, розстрілів, як фахівців із тортур". Було цих китайців-найманців у Червоній армії понад 40 тисяч – число стабільне, бо весь час на місце загиблих приходили добровольці, які там само спокійно й безсторонньо робили свою справу фахових карателів".

Просту і чітку відповідь я знайшов у книзі Обер-Прокурора Св. Синоду Князя Н.Д. Жевахова "ЄВРЕЙСЬКИЙ ТЕРОР У РОСІЇ". Він пише - це були наймані вбивці, що складалися із з жидів і покидьків всякого роду національностей, безпосередні виконавці, кати, яки впивався кров'ю своїх жертв і одержували плату відрядно, за кожного страченого. У їх інтересах було стратити можливо більшу кількість людей, щоб побільше заробити. Між ними видну роль грали і жінки, майже виключно жидівки, і особливо молоді дівчата, які вражали своїм цинізмом та витривалістю навіть закоренілих убивць, не тільки росіян, але навіть китайців. «Заробіток» був великий: всі були мільйонерами. Не підлягає ні найменшому сумніву, що між цими людьми не було ні одного фізично і психічно нормальної людини: всі вони були дегенератами, з явно вираженими ознаками виродження, і повинні були б знаходитися в будинках для божевільних, а не гуляти на волі, усі відрізнялися шаленої розбещеність і садизмом, перебували в підвищено нервовому стані і заспокоювалися тільки при вигляді крові..."

Отже, захищищаючи Україну, під Крутами три сотні дітей намагалися зупинити армію найманців Родшильда, які билися за долари. Хоча в той час в Росії долари нікому не були потрібні, тоді в найбільшій ціні був кокаїн, і, звичайно, патрони, гранати, кулемети, нагани та маузери. Буде зброя - буде можливість вбивати і грабувати своїх жертв, буде кокаїн - буде навіженість і несамовітість. Все це Ротшильд пароходами спрямовув в Росію своєму оператору Лейбі Троцькому, який сам перед тим таким же пароходом прибув із Америки разом із грошима і бандою жидівських найманців, яких він навербував в американських в'язницях.

Почитайте спогади сучасників про Громадянську війну, ключові слова там - кокаїн та наган. От чому ці банди дегенератів оскаженіло і осатаніло сунули на багатий Кіїв - вони вже відчували запах крові і здобичі... А тут ці хлопчикі на шляху обнюханих кокаїном професійних вбивць...

Я впевнений, що про це все чудово знає професійний українофоб Табачник.

=====

Тому хто не вірить - ще одна цитата з написаної в 1918 р. статті постійного кореспондента англійської газети "Морнінг Пост" в Росії Віктора Марсдена:

"Жидівський уряд Росії править Росією за допомогою створення збройних загонів, кожен з яких має спеціального комісара особисто від Льва Троцького, що є реальним диктатором Росії (а я колись дивувася, чому китайським батальоном керує угорський жид Беля Кун). Ці збройні загони представляють собою банди карних злочинців, не гребують вбивати своїх власних співгромадян. Лев Троцький має прямий вихід на західних банкірів, і є тому невичерпним джерелом грошей і зброї. Фактично в Росії тільки одна людина - Лев Троцький має валюту. Маючи валюту і зброю, Лев Троцький озброює карних злочинців і бандитів, перед якими він має на меті придушення будь-якого опору в Росії своєму режиму.

Росія вся злиденна і експропрійована жидівськими комісарами, в ній люди вмирають з голоду мільйонами, але банди Троцького всі озброєні новісінькою європейським зброєю, і немає ніякого браку боєприпасів. Жидівські емісари Троцького за кордоном забезпечують Троцькому надходження зброї в борг під наступне надання концесій на розробку російських природних багатств. Роздає концесії сам Троцький. Хто з керівників банд, що таким чином озброюється Троцьким, слухається Троцького, той продовжує отримувати гроші й зброю і приєднується до загонів регулярної Червоної Армії. Хто ж перестає слухатися Троцького, той перестає отримувати гроші і зброю (треба додати "і кокаїн"), тому всі вони, хоча і можуть деякий час поколобродити, але в кінцевому підсумку приречені.

Ясно, що, маючи необмежений приплив грошей з-за океану, Лев Троцький, який раніше мав американський паспорт, повинен виграти цей нечесний поєдинок з російським народом, тому що проти російського народу фактично бореться весь світ і гірша частина його самого. Отже, Лев Троцький разом вбиває двох зайців: з одного боку він винищує російське населення, а з іншого боку він створює вірну особисто йому армію. Шпигуни Троцького знаходяться всюди і шпигують за кожним християнином. Будь-яка провина у Троцького карається стратою."

=======

Зрозуміло, куди йшли "брілліанти для диктатури (жидівської) пролетаріату", але зверніть увагу ось на це - "Жидівські емісари Троцького за кордоном забезпечують Троцькому надходження зброї в борг під наступне надання концесій на розробку російських природних багатств. Роздає концесії сам Троцький".  Мільярдні концесії  під загрозою, а тут якісь хлопчики заважають... Чи були в них, і в України загалом, шанси встояти перед тими озброєними до зубів найманцями?

А тепер домашнє завдання  - згадайте як на Україні лютували банди під назвою "продзагони", які набивали зерном ешелони для Німеччини - так жидобільшовики оплачували «квиток до опломбованого вагону»...