Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК!
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

fake (1)
ZOG (1)
бабло (27)
влада (28)
воші (1)
ГАЗ (1)
гени (1)
герої (14)
гетто (20)
гниды (21)
гої (23)
гра (5)
діти (3)
євреї (13)
жиди (9)
ЖКГ (1)
жопа (1)
ЗМІ (8)
їжа (1)
КГБ (4)
Київ (1)
Крим (1)
лохи (18)
маца (2)
міфи (9)
мова (1)
НАТО (1)
НКВД (2)
ООН (1)
ОУН (1)
попи (4)
раби (1)
СБУ (1)
секс (1)
СРСР (2)
суд (1)
сша (3)
фарс (1)
ФБР (1)
фото (1)
ФСБ (1)
Хабад (11)
Хрень (21)
царь (2)
цены (2)
ЦРУ (1)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Суббота 18 апреля 2015

 

Коммунизм и нацизм сотрудничали, но при этом они обвиняют почему-то Бандеру, отсидевшего в немецком концлагере за провозглашение независимости Украины.

1. Степан Бандера из верующей семьи, он не был военным и не участвовал ни в одном бою. В отличие от Сталина, который убивал людей миллионами (в том числе русских), Степан Бандера этого не делал.

20
...
Читать

Понедельник 17 сентября 2012

Правила життя Євгена Стахова. До 94-річчя

Зараз кажуть про "ОУН-УПА", і це є більшовицька провокація. Була ОУН і була УПА. Хто об'єднує ОУН та УПА, той провокатор... Донбас не завжди був таким. Ми, підпільники, у 1942–1943 роках мали там більше впливу, ніж нині має київська влада... Червоно-чорний прапор - це фашизм.

Тим пригодам, які пережив цей чоловік, може позаздрити будь-який супергерой.

Почавши з організації армії Карпатської України, у 1942-1943 рр. оунівець Євген Стахів очолював українське націоналістичне підпілля на Донбасі. Він причетний до створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) - багатопартійного передпарламенту й уряду воюючої України. Він причетний до перетворення ОУН із тоталітарної організації на демократичну.

На еміграції Стахів став одним із активістів "двійкарів" - демократичного крила в ОУН, яке найуспішніше здійснювало ідеологічну боротьбу проти СРСР. Його брат був міністром в уряді Ярослава Стецька, його син - лауреат Нобелівської премії.

Зараз важко повірити, щоб українські націоналістичні сили діяли на Донеччині та користувалися там неабиякою підтримкою, чи в те, що саме східняки вплинули на кардинальну зміну ідеології проводом ОУН. Справді, незнання власної історії сприяє породженню міфів, які відводять нас далеко від правди про самих себе.

Останній з керівної ланки ОУН, Євген Стахів все ще хвацько відповідає на запитання, любить пожартувати, дозволяє собі сльози тільки коли декламує вірші Шевченка, і сьогодні святкує свої 94-ті уродини у Нью-Йорку, де живе вже 69 років.

Він голова президії Середовища УГВР за кордоном, кавалер 3-х орденів: "За заслуги перед Україною" (який отримав ще від Леоніда Кучми) і Ярослава Мудрого IV i V ступенів (які отримав з рук Віктора Ющенка).

Ще донедавна Стахів особисто керував власним двадцятирічним "б’юіком". Його старший син - директор з міжнародних проектів Інституту водних ресурсів Корпусу інженерів армії США, лауреат Нобелівської премії Євген-Зенон Стахів, не дуже полюбляє їздити з батьком, до речі, також інженером за фахом. Справа в досить екстремальній манері водіння.

"Історична Правда" бажає Євгену Стахову здоров'я. З нагоди його дня народження ми підготувавали добірку цитат оунівця.

--------------------

Моє основне правило - бути оптимістом. Тільки завдяки цьому - а також умінню пожартувати - я й живу так довго. Тому й доля любила мене, не цуралася.

Намагаюся донести до всіх правдиву історію українських націоналістів. Вірю, що треба писати правду про ці події - без огляду на те, подобається це комусь чи ні. Правда допоможе розібратися історикам в подіях, що відбувалися на українських землях, і хто був героєм, а хто лише хоче жити коштом інших.

Щодня проводжу дві
Читать

Четверг 30 июня 2011
Сообщение прочтено 482 раз
don-ki-HOT | 2011-06-30 16:37:11

30 червня 1941 р. українські патріоти із ОУН намагаючись зіграти на політико-воєнній ситуації тих часів проголосили Українську державу у Львові. В ситуації непевної підтримки Німеччини та польського + радянського агресорів та опонентів ідеї самостійності України, ті люди створили прецедент, як і ЗУНР+УНР раніше! Наші предки усвідомлюючи право будь якої нації на свою державу заявили про це право українців на весь світ. Навіть у самій непевній та екстремальній ситуації важливо проявляти волю що підтримує народ і стає великою перспективою на майбутнє.


   Що може бути важливіше за волю та свободу людини? Хіба раб може створити успішне та перспективне майбутнє залишаючись рабом? Хіба можуть брати жити в одному домі не нав'язуючи один одному свої правила та не притісняючи "старший" "молодшого"? А якщо це брати названі, надумані... Дві господині на одній кухні ризикують в перспективі тим що створять лише конфлікт а не дива кулінарії. Навіть в комуналці між сусідами має завжди бути стіна щоб їх родини не перетворились в розпусників або ворогів.

Кожен народ як певна похідна від племен об'єднаних спільною расою та ментальністю, етнос, що створив власну культуру має право на ту територію де власне він і виник і сформувався. Хіба унікальна одиниця, що існує в світових процесах життєдіяльності певних груп істот, має бути рабом іншої? Хіба це справедливо? Якщо ж ти у своєму домі не маєш права керувати і розвивати його - ти раб! Людина раб, без спартаківського характеру - не має гідності і перспектив. Народ що є рабом і не бореться з несправедливістю - так само приречений.

   Світ це постійне змагання як між людьми так і народами. Якщо ти розраховуєш на себе в комусь - твій шлях скоро закінчиться, але лише будучи сильним і самостійним ти зможеш дати життя своїм дітям - своєму продовженню в фізичній матерії. Від початку зародження націй іде постійна прихована війна. Сильні культури нав'язують себе слабким та асимілюють їх. Англійці, іспанці, французи, португальці, німці - культури що вибухнули в середньовіччі і вибух цей знищив і згодом поглинув багатьох по всьому світу, від африканського континенту до Америки. Хто залишиться живим і дійде до кінця? Лише той хто буде сильним і самодостатнім. Сильна Японія стала такою лише завдяки власній гідності та окремості від інших!

   Унікальна Оукраїна мала такий сильний пласт культури що її мову в писемності запозичила середньовічна Литва під якою був наш етнос. Попри те що ми були рабами - боротьба не зупинялась, Спартак був серед нас. Наша культурно багатий народ творили свою писемність, науку, філософію, інститути, армію, еліту, мову. Кожен період українського спартака іноземці називали злодієм та вбивцею. Козацтво, гайдамаччина, опришки, петлюрівщина, ОУН... Кожен хто бореться за волю - бореться з несправедливістю, бо віна за свій дім це війна заради майбутнього своїх дітей.

Хто не підтримує свободу людини та її право обирати власний шлях - виступає проти справедливості. Той хто не погоджується з правом народу  на свою державу - не має  правди. Хто критикує боротьбу за справедливість і правду - представник зла! Спартаківська боротьба за справедливість завжди викликала ненависть у агресора, окупанта... Тільки справжній брат може захоплюватись бородьбою свого ближнього за власну волю, це його й вирізняє від окупанта. 
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены