Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/community.php on line 164 Сообщество "Славянская история.". Як Стівен Спілберг отримав "Оскара" за діамантовий дефекатор, Блог пользователя Робер
Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Славянская история.
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Як Стівен Спілберг отримав "Оскара" за діамантовий дефекатор

Робер | 2010-11-03 14:34:11  
Сообщение прочтено 329 раз

У жовтні 1995 р. Ірен Зісблатт (Irene Zisblatt), яка дивом пережила Голокост, дала інтерв'ю для документального фільму «Останні дні» (The Last Days) Стівена Спілберга. Вона була однією з п'яти дивом переживших Голокост, яких відібрали для розповіді своєї історії для фільму, що вийшов на екран в 1998 році і отримав премію Американської академії кіномистецтв "Оскар" як кращій документальний фільм. В фільмі субтитри гарантують глядачу: "Все, що ви зараз побачите це правда" (Everything you are about to see is true), а Зісблатт повідомляє:

-Вона втікла із середини газової камери "I was sent to the Gas Chamber but it was full!";
-Після втечі з газової камери мужній єврей загорнув її голу в ковдру і жбурнув через електрифікований колючий дрот огорожі табору на відкриту платформу потяга, який відвіз її в безпечне місце;
-Вона ледве уникнула, щоб Ільза Кох зробила з її бездоганної шкіри абажур ("Ilse Koch wanted My Skin For Lampshades!");
-Доктор Менгеле видалив її татуювання;
-Вона була "морською свинкою" Менгеле, яка пережила кілька експериментів, в тому числі один, щоб зробити її очі блакитними.
-Нацистська медсестра дала їй фальшиву смертельну ін'єкцію;
-Вона щодня ковтала і випорожнювалася чотирма діамантами за майже півтора року перебування ув'язненою в німецьких концентраційних таборах;
-Євреї закінчували життя самогубством, кидаючись на електричний паркан, але СС намагався їх зупинити, адже самогубство в "таборі смерті" вважалося серйозним злочином і каралося стратою ста інших ув'язнених.
 
В 2008 році (через 65 років після описуваних подій) вона видала мемуари під назвою "П'ятий діамант" (The Fifth Diamond), де вона діє під іменем Хана і дівочим прізвищем Зейгельштейн (Chana Seigelstein) У своїх мемуарах вона каже, що чиновники американської імміграційної служби змінили її ім'я з "Хана" на "Ірен", але це неправда (див. фото). Американський журналіст Джеймс Едвардс так відгукувся про ці спогади:

"Вона каже, що була в Освенцімі як Елі Візель, але на відміну від нього, вона була достатньо розумна і написала що євреїв вбивають в газових камерах, а не кидають до палаючих канав тисячами. І так само як в Германа Розенблата її історія повністю неймовірна. Не трохи неймовірна. Не декілька неймовірна. Вона повністю, доверху неймовірна. Повна і досконала нісенітниця. Ніхто при здоровому розумі не може повірити в її історію. Вона не може бути правдою".

Джеймс Едвардс також вважає, що назва книги відсилає до самої Ірен Зісблатт - вона і є п'ятий діамант. Щодо перших чотирьох діамантів Зісблатт розповідає, що до того як вона була доставлена в Освенцім, мати зашила чотири діаманти в поділ її спідниці, щоб можна було купити хліба в скрутний час. Коли вона потрапила в концентраційний табір і побачила що новачків обшукують, вона ковтає діаманти. Наступного дня, після переклички Зісблатт йде до туалету і нишпорить у власних екскрементах, поки не знаходить всі чотири діаманти. Виковирявши їх із свого лайна, вона ковтає їх знову. Так само робить наступного дня. Кожен день протягом 15 місяців, майже 500 днів, вона ковтала ці діаманти, викопувала їх з фекалій і з'їдала знову (через це деякі жартівники в блогах і на форумах називають її "діамантовим дефекаторм").

Ірен Зісблатт стверджує, що була обраною для перетворення її шкіри на абажур, але уникла цього, оскільки Ільза Кох (німкеня, про яку після війни євреї стверджували що ця нелюдська істота з жахливим характером робила з єврейської шкіри абажури, рукавички, палітурки книжок і т.д. її не знайшла, тому що Зісблатт саме тоді подорожувала до Майданеку (за один день туди, а потім назад), що за двісті миль від Освенціму.

Цитата з книги "П'ятий діамант":
"Я чула шепіт абажура... з красивої шкіри. Були чутки, що жінка на ім'я Ільза Кох обирала жінок з гарною шкірою... щоб зробити з їх шкіри абажури. Абажури! Я б ніколи не повірила в таку перспективу, але тепер... після того, що я бачила в останні два місяці... все було можливо.
... Паніка охопила мене зсередини, коли я рушила за охоронцем з іншими дівчатами. Я спостерігала їх бездоганну шкіру. Невже я повинна стати абажуром?"

На стор. 75 вона розповідає як разом із 1500 жінок повністю роздягнулась на відкритому повітрі (в фільмі вона каже "Хоча ми стояли голі, ми не відчували наготи, тільки наші душі були голі"). Потім вони зайшли до "газової камери номер три". Зісблатт зайшла останньою з 1500 але не помістилася і заблокувала собою двері газової камери, та ще й вчепилась у них так, що "зірвала нігті і кров потекла кінчиками пальців". Через це есесівець ніяк не міг закрити газову камеру, тож інший есесівець більш високого рангу сердито гримнув на нього: "Зачинити двері щоб ми могли застосувати Циклон Б!". Есесівець біля двері рикнув на Зісблатт: "Виходь на рампу!" - і вона гола втікла та сховалася "під дахом газової камери". Там вона чула крики вмираючих, поки "все не стало тихо, так тихо, що чутно, як муха пролітає". Потім молодий єврей працівник крематорію загорнув її голу в ковдру і метнув через електрифікований колючий дрот огорожі табору на відкриту платформу потяга, який їхав до іншого концтабору.

З її мемуарів та газетних повідомлень виходить, що вона народилася в 1931 році, але відповідно до довідки Червоного Хреста вона народилась в 1929 р. (див. фото). На сторінці 17 у "П'ятому діаманті" в генеалогічній діаграмі вказано що її брат Давид в сім років загинув в Освенцімі. Однак на відеозапису її розповіді для фільму Стівена Спілберга Зісблатт в 1995 році стверджує що її брат помер у віці близько п'яти років від скарлатини в Угорщині задовго до депортації.

Фото довідки Червоного Хреста наданої Ірен Зісблатт, в якій дівочі прізвища, дати народження і перебування в концтаборах, назви концтаборів, табірні номери не збігаються з тими що вказані в мемуарах.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены