Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 3 июня 2010
Сообщение прочтено 409 раз

 Масовий відход учорашніх депутатів БЮТ до провладної коаліції триває.Адже не має ніякої таємниці,що в багатьох
регіональних організаціях БЮТ після президентських виборів почалися абсолютно не зрозумілі процеси,коли
відповідальних почали "виштовхувати" з партії.Люди,які тривалий час перебували в політсилі з розрахунку отримати
певні дивіденди,коли Вона прийде до влади.Так не сталося.І якщо Юлія Володимирівна діятиме так,як розкрив високопоставлений чиновник та депутат БЮТу,то позбудеться ще не одного багнета.Адже, як заявив Бужеран,який понад десятиліття очолював Хмельницьку організацію ВО "Батьківщина",у парламенті працює заступником Голови комітету по боротьбі з корупцією.І як кажуть...приїхали,от тобі на...,встромив політичний ніж у спину опозиції,розкривши її порядки:
"Опозиції,як такої нема.Є лише назва.До опозиції увійшли лідери партій,позаяк їхні партії не мають сьогодні абсолютно ніякого авторитету в суспільстві.Опозиція тепер працює не на державу,а заради майбутніх посад.Що вони зробили,коли були при владі?А нічого...Тільки багато говорили.Те саме роблять в опозиції.З"їздів не проводили,політради не засідали-усе фальсифікували і фальсифікують.В цій організації-стаді овець,всі "піддакують"  лідерові,про щоб не йшлося.Щойно Тимошенко розтулила рота,підлабузники в перших рядах, уже схвально кивали головами "правильно".До іншої думки там не дослухаються". БЮТ сьогодні-це політична воля однієї людини,тобто ЮВТ та її найближчого оточення.Аби змінилася ситуація,Тимошенко має змінити правила побудови своєї команди.Інакше перебіжчики лише сприятимуть утвердженню тоталітарної влади в країні.Тимошенко мусить визнати помилковість своєї кадрової політики.Без такого визнання її чекає політичне забуття.

 

Зараз Ющенко нагадує того львівського асенізатора, по простому-гівновоза,за якого вередлива панночка відмовилась вийти заміж,дізнавшись про його місце роботи.Тоді той асенізатор відомстив панночці-під"їхав уночі до хати,вставив шланг у вікно і залив її тим,чим вона гидувала....Ні все ж таки є відмінність.Той асенізатор возив чуже гівенце, а Ющенко поливає винятково своїм матеріалом.
     Невже оті руки,які нічого не крали,не пам"ятають одну темну справу з арештом Ігоря Гончара-керівника департаменту контролю за виробництвом і обігом спирту.Його взяли на гарячому під час отримання хабара 200 тисяч доларів за видачу ліцензії.Весь процес було знято на відео,у тому числі й те,як цей державний чиновник пропонує бізнесмену лікеро-горілчаний завод в Одеській області,що його банкрутувала. І,що з того? Попри досить вагомі докази слідство розвалилося.Держслужбовця звільнили з під варти,а кримінальну справу закрили "за відсутністю складу злочину.На той час інакше і не могло бути,пояснення тут простіше від дишла:-той службовець Гончар-свекор Віталіни Ющенко, дід першої онучки і сват Віктора Андрійовича. Подібних прикладів легендарно-чистих рук можна навести немало.Але й досить і цього одного,і якщо у нього залишилася хоть крихітка совісті то може заткнеться на тему своєї непорочності. І може нарешті зрозуміє в чому його провина і перестане виходити на люди з ідеями про нове об"єднання опозиції з такими ж непорочними депутатами,які з"ясовують високі стосунки державної ваги:хто  з опонентів "голубий".Регіонал Колісниченко чи бютівець Олег Ляшко. Зокрема Колісниченко назвав Ляшка "брудною" людиною нетрадиційної орієнтації,котра тричі була на зоні."На себе в дзеркало подивись-відрізав на те Ляшко.Зі своїм пєтушиним голосом комусь про орієнтації розповідати"


Настроение у меня: загадочное   
Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (0 комментариев)
Комментарии (1)  
Вторник 25 мая 2010
Сообщение прочтено 310 раз

1216821213.jpgВ нашей  пятиэтажке у молодой соседки умер ребенок… В ней…в животе, внутриутробная смерть-так называет это медицына. Говорят, что он умер бы, даже не родившись,и она это знала , но надеялась на чудо,но его не произошло, ребенок имел несовместимые с жизнью паталогии.Говорят надежда умирает последней и она ,посетив женскую консультацию, где врач не увидел никаких изменений и заверил,что ребенок жив,воспрянула духом,хотя самочуствие, очущенния страшной тяжести в животе подсказывали,что что-то не так.А тут как раз выпала масса выходных в связи с майскими праздниками Переждав  4 дня бесконечно длинных выходных,с верой в лучшее,  она решила пройти УЗИ в областном роддоме.И там врач сообщает ей страшную весть…Ее плачущую,убитую горем с мертвым ребенком в животе заставляют идти в женскую консультацию…за направлением в роддом,ибо без такого направления врачи роддома не имеют основания положить ее в больницу!Принесла направление,но этого оказалось мало.Ей намекнули,что пребывание в роддоме не бесплатное.А так как у нее в животе мертвый ребенок,то назвали сумму все же несколько меньшую.Но наверное такая досадная “мелочь”,как мертвый ребенок в утробе,мешал ей догадаться,что от нее хотят. Ее еще шесть дней “щупали,проводили пальпацию живота и постоянно измеряли температуру.Ждали,когда же женщина догадается о выполнении такого понятного намека…И только после того,как ее старшая родная сестра пошла к главврачу,нашей соседке поставили капельницу и стали вызывать искусственные роды. Страшно?!

Наш закарпатский доктор”Хаус” вызывает искуственные роды, в то время,когда мировая медицина гласит,что в случае внутриутробной гибели плода-в кратчайшие сроки проводится кесарево сечение . Соседка мучилась 5 часов. Родила девочку весом 1500 грамм. Мертвую. Уже потом на следующий день ей медсестры шепнули, что ребенок уже начал разлагаться.

Не знаю, как во всех больницах Европы выдают бахилы и прочее. Лучше вообще не говорить,чтоб нам не стали в очередной раз рассказывать о тяжелой судьбе нашей медицины. Но никак не дает покоя вот такой вопрос-есть ли в Европе такая страна,где роженицам выдают следующую анотацію?

 Що необхідно-

  • Для матері;комплект чистої постільної білизни,довгу футболку,піжаму чи нічну сорочку,змінне взуття,речі для особистої гігієни,упаковку гігієнічних прокладок,рідке мило,паперові рушники,паспорт,обмінні картки,воду для пиття,легку їжу і обов”язково гроші.
  • Для партнера;Чистий домашній одяг,змінне взуття і гр…/затерто/
Редагувати

Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (1 комментариев)
Понедельник 17 мая 2010
Сообщение прочтено 441 раз

 Выговский-гетман Малороссии.

  Об этом сокрушительном поражении московских

войск российкие историки стараются умалкивать, хотя в узком кругу ученных это поражение признавалось самой крупной бойней братских народов. Историкам и политикам советских времен вообще запрещалось говорить о глубоком расколе украинского общества в 17-м веке на противников и привержен- цев Москвы.

Что же произошло 350 лет тому.

Клятвы ради обмана.

После смерти Богдана Хмельницкого,севший на трон Иван Выговский прекрасно понимал,что распавшуюся страну надо объединять.Нового гетмана приняли не сразу. Сын польского шляхтича с Волыни, недолюбливал казаков и не скрывал, что намерен вернуть Украину под власть Речи Посполитой. Однако под гнетом политических выкрутасов в 1658 году Выговский в присутствии российского посла на Новой раде Выговский присягнул на верность Москве и  тот час восстановил мирные отношения с крымским ханом, взял его к себе на службу его армию,потратив миллион рублей, унаследованных от Хмельницкого на допол-нительный наем в свою армию немцев,поляков и волохов. Готовился масштабным боевым действиям против Москвы. Сомнений в этом не осталось,когда в сентябре 1858 года гетман подписал с Польщей Гадячский мир,согласно которому Малороссия должна вернуться под власть поляков.

Между сторонниками Москвы и Речи Посполитой вспыхнула гражданская война,которая со скоростью пожара распростанилась по левому берегу Днепра.Бои шли в Лубнах , Миргороде, Гадяче и Глухове. Малороссия понесла значительные потери,в кровавых стычках погибло более 50 тысяч человек.

Возмущенный государь Алексей для наведения порядка  послал в Украину    войско под предводительством воеводы Григория Ромодановского.Отряд во главе с Василием Шереметьевым прибыл прямо в Киев,как и предписывало Переяславское соглашение, но гетман ,чтобы недопустить этого, послал своего брата Данилу свойском в Киев.Однако сражение не принесло Выговскому желанной победы.Он сам попал в плен. В страхе перед рас- правой, он вновь присягнул на верность царю, пообещав никогда больше не воевать с царскими войсками,распустить свою армию, татары должны вернуться в Крым. Не осознать как,но русский царь снова поверил Выговскому и освободил его из плена,и вскоре пожалел,так-как гетман не только нарушил присягу но и взял в осаду российский городок Каменный.

Взбешенный император отправил на Украину еще больше войско во главе с князем Алексеем Трубецким. Из слов очевидца « у стен Конотопа творилось «вавилонское» столпотворение, сыну пришлось воевать против отца,а отцу против сына.» Кровь полилась рекой на рассвете 29 июня 1659тода,когда отряды Выговского атаковали войска Трубецкого. Бой длился бесконечно долго. В тыл ударили татарские всадники. Воды реки стали красными от крови. Российским войска так и не удалось собрать силы и дать отпор. Отряд князя Пожарского перебили,а его самого, раненого, захватили в плен. Князь Трубецкой,в отчаянии пробивался сквозь окружение, отражая атаку за атакой и когда через три дня остатки его армии собрались в Путивле то выяснилось,что от 150 тысячного  войска осталось ничего.

Известный российский историк Сергей Соловьев утверждал, что царь Алексей впал от этого поражения в такую панику, что был готов бежать за Волгу. Гибель своих войск он воспринял,как личный позор. Очень опасался того,что кримская орда предпримет немедленный поход на Россию, оставшуюся без войска. Однако татары начали грабить украинские
Читать


Категории: Історіякозаки.    
Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (0 комментариев)
Пятница 23 апреля 2010
SAMSOMuch | 2010-04-23 20:01:25 Погляд із зони.
Сообщение прочтено 366 раз

Погляд із зони.

 26 квітня минає  24 роки від аварії на четвертому блоці Чорнобильської АЕС. Кажуть, що
на подолання наслідків трагедії щороку майже 30 країн світу виділяють значні кошти.Де
вони зникають-невідомо, мов у Бермудському трикутнику гроші пропадають.
   Що ж робиться зараз у зоні. що там відбувається, розповіли мені мої земляки; пожежник
Віктор, та охоронник Петро.Односельчани працюють по два тижні вахтовим методом у
...
Читать

Категории: Чорнобильь.Неофіціоз.    
Вторник 20 апреля 2010
Сообщение прочтено 271 раз

Сегодня, как на нее не смотри, Оранжевая революция мертва. На выборах 2010 года даже Тимошенко выражала заинтересованность в поддержании хороших взаимоотношений с Москвой и лавировала в вопросе о присоединении к НАТО, против которого выступает большинство украинцев. За пределами Украины, по крайней мере, не так важно, кто станет следующим Президентом Украины. И тем более это не важно для Америки. Статус, политика и ориентация Киева не представляют для Вашингтона значительного интереса. Советский Союз проиграл Холодную войну. Россия не сможет собрать его осколки независимо от отношений с Украиной. Создание союза с независимым Киевом укрепит позиции Америки в отношении Москвы, но для какой цели? Мысль о нападении России на Соединенные Штаты — это параноидальная фантазия. С Украиной или без нее Россия полностью проиграет. Правительство Путина хочет уважительного отношения на международной арене, оно очень серьезно относится к вопросу безопасности России, но имеет лишь ограниченные амбиции. Независимо от отношения Москвы к государствам по ее границам, которые ранее входили в Советский Союз, не существует какой-либо реальной вероятности нападения России на другие страны Европы или вне ее. На самом деле расширение НАТО к границам России породило большую подозрительность и конфронтационность со стороны Москвы. Надежды Грузии на защиту Запада от применения Россией военной силы оказались тщетными — ни один находящийся в своем уме американский политик не поставит на кон Вашингтон для защиты Тбилиси. В отношении войны за Украину энтузиазма не больше.


Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (1 комментариев)
Понедельник 19 апреля 2010
Сообщение прочтено 318 раз
Звідки діставав Володимир Ілліч шалені кошти.

| ленінЗвідки діставав Володимир Ілліч шалені кошти на партійну діяльність напередодні революції і на її початку. За останні десятиліття опубліковані цікаві матеріали на цю тему, проте й досі багато що залишається незрозумілим. Наприклад, на початку ХХ століття на підпільну газету «Іскру» гроші давав таємничий доброзичливець (індивідуальний чи колективний), зашифрований у документах РСДРП як «Каліфорнійські золоті копальні». На думку деяких дослідників, ідеться про підтримку радикальних російських революціонерів американськими банкірами-євреями, здебільшого вихідцями з Російської імперії, та їхніми нащадками, які ненавиділи царський уряд за його офіційний антисемітизм. Під час революції 1905—1907 років більшовиків спонсорували американські нафтові корпорації з метою усунути зі світового ринку конкурентів (а саме — нафтовий картель Нобеля з Баку). У ці ж роки, за його власним визнанням, більшовикам давав гроші американський банкір Яків Шифф. А ще — сизранський фабрикант Єрмасов та підмосковний купець і промисловець Морозов. Потім одним із фінансистів більшовицької партії став Шміт, господар меблевої фабрики у Москві. Цікаво, що і Савва Морозов, і Микола Шміт врешті-решт вкоротили собі віку, а значна частина їхнього спадку дісталася більшовикам. І, звичайно, чималі кошти (сотні тисяч тодішніх рублів, або десятки мільйонів гривень, за теперішньою купівельною спроможністю) діставалися внаслідок так званих ексів — а простіше, грабунків банків, поштових відділень, вокзальних кас. На чолі цих акцій стояли двоє персонажів зі злодійськими прізвиськами Камо і Коба — себто Тер-Петросян і Джугашвілі.

Проте сотні тисяч і навіть мільйони рублів, вкладені в революційну діяльність, могли тільки похитнути Російську імперію, попри всю її недолугість — надто міцна була будова. Але тільки у мирний час. З початком Першої світової війни перед більшовиками відкрилися нові фінансово-політичні можливості, якими вони з успіхом скористалися.


Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (1 комментариев)
Воскресенье 18 апреля 2010
Сообщение прочтено 348 раз

Вечорами у забігайлівці біля Немовицького сільського клубу ніде присісти. Відвідувачі- переважно чоловіки. Сидять з горілкою і пивом. Якось вдалося примоститися до двох хлопців. Слово за слово і зав"язалась розмова про сільське життя- буття

 40-річний Віктор працював в районному центр Сарнах на консервному заводі.Чоловік, дещо тверезіший за товариша по чарці, розповідає: -"У жовтні завод закрився.Зараз стоїмо на біржі. Мені кожен місяць видають півтищі гривень.Правда, платню часто затримують.П"ю на товаришеві гроші. І Валєра -киває на сусіду,- теж без роботи.Він із заробітків приїхав місяць тому, пристав до старшої жінки. Вона з грошима і величезною хатою.Так її чоловік тоже пару днів тому повернувся із Польші, із заробітків. І викинув Валєру з хати.

   -Як щось скалимимо-йдемо в генделик-продовжує Вітя.-А як нема, затарюємося самогоном. Моя колишня однокласниця жене.Продає пляшку за 10-ть гривень.Часто дає ...в борг-сміється.Поїде в Сарни ,позбирає бутилки. Вдома розіллє пійло, а потім продає клієнтам-кому чикушку, кому півлітру. Люди спиваються.-продовжує далі. - Он Саша,сусід мій, на рік від мене старший, працював будівельником в столиці. Вдома залишав дружину з двома дітьми. Я подзвонив йому, що жінка почала пити, діти недоглянуті.Він заробляв гроші на дітей, а вона прогулювала.Я знаю,як тяжко приходять гроші там на заробітках...Не видержав,подзвонив йому.Тут, більшість, з тих,що сидять теж були на заробітках переважно на будівництві в Києві та за границею. Але там тоже криза,масово скорочують, ясно, що наших в першу чергу.На весну знову думають податися за кордон-чорнороби потрібні за будь-яких умов.Друззя двонили,що прибиральником можна встроїтись без проблем. Хтось же мусить гімно вигрібати.Там-у Європі на таку роботу погодяться за шалені бабки.А ми,за копійки чистити будемо. В Немовичах кожен десятий, може й більше на заробітки їздить..."

Примітка.Імена змінені і генделик теж.


Сообщение прочтено 332 раз
Дубровиця перетвориться на чайна-таун?
08 квiтня 2010 09:43
Незабаром невеличкий райцентр Дубровиця може перетворитися на китайську «провінцію» - сотні підприємців з Піднебесної планують опанувати у райцентрі деревообробну промисловість, спорудити виставковий центр оптово-роздрібної торгівлі та навіть будувати гідроелектростанції. В перспективі район чекає на десятки, а можливо, і сотні мільйонів доларів інвестицій та більше тисячі нових робочих місць.

Щоправда, не тільки для українців, а й для самих китайців. Китайська сторона наполягає на працевлаштуванні в райцентрі майже півтисячі своїх громадян. Вже через місяць-два стане точно відомо, скільки китайських підприємців захочуть відкрити свій бізнес у Дубровиці. А поки Рівненська обласна державна адміністрація активно проводить з представниками Китайської Народної Республіки переговори. На нараді за участю президента Українсько-китайського центру розвитку Лю Лі Мінга, яка відбулася в останні дні березня, масштабні плани іноземців підтвердились.

- Китайські підприємці бажають спорудити виставковий центр оптово-роздрібної торгівлі, де торгуватимуть товарами широкого вжитку, - пояснює начальник управління економіки ОДА Ігор Тимошенко. - Він буде розміщений на місці бавовняно-прядильної фабрики у самій Дубровиці. Окрім того, є ряд проектів у деревообробній галузі, будівництво меблевої фабрики.

Голова Дубровицької райдержадміністрації Леонід Стрибулевич запевняє - звичайні мешканці китайців не бояться, чого не скажеш про місцевих підприємців:

- Наскільки мені відомо, підприємці з Китаю, окрім виставкового центру, де торгуватимуть усім, що користується в населення попитом, та меблевої фабрики, планують збудувати завод з виробництва торфу на 200 робочих місць, а також дві гідроелектростанції на річках Случ і Горинь. Чому їх так зацікавила саме Дубровиця? Через вдале траспортне сполучення з країнами-сусідами, лісові ресурси, та базу у вигляді приміщення фабрики, в розпорядженні якої близько п`яти гектарів землі.

Ніяких скарг на те, що невдовзі до району приїдуть жити і працювати багато китайців, до мене поки не надходило. Населення сприймає цю інформацію спокійно. В нас дуже високий рівень безробіття, а іноземці обіцяють створити робочі місця, в тому числі і для мешканців району. Втім, місцеві підприємці насторожені появою китайського бізнесу, бояться конкуренції. Але я їх намагаюсь запокоїти, пояснюю, що вони зможуть співпрацювати з іноземцями і також отримувати від цього вигоду.

Дубровицькі підприємці пояснювати свою точку зору щодо розгортання китайського бізнесу відмовлялись. Лише один з них - Олександр, який працює у сфері торгівлі, так прокоментував ситуацію:

- Населення, звісно, не в захваті від того, що в райцентр можуть приїхати сотні китайців. Це і по місцевому бізнесу вдаряє, і може створити соціальну напругу у місті. Тобто не виключено, що виникнуть проблеми. Те, що вони обіцяють створити робочі місця, то наших мешканців вони навряд чи будуть брати на посади спеціалістів. В основному, скоріше за все, це будуть вакансії вантажників, прибиральниць, охоронців. Ключові пости будуть займати іноземці. Про те, щоб влаштовувати якісь страйки проти поселення китайців, у районі поки не говорять, однак що буде далі - сказати важко.
   Примітка:А далі буде те,що майже всі підприємці втратять свій бізнес ,будуть торгувати китайським, і якщо декому з них пощастить,то будуть прибирати за китайозями іхнє гім..0. У великих містах зрозуміли-яка то проблемакитайці.
   Коли призжаєш у Сарни, то й так кидається у вічі засилля "настоящих українців", з розкосими очима.
Якщо позволимо розгорнути китайський бізнес,то через декілька років Полісся перетвориться на По Лі Ся Лю Лі.

Четверг 15 апреля 2010
Сообщение прочтено 378 раз

Якби була політична воля, економічна доцільність та не внутрішні чвари,то ми,Українці могли б мати свою Українську імперію. Якщо вважати Київську Русь, давньою українською державою то саме в 10-11 століттях за часів найвищого розквіту вона мала неозори простори.Русь простягалася  від південної Фінляднії,племена

якої платили данину і аж до майже полярного кола, а в окремі часи засічна лінія була мало не до Уральських гір.

На півдні належали землі Русі аж до Тамані,де на березі Азовського моря стояла фортеця Тмутаракань, що входила

до Чернігівського князівства. Далі володіння починалися від Куликового поля/Тульська область/ і закінчувалися

перед самісіньким Краковом.

     За князювання Володимира Великого були збудовані нові міста на південь від Києва.Він же долучив до своїх

володінь землі сучасної Західної України,в тому числі і Закарпаття.Обшир земель вражав! У походах за дани-

ною, в змаганні опанувати торговельні шляхи до далеких країн князі з дружинами менш ніж за сто років створили

величезне і могутнє об"єднання-Київську Русь.Саме Володимир змусив ятвягів визнати його верховенство.

Завдяки його надбанню Київська Русь стала найбільшою Європейською державою. На початку 11-го століття її

територія становила 1,1 мільйона квадратних кілометрів.Доки на престоі сиділи Володимир Великий, Ярослав

Мудрий та Володимир Мономах землі від Уралу до Чорного моря,від Волги до Закарпаття були цілісними.

     Після низки братовбивчих міжусобних воєн, наприкінці 12-го століття галицькі і чернігівські князі, які хотіли

будь-що бути на вищому троні,розкололи Русь на два центри Галич і Чернігів.Ця їхня боротьба за владу призвела

 до розвалу Русі й втрати обширних володінь.Якраз напередодні татарської навали, коли вже палали і в стогоні

падали давньорускі міста, чернігівський князь Михайло та волинський князь Данило,все ще воювали за право

бути зверхником всієї Русі.

   Тричі було втрачено нагоду мати величезну державу ; один раз після смерті Ярослава, коли його сини почубили-

ся  і через те Русь з централізованної держави, стала федерацією напівзалежних князів.Удруге-коли після мерті

Володимира Мономаха почалися чвари між православними і католиками, а втретє, як сказано вище,після змагань

Михайла і Данила напередодні татарської навали.

     Коли Велике Князівство Литовське звільнило українські і білоруські землі,частину західно-російських земель

 від татарської залежності,то ці землі увійшли до князівства.Литва,що становила ледь 10-ть відсотків території, а

90-о відсотків територій становили українські і білоруські землі.Невідомо як склалася б територіальна карта Європи

якби під тиском хрестоносців не уклалася унія Литві і Польші і Литва з православної держави стало католицькою.

Почалося окатоличення українських земель;частина їх прийнала унію ,а інші -ні.Чернігівські землі ,а потім і інші

переходили під владу Москви.Кінець кінцем це призвело до національно визвольного бунту під проводом Богдана

Хмельницького,пізніше до розподілу земель між Москвою , Варшавою і Стамбулом.От так знову українські землі

були розірвані і в черговий раз було втрачено шанс створити національну державу.

 Наступний  крок був після того, як розвалилися Російська та Австро-Угорська імперіївідбулася злука українських

земель.До складу України просилися  /це замовчується/ представники війська Донського, депутати з Курської,

Білгородської і Гомельської земель. Але знову жовті,блакитні, чорні,зелені й червоні прапори не дали збудувати

власну національну державу, незважаючи на те, що від Сянуд до
Читать


Категории: І таке було    
Это сообщение написано также в: МЕТА ВІСНИК АлМаС (2 комментариев)
Вторник 13 апреля 2010
Сообщение прочтено 346 раз


Українці не повірять поки не пощупають.

13.04.10 17:22 | продвижение сайтаЗакінчувався квітень 1986 року, самий мінливий і нестабільний місяць року- на Закарпатті його називають "дурним
апрелем." 25-го квітня разом з донькою Людмилою приїхав на Батьківщину, в моє рідне поліське, що знаходиться по прямій від Чорнобиля десь за 150 км. Якось так склалося, що в день нашого приїзду,нікого не виявилось на обійсті,
...
Читать


Категории: Чорнобиль.    
123Вперед | Указать страницу