Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе ФК Спартак (м Івано-Франківськ
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Суббота 13 июля 2013
Сообщение прочтено 757 раз
koron@ | 2013-07-13 22:11:44

Перший заступник голови обласної федерації футболу Тарас КЛИМ дав ексклюзивне інтерв’ю журналу «БізнесMAN», що видається нашим партнером — поліграфічним центром «КРЕАТИВ»
– Минулого року з футбольної карти України зникло два клуби, які представляли нашу область. Коли нашим уболівальникам можна знову чекати професійної команди?
— Із прикарпатським футболом все добре! Давайте ми розділимо поняття масового, дитячого футболу і професійного. Я був засновником федерації, керівником, а останні роки займаю різні громадські посади як один із керівників — заступник, перший заступник і т. д. Я добре знаю цю справу і можу з усією відповідальністю сказати, що обласна федерація футболу і та справа, якою вона займається, є на належному рівні, а отже, й наш масовий і дитячий футбол також на гідному рівні. Наша робота неодноразово відзначалась Федерацією футболу України та Асоціацією аматорського футболу України за ті чи інші успіхи.
Що стосується професійного футболу, то це окрема, на жаль, сумна сторінка. Чому так трапилося, потрібно запитати, мабуть, не мене, а тих людей, які безпосередньо останніх 20 років відповідали за цю ділянку роботи, яким доручалося це робити місцевою владою і власниками клубів.
На жаль, це дійсно так, але саме цього року Івано-Франківська область залишилася без професійних команд. «Енергетик» (Бурштин) закінчив виступи через фінансову неспроможність і через відмову нових власників ТЕС виділяти кошти на утримання команди. А славнозвісне «Прикарпаття» закінчило виступи через помилкову політику, яку проводило виконавче керівництво клубу протягом останніх років. Уважаю, що ці люди завалили справу тому, що були неправильні підходи щодо організації діяльності клубу.
...
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены