<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе фан Шевченко и его эпохи
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 12 октября 2010
Сообщение прочтено 241 раз
sirotenko41 | 2010-10-12 10:34:20

 

У ЛЬВОВІ ЗАСМЕРДІЛО ВИБОРАМИ

 

            Ось вже тиждень всі поштові скриньки в моєму під'їзді забиті газетами-одноднівками, що закликають голосувати за їх партію та  передвиборними побрехеньками кандидатів-мажоритарників.

            Петро Писарчук спромігся запустити два суперпопулярні проекти – тижневик «Інформатор» та телепрограму «Zik», які з нетерпінням чекають львів’яни. Адже де ще в нашій країні можна взнати, як краде і наживається на твоїх бідах твоя рідна влада, яку ти ж сам і обрав на свою голову.

            Звичайно, всі ті владні шахраї не з рідної партії Петра Писарчука. Адже в нас регіони не те що в адміністрації, в місцевих  радах не представлені. Та , сподіваюсь, пройдуть вибори, адмінресурс просуне у владу регіоналів, вони будуть робити те ж, що і їх попередники і перед новими виборами і «Zik» і яка-небудь «Істина», яка прийде на зміну «Інформатору» так саме будуть розповідати, як на нас наживається обрана влада.

В вже не Багрій та Ілик будуть збирати під Оперним групу підтримки із своїх підлеглих, а ті, хто їх змінить на цих посадах. Бо ж це як у древній казці про дракона. Той, хто його вбив, сам стає драконом. Та про «Zik» далі. Спочатку про те, з-за чого постійно виключаю центральні канали, в тому числі і «Канал прісних новин», яким став канал після виходу з нього найпопулярніших журналістів.

            Ось майже щодня хвалиться майже на всіх центральних телеекранах країни наш мер Садовий. Мовляв це саме він, титанічними зусиллями, забезпечив цілодобову подачу води майже у всіх будинках міста. А я от живу в Сихові, який вже багато років звуть Психовим. З-за божевільної штовханини в маршрутах, з-за доріг, які потрібно ремонтувати двічі в рік, з-за Жеків,
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены