Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК!
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Ми не втратимо незалежність, хіба що самі в себе вкрадемо

Робер | 2012-02-01 16:19:51  
Сообщение прочтено 7590 раз

Десь зодва роки та трохи волі вистачило б Україні, аби повністю відмовитися від споживання російського газу.

Проблему становить система наживи на газі через комуненерго, та інші схеми. Справа не тільки в керівництві країни - багато людей, в т.ч. Опозиціонери, годуються з теми. Тема сама призводить до величезного переспоживання газу. Навіть якби на Януковича зійшов Святий Дух і він вирішив змінити ситуацію, йому довелося б витримати невеличку громадянську війну.

Нажаль, в наших умовах, незалежність не може триматися на крадіжці.

Коли онук, згодом, коли все закінчиться, питатиме у вас: де поділася наша незалежність? Відповідайте: ми її у себе вкрали.

Дмитро Корчинський
Это сообщение написано также в: СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , Мой Президент (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , UA-RU (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , Україна понад усе (0 комментариев) , Добрі новини з Аушвіцу (0 комментариев)
Комментарии rss

В Одесі ще і прості лізуть, але вже трохи меньше.Laughing

 Це подонки, на кшалт Костусєва, Маркова та Агафангела так "розігріли" людей. За іншої агітації вони б поводились зовсім навпаки.

І як говорила одна дівчинка - це факт, нажаль.

 Завжди в будь якому суспільстві існує велика кількість психічно хворих або майже хворих людей. В нормальних країнах їх намагаються не збуджувати провокативними лозунгами, адже це ніколи нічим добрим не закінчується. А в нас цим активно користуються.

 В нормальних країнах їх намагаються не збуджувати провокативними лозунгами, адже це ніколи нічим добрим не закінчується. А в нас цим активно користуються.

Відробляти гроші треба, а хто фінансує одеську братію всім відомо. А може їм зовсім насрати на цю Україну і як там все це закінчится їм не цікаво. Живуть деякі втікачі в Росії та й не переймаються цим.

Звичайно так. Вони ще й ненавидять Україну та українців, їм не просто насрати. Але ж потрібно зрозуміти що й обирають їх ти хто не навидить Україну. 

Додати лише можно таке: дай Боже розуму розібратися де твої вороги.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены