<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе ХРИСТИАНСКАЯ ВЕРА
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ад (1)
ато (2)
бог (46)
вера (44)
воры (2)
грех (18)
дела (1)
день (1)
Дети (1)
дух (1)
душа (1)
ЕС (2)
жена (1)
Игры (1)
идол (1)
Илия (1)
КГБ (1)
КПСС (1)
луна (1)
МИР (1)
небо (1)
ночь (1)
овцы (1)
Онан (1)
плод (1)
пост (1)
рай (1)
рак (2)
СССР (1)
стыд (1)
суд (1)
царь (1)
ЧИПы (1)
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Суббота 29 декабря 2012
Сообщение прочтено 192 раз
vmax1 | 2012-12-29 11:01:57

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/50755

У 2012 році у світі загинуло з причини своєї віри близько 105 тис. християн, повідомив координатор Наглядового комітету з питань релігійної свободи в Італії Массімо Інтровіньє.

Статистика, якою поділився експерт, по-справжньому лякає: в середньому щоп`ять хвилин у світі гине людина через те, що є послідовником Христа, повідомляє  «Православие.By» з посиланням на Katolik.ru.

Дослідник виділив найнебезпечніші території, до яких відніс насамперед африканські країни – Нігерію, Сомалі, Малі, де люди бояться навіть прийти на св. Месу. Крім того, великі ризики для християн існують у Пакистані, деяких регіонах Єгипту, країнах, у котрих до сьогодні панують тоталітарні комуністичні режими, на чолі з Північною Кореєю, або країни, в яких суспільство перебуває під впливом етнічних націоналістів, як, наприклад, в Індії.

Чому ж християни стали найпереслідуванішою групою віруючих у світі?

Говорячи про причини ненависті до християн, експерт виділив, насамперед, панування агресивних ідеологій. "З одного боку мають місце жорстокі гоніння, вбивства і тортури, які виходять із певних ідеологій: наприклад, ідеології ісламського радикального фундаменталізму, найбільш агресивних версій етно-націоналізму, і, природно, старих комуністичних ідеологій. Слід також пам`ятати про те і розрізняти, що є явища нетерпимості як факт певної культури, і є дискримінація на основі несправедливих законодавчих заходів, які проявляються також і в наших країнах на Заході, як нагадав Святіший Отець у своєму Посланні на День миру 2013 року", – зазначив Массімо Інтровіньє.

Експерт підкреслив, що не дарма Папа, кілька днів тому звертаючись до співробітників Римської курії, говорив про небезпеки, пов`язані з культурною диктатурою, яка нав`язується специфічними ідеологіями, серед яких «гендерна».

"Ці ідеології, очевидно, відчувають загрозу з боку християн і Церкви, які піднімають свій голос проти них, і тому їх лобі починають кампанії нетолерантності та дискримінації", – підкреслив експерт.

Воскресенье 8 июля 2012

Видеоролик с убийством христианина, обращенного из ислама, был показан по египетскому телевидению. Он появился в эфире программы «Египет сегодня» и как сообщается, случай имел место в Тунисе. На видео показан молодой человек, к горлу которого люди в масках приставили нож. .— сообщает Христианское информационное агентство Lately http://latelynews.org со ссылкой на libertyoffaith.org

Один из них произносит мусульманскую молитву (в которой оскорбляется христианство), а другой, среди всеобщих выкриков «Аллах акбар», начинает медленно «обезглавливать» христианина.

Представитель программы «Египет Сегодня» видимо был настолько шокирован этой сценой, что обратившись к Братьям Мусульманам и Салафистам, которые поделили между собой большинство мест в парламенте, сказал: «Как такие люди думают править страной?».

Эта сцена жестокой казни является последним тревожным сигналом угрозы, которая нависла над свободой вероисповедания при новых режимах после Арабской весны.

Четверг 4 февраля 2010
Сообщение прочтено 1035 раз
vmax1 | 2010-02-04 23:17:39

Если бы в учении ислама не было упоминания об Иисусе Христе, постороннему обывателю это учение действительно могло бы показаться одним из религиозных, философских, "духовных" течений, которое просто добавляет один из вариантов видения устройства мира и спасения для человека в отношениях с Богом.

Но тот факт, что ислам переписал историю о Христе спустя 600 лет после того, как Он жил на земле, и, при этом, полностью не учитывая свидетельских показаний десятков людей, которые с Иисусом в одно время жили, видели и слышали Его, и некоторые записали свои свидетельства в книги (евангелия), переворачивает взгляд на ислам.

Иисус Христос по свидетельствам очевидцев проповедовал о том, что Он - Сын Божий, Творец мира, праведный Судья, Спаситель для всякого верующего в Него:
...
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены