Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Гондурас
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 30 декабря 2015
Сообщение прочтено 272 раз
strukof | 2015-12-30 12:02:03

У лютому 1940 року Бийлихо* скликає своїх однодумців на дводенну нараду в Кракові. Іван** – один із тих, хто дістає запрошення взяти участь. Організацію, пояснює Бийлихо, треба очистити від «зопортунізованих і земіґрантщених елементів». Він закінчує нараду заявою, що він створює «Революційний провід» ОУН*** і що він сам його очолить[i].
Опісля Бийлихо призначує Івана крайовим провідником північно-західних земель і інструктує його приготувати край до повстання: підрахувати особовий склад і зброю, з’ясувати настрої населення і скласти чорні списки радянських і польських та єврейських активістів, яких треба буде знищити. І зробити все це за два місяці. Як тільки підпілля підніме повстання, пояснює Бийлихо, Вермахт вторгнеться в Радянський Союз під приводом, що надає допомогу, і почне війну. Іван приймає завдання і вирушає робити революцію на Волині й Поліссі[ii].
Переходити кордон ризиковно. Німецькі прикордонники пропускають націоналістів, які прямують на схід, – краківський Провід домовився з Ґестапо, що вони можуть іти через кордон без перешкод, – але радянські застави чаяться в хащах і обстрілюють усіх, хто наближається[iii].
Іван і троє супутників проводять кілька днів у селі на німецькому боці Буга, і коли вночі зривається заметіль, озброївшись кулеметом, автоматами й гранатами і загорнувшись, мов примари, янголи, аватари, у білі простирала, прокрадаються по замерзлій річці[iv].

И после этого еще сбушные нахтигали будут вякать про "невиннорепрессированных" украинских националистов и о том, что это СССР напал на Европу!

Бийлихо* - псевдо Стефана Бандеры.
Іван** - Иван Клымив-Легенда
«Революційний провід» ОУН*** - В начале 1940 года, через несколько месяцев после оккупации Польши, конфликт в руководстве ОУН привёл к её расколу на две фракции — ОУН(р), так называемую "революционную ОУН", которая более известна как ОУН(б) по имени её руководителя Степана Бандеры, — и сторонников Андрея Мельника, известную как ОУН(м).

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены