Авторизация
Меню

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 24 марта 2014
Сообщение прочтено 185 раз
Тот российский сценарий, реализацию которого мы сегодня видим к Крыму, оказывается, родился в «братских» головах не сегодня. В соцсетях сегодня живо обсуждают статью шестилетней давности из «Русского журнала», издателем которого был известный кремлевский политтехнолог Глеб Павловский 
Материал под названием «Операция «Механический апельсин» довольно точно описывает вариации развития оккупации Крыма. Но что более важно – планы захвата всей Украины. Российские «друзья» очень детально проработали все возможные пути развития своей оккупации. Доходя, правда, до маразма, планируя даже применения ядерного оружия, кассетных бомб и прочих «прелестей». Интересно, что уже тогда одной из движущих сил рассматривались «путинские туристы» и пророссийские жители юго-востока.

Приводим ключевые фрагменты «Операции «Механический апельсин».

...
Читать

Категории: грустно    
Настроение у меня: задумчивое   
Это сообщение написано также в: вариации на тему.... (2 комментариев)
Вторник 22 января 2013
Сообщение прочтено 1061 раз
Черги за шарою в "місті герої" вразили своїм дебілізмом Laughing


Категории: Севастополь    
Комментарии (20)  
Суббота 18 августа 2012
Сообщение прочтено 17180 раз


17 серпня 2012 року в центрі столиці України, та й всієї християнської Русі, активістами ФЕМЕН було зрізано бензопилою дерев’яне розп’яття, що було встановлене в 2004 році учасниками помаранчевої революції. Нагадаю що хрест ставили на Майдані Незалежності в пам’ять про жертв комуністичного режиму.

Незаконну та антихристистиянську акцію провели всього три «жінки» - зрізаючи власноруч хреста, та валячи його мотузками… Журналісти стояли і знімали це на камери, спокійно, неначе шоу (переконаний що бодай у одного з них на шиї висів хрестик… Не давило горлянку нешановний?).

 ФМЕНЕші провели таким чином акцію у підтримку своїм російським колегам, яких засудили на два роки за клоунаду і бісівські танці у центральній церкві Москви (хоча основний строк впаяли за антипутінську агітацію, але то інша тема – головою потрібно думати над формою протесту). Солідарність звісно річ добра, але до чого тут київський хрест (символ пам’яті замученим сталінізмом)?

Мені стає дико з того що у християнській країні можна ось так просто в центрі столиці провести подібне бесчинство. Я мовчу за перехожих, що мали б вступитись за святиню, якщо звісно там були християни, але ж політ. та громадські організації мали б знати що готує ФЕМЕН, вони ж там крутяться в одних колах, спонсоруються з одних фарисейських кишень… Ніхто нічого не зробив.

 Мені цікаво щоб удіяли із такими «протестувальницями» скажімо у Ірані? Відрізали б руки. А нас тут ще будуть товкти обличчами – що ми мовляв середньовічні інквізиціонери. Зрізали хреста, замутили дискачь з танцями у церкві – ми маємо мовчати… Як тільки ми висловлюємо своє обурення, як тільки реагує міліція – з нас роблять дикунів інквізиціонерів. Хоча ми вже стали більше схожі на желе. На якусь сіру безлику масу.

Я от собі думаю – якби зараз в Україну з мечем зайшли якісь мамелюки, скільки б християн зберегло свою віру? Мабуть небагато. І ця подія з хрестом Хрестовим – показова.

 Коли я дивився репортаж із Москви, одна протистувальниця проти дій влади щодо pussy riot сказала по вироку суду – «мнє стидно что я русская». Так от мені вже також реально соромно що я киянин, і що в моєму місті творять такі уродства.

 Я до речі впевнений що ніякого покарання ФЕМЕН не понесе, адже їх фришують за чутками якісь там фарисеї із заходу (Німеччина). За законом України всіх хто там був присутній за вчинене і за не перешкоджання вчиненому – потрібно притягувати до адмін. Чи кримінальної відповідальності, але чи допоможе це? Якщо всім по фігу… Тут має вже активуватись держава. Чи виконає вона свою роль?

2000 років проти хре(и)стиянства іде війна різними методами. Не так багато країн залишились порівняно стійкими. Судячи з «готовності» тут в Україні чинити опір на нашу віру, на символи, на святість – зосталось мабуть нам недовго, достатньо лише збільшити напругу і кожен покаже своє справжнє обличчя. Як же боляче все це констатувати.


Читать


Комментарии (185)  
Четверг 26 июля 2012
Сообщение прочтено 2657 раз

До дискусії з Jossy - тут початок.

***

Декілька цитат опонента, щоб було зрозуміло.

 "Ну, шош поделать. Олимпийские виды спорта намного менее популярны, чем "контраст". Соответственно, денег там крутится намного меньше. Соответственно, и к особям, приносящим эти деньги, пиитета меньше.

Все как в любой другой отрасли народного хозяйства".

"Звичайно, це нормально. Двірник завжди буде нижче оплачуватись, аніж президент транснаціональної корпорації. Особа, що приносить своєму роботодавцеві мільйон, буде більше цінуватися та заробляти більше, аніж особа, що приносить тисячу. Це нормальні ринкові правила. Кличко заробляє мільйони доларів і тренується в Австрії, а Василь Пупкін заробляє 3000 гривень і тренується у підвалі.

Інша справа, що у нашій країні ринок не досить налагоджений, тож є певні викривлення. Але ж і залізної завіси вже нема: якщо вважаєш, що ти вартий більшого, ніж тобі може дати твоя країна - вперед, до іншої, більш розвиненої країни, доводити свою спроможність".

Врешті пішли звинувачення всіх, хто не згоден, у "совкізмє".

"Да какую ж вам, батенька, ментальность-то приписывать, если совкизмом от каждой фразы несет? "Вы бы видели какие условия созданы для благополучия людей" - да ёлки-палки! Не созданы эти условия кем-то - добрым государством, спонсорами-меценатами или еще кем-то. А сами люди, изо дня в день трудясь над собой и окружающим миром, создали для себя такие условия (в том числе путем участия в общественной и политической жизни - но это уже другой разговор). А русско-советский Иванушка все сидит на печи, и ждет - когда же это вокруг него появится хорошее государство, хорошие работодатели, хорошие соседи - и, наконец, СОЗДАДУТ для  условия для его, иванушкиного, благополучия, вот хотя бы как у них там, на Западе...".

"Снова и в последний раз. Если тебе никто не готов заплатить за то, что ты делаешь - значит, либо ты окружен дураками, либо сам дурак и занимаешься фигнёй. Во втором случае все плохо. В первом случае - ты просто обязан сменить ареал обитания - город, страну, материк и т. д. - и доказать, что ты чего-то стоишь, чтобы те, кто тебя не оценили, удавились от зависти. Если не получилось - значит, все таки второй случай.

Вот в этом в данном случае и заключаются нормальные рыночные отношения, на которых строится здоровое общество ".

(Виділення моє).
Ось так - не більше і не менше.


Для початку нагадаю, що спортсмени-олімпійці за своїм статусом любителі і в сенсі
Читать


Комментарии (34)  
Суббота 21 июля 2012
Сообщение прочтено 1216 раз

З інтерв'ю Ярослава Грицака "Радіо Свобода":

      "Тобто це означає: якщо ми хочемо певного примирення, ми повинні приймати повністю і гордість за ті політичні сили, що творили Україну – чи за комуністів, чи за націоналістів, – й кожен має право гордитися тим, кого він приймає, але одночасно, якщо він гордиться, він повинен брати відповідальність за вчинені ними злочини. Тобто не може бути одного без іншого. Не може бути гордості без відповідальності. Бо гордість без відповідальності є просто гординя. Відповідальність без гордості – це просто мазохізм. Це має бути одне і інше. Умовно кажучи, я вважаю, що, тільки вони з різних сторін, в українській історії героями є і Шухевич, і генерал Григоренко".


Комментарии (14)  
Вторник 8 мая 2012
Сообщение прочтено 763 раз

Комментарии (8)  
Вторник 28 февраля 2012
fairplay | 2012-02-28 10:34:49 Euronews гонит
Сообщение прочтено 255 раз


По каналу Euronews идёт очередная серия комментариев, предваряющих выборы в России. Героем краткого обзора, который мне довелось лицезреть стал Геннадий Зюганов.

Так вот из ролика, подготовленном украинской службой общеевропейского канала со штаб-квартирой в Париже, телезритель узнаёт, что Геннадий Зюганов - видный политик, порвавший с прошлым партаппаратчика, миновавший тяжелые для его партии времена и возглавляющий передовую политсилу в России, имеющую серьёзнейшие перспективы в настоящем и будущем. Особо подчёркивается растущее влияние коммунистов среди молодёжи России.

Либо у них там в редакции сидят какие-то профаны если не готовящие (всё же видеоряд использован из съёмок российской службы в Москве), то пропускающие подобный бред в эфир, либо завтра остаётся услышать мнение о Жириновском и ЛДПР, как единственной опоре демократической оппозиции..

Можно посмотреть их сообщение тут

 

 


Суббота 29 октября 2011
Сообщение прочтено 473 раз

Имейте в виду, что никогда незнание не делает зла;
пагубно только заблуждение. Заблуждаются же люди не
потому что не знают, а потому что воображают себя
знающими.

Ж.-Ж. Руссо

   Цей рік був наче авантюрний бестселер, головним героєм якого був без сумніву італійський інженер Андреа Россі. Починаючи з 15 січня весь час щось відбувалося. Я трохи написав про це в двох попередніх постах - А хто прийде до нас? Холодний синтез - ми, як завжди, "нє прі дєлах" та Прес конференція Дефкаліон...
   А потім писати про всі перепетії - як Россі і Дефкаліон сформулювали умови продажу ліцензій на будівництво заводів з виробництва Е-cat обладнання, як Россі розлучився з Дефкаліон і домовився з американцями, як вів перемовини з НАСА (з Департаментом енергетики США і Пентагоном він домовився раніше), як фахівці НАСА тестували його мегаватну установку у вересні і т.д. - мені було просто лінь. Тому що я добре усвідомлював, що 99,9 % з тих, хто прочитає, це "по цимбалах", 99% тих з 0,1%, кому не зовсім байдуже, впевнені, що це те,"чего на белом свете никогда не может быть". Ну а ті 0,00001%, яких це справді могло б зацікавити, тут не ходять.

   Проте сюжет треба завершити. Вчора у місті Болонія відбулись офіційні випробовування мегаватника Андреа Россі. Завод з виробництва теплової енергії, потужністю 1 MW - це оця байда, змонтована у контейнері для морських перевезень, що на фотці внизу.
...
Читать


Комментарии (1)  
Пятница 24 июня 2011
Сообщение прочтено 5271 раз

Попереднє повідомлення з цієї теми - А хто прийде до нас? Холодний синтез - ми, як завжди, "нє прі дєлах".

23 червня грецька компанія Дефкаліон Грін Технолоджіз, яка володіє правами на продаж, розповсюдження и ліцензування E-Cat технології А. Россі по всьому світові (за виключенням Америки та військової сфери), провела прес-конференцію, на якій розповіла про свої плани з впровадження E-Cat (Energy Catalyzer) технології.

Невеличка цитата: "Компанія стверджує, що представить на продаж систему вартістю 5 тис. євро, яка забезпечить приватний будинок гарячою водою і електрикою". Там і про більш потужні станції є...

Відео прес-конференції

Нобелівський лауреат з фізики Брайан Джозефсон: "Технологія Россі реально працює".Комментарии (46)  
Суббота 4 июня 2011
Сообщение прочтено 1490 раз

   

   Я вже колись писав, але здається не тут, про італійця Андреа Россі, який разом із своїм колегою, професором Болонського університету Серджио Флокарді, спочатку в січні цього року гучно заявили у ЗМІ, що публічно продемонструють працюючу установку з холодного синтезу (холодного злиття - cold fusion, є ще з приводу подібних процесів такий евфемізм "низькоенергетичні ядерні реакції", LENR - low energy nuclear reactions), 14 січня це показали. Потім ще раз переконали скептиків "Шведские наблюдатели: Это холодный синтез!".

Взагалі-то історія досить давня, кому цікаво, може погуглити прізвища Понсо і Флейшмана. Втім, варто звертати увагу лише на факти, тому що інтерпретації в мережі майже 100% брехливі не відповідають дійсності. 

Події продовжують розвиватися і досить жваво. Россі отримав вже італійський патент (до 2028 року) і дві заявки ще на стадії розгляду і встиг домовитись наче з трьома фірмами щодо виробництва і продажу... Дві я знайшов - одна з них Ampenergo згадується у цікавій статті, яку можна подивитись за наведеним нижче посиланням - про тигра, який прийшов Laughing. Друга - EON srl також дуже солідна компания, вона виробляє електрогенератори, і що дуже важливо, у неї є багато чого "за профілем".


фото із сайту EON srl.

Андреа Россі (інженер, не фізик) науковими та іншими н'юансами (історія винаходу/відкриття досить драматична, я називаю цей винахід "двічи вкраденим") не дуже заморочуєься, а каже, що відповідь щодо цього винаходу дасть ринок.

Оскільки дискусії щодо принципових і не дуже принципових питань (ігри дорослихPodmigivanie) тривають, то вигадування евфеміністичних назв триває також. Россі со-товарищі назвали своє дітище Energy Catalyzer (E-Cat) technology. Ось цей "кет" і обігрується у назві нещодавньої статті -

Cold Fusion E-Tiger Coming to America

Вступ до неї можна перекласти так:


Читать


Комментарии (11)  
12Вперед | Указать страницу