<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Украина и Мир
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
4
5
8
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
#

На главной странице сайта СБУ пропало изображение "Казака-победителя": появилось официальное разъяснение.

docenko1968@meta.ua | 2020-02-04 12:48:00  
Сообщение прочтено 54 раз

Внимательные посетители главной страницы официального сайта СБУ обратили внимание на некоторые изменения в дизайне - исчезло изображение памятного знака, на котором казак на коне убивает копьем двухголового змея.

В СБУ поспешили развеять конспирологические теории, и на странице в FB дали дали разъяснение:

 


"Пам`ятник захисникам Незалежності України стояв, стоїть і буде стояти біля будівлі СБУ та є одним із символів Служби. А ми як ловили зрадників, так і ловитимемо. Лише за останній тиждень впіймали 4 бойовиків-сепаратистів. А ще, серед іншого, затримали кількох хабарників і попередили розтрат на 100 млн гривень, зірвали замовне вбивство та ліквідували російську ботоферму. Тож #Зр ада_відмін яється .

Співробітники СБУ щодня захищають країну, бо козацький дух у них в серцях. І це – головне. А фото козака зникло із сайту, бо зараз відбувається його технічне й дизайнерське оновлення. Ніякої конспірології. "Козак-переможець" і надалі буде знаковим та важливим образом для СБУ.

До речі, якщо дедлайни не згорять, новий сайт запрацює за графіком - наприкінці березня. Буде більш інформативним та доступним для всіх, кого цікавить робота та результати Служби.

І це не всі зміни. На черзі - реформа Служби після прийняття нового закону "Про СБУ". За цим також пильно стежте. Це мотивує нас ставати ще більш ефективними", - прокомментировали в СБУ.

 

Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены