Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Відкрилась моя виставка „Український всесвіт” в галереї «Йозас-Арт»
Анжеліка Рудницька | 2010-01-27 13:14:57
Сообщение прочтено 627 раз

22 січня 2010 року в рамках відзначення Дня Соборності України Посол України в Литовській Республіці Ігор Прокопчук урочисто відкрив виставку робіт української художниці Анжеліки Рудницької „Український всесвіт” в художній галереї «Йозас-Арт» в м.Вільнюс.

Посол України у своєму вступному слові привітав зі святом усіх представників української громади Литви, нагадавши, що саме в цей день 91 рік тому відбулося об’єднання Української та Західно-української народних республік, які прагнули до розбудови єдиної незалежної держави на споконвічних українських землях.


І.В.Прокопчук відзначив високий рівень розвитку українсько-литовських стосунків не лише в політичній та економічній площинах, а й в культурно-гуманітарній сфері. Він розповів про тісні зв’язки та особливе тепле ставлення відомої виконавиці А.Рудницької до Литви та її жителів, де вона неодноразово концертувала в рамках своїх попередніх європейських турне, а тепер повернулася вперше, вже в новій якості художниці.

У відкритті експозиції української художниці також взяли участь заступник голови литовської частини Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки Йонас Ягмінас, мистецтвознавці. Вони виступили з промовами, в яких тепло вітали таку нагоду ознайомитись ближче з сучасним мистецтвом України, її багатою культурою.


Захід відвідали також представники урядових структур Литви, культурних та творчих кіл країни, члени української громади Литви, представники преси.

Роботи відомої української художниці виконані технікою, яку фахівці назвали вишиваним живописом. Опираючись на багатовікові традиції народного мистецтва, А.Рудницькій вдалося створити свій власний неповторний стиль, який гармонійно поєднує в собі історію та сучасність, модернізм та мультиетнічність.  

 


В експозиції, яка до цього з успіхом пройшла в Естонії, представлені й роботи молодої талановитої української студентки, яка проживає в естонському місті Сілламяе, Лідії Житник, виконані технікою вишивки стрічками.

В рамках заходу відбувся виступ українського родинного колективу «Світлиця».


Категории: Наші таланти    
Это сообщение написано также в: Анжеліка Рудницька (2 комментариев)
Комментарии RSS :

CocoChanel | 27.01.2010 18:55 | [Ссылка]

Приємно чути, що нашими талантами захоплюється світ!

Велика вам подяка, Анжеліко!