Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


До Івано-Франківська на «Свято ковалів» прибули майстри з 23 країн світу
CocoChanel | 2010-05-08 16:42:39
Сообщение прочтено 558 раз

7-9 травня в Івано-Франківську у рамках Дня міста проходитимуть VIII міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Свято ковалів» та IX художня виставка «Орнаментальне ковальство». Розпочнеться фестиваль з представлення композиції «У рамках ковальських традицій», виготовленої учасниками минулорічного «Свята ковалів». Про це власкору ЗІКу повідомив 7 травня незмінний організатор щорічних ковальських фестивалів Сергій Полуботько.

За його словами, учасниками «Свята ковалів» будуть майстри ковальського мистецтва з 23 країн світу: Австралії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Ізраїлю, Італії, Ліхтенштейну, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Швеції, о. Кюрасао, Росії, Білорусі, Латвії та Литви.

Також братимуть участь у фестивалі ковалів представники міст-побратимів «Кільця європейських міст»: Донецька, Ачіреалє (Італія) та Ібзіц (Австрія). Як зазначив Сергій Полуботько, у 2009 році до «європейського кільця» приєднався Івано-Франківськ, ставши 16-им ковальським містом світу.

Цікавинкою цьогорічного ковальського свята стане майстер-клас школи традиційного ковальства Богдана Попова з Києва «Мистецтво ковадла та молотка». Також проведе майстер-клас уродженець Івано-Франківська – громадянин Ізраїлю Урі Хофі. Відбудеться ярмарок кованих виробів, виготовлених майстрами України й іноземними гостями.

8 травня у рамках фестивалю «Свято ковалів» виступлять рок-гурти «Стан афекту», «Листопад» і «Перкалаба».

Відкриття міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство» відбудеться 9 травня о 10.00 у виставковій залі обласної спілки художників України.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/05/07/227761

****

Завтра Івано-Франківськ святкує День міста. Плануємо влитися у процес святкування. Хто має час і бажання - запрошуємо приєднатися! Very Happy


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

CocoChanel | 08.05.2010 16:45 | [Ссылка]

День Європи в Івано-Франківську

В рамках святкування Дня міста на Вічевому майдані відбулися святкові заходи до Дня Європи, у яких взяли  участь представники міської та обласної влади, гості із країн-членів Європейського Союзу, представники дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, учнівська та студентська молодь міста.
Участь мешканців нашого міста у святкових заходах, присвячених Дню Європи, сприятиме формуванню у них позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України та ознайомленню їх з європейськими цінностями та традиціями; популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості нашого міста, особливо молоді.
Разом з тим івано-франківські податківці мають намір провести ще і ряд «круглих столів» з представниками місцевого бізнесу, відвідати деякі міські трудові колективи та обговорити питання євроінтеграційних процесів в Україні.
http://pravda.if.ua/news-12096.html