Авторизация
Меню
Категории
YouTube (1)
абсурдизм (1)
Аида (1)
ангели (1)
Анжелика Рудницкая (1)
Анжеліка Рудницька (10)
Анонс (2)
благодійність (2)
варто пам'ятати (3)
Великдень (2)
Весілля (1)
виставка (2)
від себе (3)
віра (1)
Внимание!!! (3)
Выставка (1)
выходной)) (1)
вышывка (1)
Геній місця (2)
Голодомор (1)
Гончарство (1)
Гроші (3)
да уж... (2)
дата (1)
День міста (2)
Дерево-птах (1)
діти (4)
Етнографія (2)
жіночі головні убори (2)
Заручини (1)
Искусство (2)
Івано-Франківськ (10)
клип (2)
Концерт (1)
корея (1)
куточок душі. (2)
Кутя (1)
Лавра (1)
майстер-клас (3)
Маша Лосева (1)
Мистецтво (4)
Місячне колесо (1)
мова (1)
моє місто (2)
музей Тараса Шевченка (1)
мысли (4)
наблюдения за живой природой) (1)
напівзабуті слова (9)
народження хрестини (1)
народна медицина (1)
Народна творчість) (2)
нарытое в инете (1)
Наша кухня (5)
наша пісня (10)
Наші багатства (6)
Наші міста (5)
Наші таланти (8)
Наші традиції (19)
Новини (2)
новинки (7)
паска (1)
песни (1)
писанки (1)
Подяка (2)
Покутський фестиваль (1)
Политика (1)
Політичне (4)
Польша (1)
Праліс (1)
прапор (1)
Привітання (1)
Продукт (1)
просто так (2)
Радісний дім (1)
радуйся! (1)
РЕВОЛЮЦІЯ (1)
рекорд (1)
різдво (3)
Свята та обряди (5)
Святвечір (1)
Святкуємо. (2)
СВЯТО (2)
сентиментальное (1)
символи (1)
Скрипка (1)
Спорт (1)
Станиславів (6)
Старовинні фото (4)
студенти (1)
Територія (2)
Територія А (2)
трепология (1)
туризм (2)
украина (2)
Україна (3)
українська кухня (1)
Українське Різдво (1)
українські зачіски (1)
фестиваль (3)
флаг (1)
фото (5)
цікаві місця (2)
цілющі трави (2)
чоловічі головні убори (1)
ювілей (1)
юмор (1)


Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Воскресенье 22 августа 2010
SAMSOMuch | 2010-08-22 13:05:22 Гіркі уроки
Сообщение прочтено 305 раз

 Ці роки української Незалежності ввійдуть в історію як гіркі уроки того, до чого призводить лібералізм. Партія регіонів зі своїми сателітами в особі «слабо-сильної» партії Тігіпка змогли узурпувати владу тільки тому, що так звані «помаранчеві» політпроекти ніколи не були ідеологічними. Вони були такими за своєю суттю, як і партії Януковича й Тігіпка, - політпроектами олігархічних кланів, забарвленими у патріотичну риторику. Звідси - і пандемія політичних зрад, охрещених «тушками» - бездушні випотрошені безхребетні тулуби...
     Здавалося б, усе пропало, як зойкнула в емоціях неперевершена майстриня політичного популізму Тимошенко. Для неї дійсно все пропало - її фракції в парламенті та місцевих радах «розлізлися по швах», абортувавши депутатів-перебіжчиків, які зрадили національні інтереси України, помінявши інтереси своїх виборців на власні тимчасові вигоди. Когось поманили посадами, хтось побоявся втратити свій бізнес і перебіг служити олігархічним кланам із Партії регіонів. І сьогодні ці «тушки» разом із Азаровим та Тігіпком викачують із простого люду останні копійки, піднімаючи ціни на газ, електроенергію, підвищуючи тарифи й нагнітаючи податковий прес на дрібний бізнес...
     Прикладом такого «тушкування», на жаль, стала і Волинська обласна рада, яку за весь період її останньої каденції роздирали внутрішні чвари. Найчисельніші її фракції в обласній раді - БЮТ, «Наша Україна» та УНП, - яким довірили представляти свої інтереси волиняни, здебільшого керувалися не інтересами територіальної громади, а інтересами своїх бізнес-середовищ. Тому й займалися переділом майна волинської громади - санаторію «Пролісок», Луцького аеропорту, шацьких пляжів, лісових угідь та піщаних кар'єрів. Ділили - не поділили, бо ж постійно хтось залишався «за бортом», тож намагався або зірвати сесію, або ж «набити собі ціну»...
     Сьогодні ж волинську землю і майно хочуть забрати собі ще й вірнопіддані режиму Януковича. Якими б красивими гаслами про «Рідну Волинь» та любов до неї вони не прикривалися. Волинські реалії з точністю відображають загальнодержавні тенденції, які можна назвати одним словом - тотальний дерибан...
     Уся політика уряду Азарова-Тігіпка сьогодні спрямована на знищення в Україні середнього класу, який в усіх цивілізованих країнах становить основу громадянського суспільства. Бо середній клас - самодостатній, він здатен утримувати і молодь та студентство, і пенсіонерів та малозабезпечених, котрі не можуть самі заробити на шматок хліба і до хліба. Він, середній клас, у них визначає дії влади, а не вона, як у нас, - диктує дрібному і середньому бізнесу свої «правила гри», спрямовані на подальше збагачення крупного монопольно-олігархічного та кримінального бізнесу.
...
Читать


Категории: просто так    
Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (0 комментариев)
Пятница 19 февраля 2010
Сообщение прочтено 663 раз

У украинцев самые низкие зарплаты в Европе

В  2009 году зарплата украинцев упала до рекордного минимума, пишет "Корреспондент".

 

Теперь меньше украинцев в Европе не зарабатывает никто - даже у ближайших соседей из Беларуси и Молдовы дела обстоят лучше

 

В октябре 2009 года украинец, по данным Госкомстата, получал в среднем чуть более $240 в месяц.

 

Например, в Молдове этот показатель был на $10 выше, в Беларуси равнялся $375, в России достигал $670. В Польше средняя зарплата составляла в два раза больше российской, в Германии равнялась $4,5 тыс., а в Дании и вовсе была на уровне $5,2 тыс.

 

"Реальные доходы украинцев, конечно, больше - если учесть зарплаты в конвертах, но и с ними они получают денег меньше всего в Европе", - говорит Элла Либанова, директор Института демографии и социальных исследований (ИДСИ) НАН Украины.

 

Как пишет издание, первые последствия снижения зарплат социологи  уже зафиксировали: уровень бедности в конце прошлого года, по данным экспертов Киевского международного института социологии (КМИС) по сравнению с 2008-м вырос с 11% до 17%.

 

По  словам специалистов, падение уровня доходов отразилось, прежде всего, на самой перспективной прослойке  украинского общества - его среднем классе.

 

Надеяться на улучшение ситуации украинцам не стоит до той поры, пока не повысится производительность их труда или вновь не начнется бурный рост отечественного ВВП.

 

С началом экономического спада, чтобы  остаться на плаву, отечественные работодатели вынуждены были пойти на жертвы. Сохранить прежние ставки своим сотрудникам смогли лишь крупные компании, да и то не все, отмечает Корреспондент.    

 

Кроме того, руководству предприятий пришлось свести к минимуму и премиальную часть заработков персонала - бонусы и поощрения, а также различные преференции в виде медицинского страхования или бесплатных тренингов.

http://www.utro.ua/ru/ekonomika/u_ukraintsev_samye_nizkie_zarplaty_v_evrope1266582696

 


Категории: просто так    
Комментарии (2)