Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Славянская история.
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Все що ви хотіли дізнатися про гетто, але боялися запитати - відповіді та фото.

Робер | 2010-12-12 22:42:50  
Сообщение прочтено 5247 раз

Ге́тто це райони міст, де добровільно або примусово проживають етнічні меншини. Під час Другої світової війни словом «гетто» називалися ті житлові зони куди німці збирали євреїв для компактного мешкання. Найбільш відоме Варшавське гетто, а в Радянському Союзі і пострадянському просторі Мінське гетто. Були закриті і відкриті гетто. Відкриті гетто виникали в містечках зі значним єврейським населенням, де було недоцільно його виселяти і потім охороняти. Крім того, гетто виникали і в дрібних населених пунктах, де німецька влада не могли організувати охорону закритого гетто. У відкритих гетто євреям наказували лише не залишати свого населеного пункту та не відвідувати громадських місць. У цих гетто євреї, також як і в закритих гетто, виконували примусові роботи, зобов'язані були носити єврейські розпізнавальні знаки, платити контрибуцію. У всіх гетто утворювалися юденрати або призначалися старости.

Юденра́т (нім. Judenrat — «єврейська рада» (жидівська рада) — єврейський адміністративний орган самоврядування, який за ініціативою німецької окупаційної влади в 1939 році створено при Генерал-губернаторстві Польщі (нім. Generalgouvernement für die besetzten polnischen Gebiete) у кожному єврейському гетто, на окупованих нацистами територіях, і пізніше на території СРСР. На території Європи діяв 101 юденрат.  Окремий юденрат міг відповідати за певне гетто, окрему територію, регіон або навіть за цілу країну. До повноважень Юденрату входило забезпечення господарського життя і порядку в гетто, збір різних грошових коштів, а також виконання розпоряджень і наказів окупаційної влади. Юденрати складалися з впливових людей і рабинів.

Юденрату підпорядковувалась єврейська (жидівська) поліція (нім. Judischer Ordnungsdienst), але про неї ми поговоримо іншим разом.

Тобто жили собі євреї в таких містечках відокремленним життям і майже всі пережили війну, навіть збройні повстання там підіймали. Потім, через багато років вони почали говорити, що "дивом пережили голокост" і пройшли через "пекло гетто". Пекло, напевно тому, що потрібно було працювати, а не гендлювати.

Отак починалась Варшавське гетто. Просто відокремили для євреїв половину міста.

гетто,варшава,юденрат,жиди

На вулицях було чисто, охайно, будинкі були комфортні для проживання

гетто,юденрат,жиди

Люди ходять, життя кипить, підлітки скрізь однаково кучкуються, пекла не помітно
гетто,юденрат,жиди

Продуктова картка - хліб, м'ясо, мармелад, різне, цукор - непогано харчувались.

гетто,варшава,юденрат,жиди,миф холокоста

Групове фото шести єврейських жінок, які засмагають у Варшавському гетто, в цей день вони склали іспити в школі зрілості. Тепер вони жертви голокосту.
Липень 1942

Варшавское гетто,миф холокста,ревизионизм

Мінськ. Діти є діти,  граються. Ніхто нікого не знищує, всі веселі.
гетто,юденрат,жиди,міф

Львів.
гетто,юденрат,жиди
гетто,юденрат,жиди
гетто,юденрат,жиди,міф
гетто,юденрат,жиди
В цей  час шла Друга світова війна, а тут було тихе провінційне життя, яке через багато років обізвали "голокостом".


Гарненькі єврейські дівчата з Варшавського гетто
Гарненькі єврейські дівчата з Варшавського гетто


Польща,гетто,жиди,Ченстохова,гендлювання
Гетто в Ченстохова, Польща. Жиди займаються улюбленою справою - гендлюванням.


Польща,вулиця,Повсякденне життя в гетто в Ченстохова,жидв
Повсякденне життя  гетто в Ченстохова, Польща - вулицями прогулюються жертви голокосту. Численність населення гетто досягала 48000 осіб.


війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,кгб,бандера,геноцид

Будапештское гетто, 1942 год - муж и жена. В это время на территории Украины шла кровавая советско-немецкая война, гибли миллионы украинцев.

От що пише про гетто Річард Харвуд у своїй знаменитій книзі "ЧИ ДІЙСНО ЗАГИНУЛИ ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ?":

             "Реальна ситуація була така — коли німці окупували Польщу, вони зібрали всіх жидів у гетто з міркувань безпеки. Внутрішня адміністрація гетто знаходилась у руках жидів, поліція там також складалась із жидів. Там використовувались спеціальні гроші, які були введені в обіг, щоб боротися із спекуляцією. I хоч це були жорсткі заходи, вони були введені в умовах війни. Звичайно, гетто — це не таке вже і привабливе місце, але це і не інструмент геноциду. Багато публікацій заявляють, що гетто використовувалось для знищення жидів поряд з концтаборами, бо там жидів марнували голодом.

            Це не відповідає дійсності. В гетто існував значний рівень економічної діяльності, і ті, хто працював, повністю могли забезпечити себе нормальним життям. Організація служби соціального забезпечення була вже справою жидівської адміністрації гетто. Для того гетто і були створені, щоб жиди там жили серед своїх, у своєму середовищі. Багаті мешкали там у розкоші, в гетто були не лише ресторани, але навіть нічні клуби! Так що жиди повинні були більше піклуватися про своїх побратимів, засобів для цього у гетто було достатньо."

Нижче ви можете подивитись дуже цікавий фільм про гетто

 

У cвоєму інтерв'ю популярній українській газеті "2000" син одного з лідерів УПА Романа Шухевича Юрій Шухевич заявив, що "гетто придумали самі жиди" і що "Симон Візенталь був агентом гестапо".

"Гетто як таке придумав не Гітлер", - відзначив Юрій Шухевич кореспонденту "2000", - "а придумали самі жиди. Вони тримали в гетто, як у певній сепарації, свій народ, щоб їм управляти.

Бо в Російській імперії вони б інакше зникли. Й ніхто б їх вже не згадував... Але, але, але!.. Завдяки гетто вони уціліли. Та як потім розбрелись, тоді Гітлер почав їх зганяти назад".

"А чи знаєте, що жиди дуже цікаво до тієї теми ставляться. Я кажу про війну, гетто, нищення, як ви говорите, «євреїв». Просто я на власні очі це бачив, як їхня ж поліція збирала жидів... В них були спеціальні підрозділи, що гетто охороняли, гнали своїх же на роботу і з роботи.

Вони мали «юденрат", — продовжив Юрій Шухевич. — "Це така жидівська рада у кожному гетто. Вони виконували рознарядку на розстріл. Самі відбирали по категоріях, кого розстрілювати, — старих, інвалідів. Бо тих, які працювали, розстрілювали потім.

Ще «юденрати» збирали контрибуцію. Ось так воно відбувалось... А саму жидівську поліцію німці розстрілювали в останню чергу. То так: співпрацюють до пори до часу.

Комментарии rss
В | 16.12.2010 02:12 |

Єврейки сподобалися - такі повненькі, гарненькі.

Робер | 21.12.2010 00:20 |

 Адже в гетто непогано жилося...

В | 21.12.2010 01:17 |

Якщо німці хотіли переселити євреїв на Близький Схід, то чому вони не домовлялися з англійцями. Після війни за допомогою американців і англійців держава Ізраїль таки була збудована.

Робер | 21.12.2010 12:56 |

Цікаве питання. Справа в тому, що англійці перед війною здійснювали протекторат над Палестиною і в своїй політиці спиралися на арабів, вони були проти переселення жидів до Палестини. А Гітлер був за. Тому, коли Гітлер блискуче завоював Францію, він в подальшому атакував не Англію, що було б цілком логічним, а кинув Роммеля до Північної Африки. Навіщо? Щоб звільнити Палестину від англійців. Гітлер діяв за вказівками сіоністів. Коли англійці відкинули Роммеля від Палестини... в спину англійцям з території Палестини вдарили сіоністьскі партизансько-діверсійні загони "Бейтар" та інші.

В мене взагалі складається враження, що Друга світова почалася саме з сіоністського питання заволодіння Палестиною і вивезення туди всіх жидів. Через це дехто називає Другу світову "єврейською громадянською війною".

Рекомендую вам з цього питання дуже цікаву книжку унікальної людини Роже Гароді "ПРОВІДНІ МІФИ ІЗРАЇЛЬСЬКОЇ ПОЛІТИКИ", або російською "Основополагающие мифы израильской политики" - вона є в інеті.

В | 21.12.2010 13:01 |

Дякую.

Робер | 21.12.2010 13:02 |

 От цитата із згаданої книги:

В 1941 році Іцхак Шамір зробив непрощенний з погляду моралі злочин: він проповідував союз із Гітлером, з нацистською Німеччиною проти Великобританії.

Коли почалася війна проти Гітлера, майже всі єврейські організації виступили на боці союзників. Деякі з найбільш відомих керівників, наприклад Вейцман, теж зайняли просоюзницьку  позицію, але німецьке сіоністське угруповання, що, насправді, в ту епоху було дуже нечисленним, зробило навпаки і з 1933-го по 1941 рік вело політику компромісу і подальшої співпраці з Гітлером. Нацистська влада одночасно з переслідуванням євреїв, яких вона спочатку стали виганяти із державних посад, вела діалог з німецькими сіоністськими керівниками й виявляли прихильність до них, відрізняючи їх від євреїв-"інтеграціоністів", яких переслідували.

Звинувачення в співробітництві з гітлерівською владою адресується не величезній більшості євреїв (багато євреїв боролися проти фашизму зі зброєю в руках в Іспанії з 1938-го по 1939 роки в рядах інтернаціональних бригад, у Варшавському гетто створили "Єврейський бойовий комітет" і загинули, борючись), а жорстко організованим меншостям сіоністських керівників, які протягом восьми років (з 1933-го по 1941-й) працювали в союзі з нацистами.

Їхня єдина турбота - створення потужної Єврейської держави і їхній расистський світогляд сприяли тому, що вони зайняли антианглійську, а не антинацистську позицію.

Після війни вони - конкретно Менахем Бегін і Іцхак Шамір - стали керівниками першої величини в державі Ізраїль.

В | 21.12.2010 13:22 |

Ще питання до Вас, як фахівця. Чому араби не визнають, що євреї жили на цій теріторії раніше?

Робер | 21.12.2010 13:37 |

Сіоністська ідеологія ґрунтується на дуже простому постулаті: у книзі Буття (XV, 18-21) написано: "Господь уклав завіт з Авраамом, сказавши: потомству твоєму даю Я землю цю від ріки Єгипетської до великої ріки, ріки Євфрату".

На момент прийняття резолюції Генеральної Асамблеєї ООН  29 листопада 1947 року про створення Ізраїлю євреї становили 32% населення Палестини й володіли 6.5% земель, отримали ж вони 56% території із самими родючими землями. Араби протестували проти такої несправедливості й відмовлялися з нею погоджуватися, а керівники Ізраїлю скористалися нею для захоплення нових територій, так що в 1949 році сіоністи контролювали 80% країни, а 770 000 палестинців були вигнані. Це було досягнуто методом терору.  Найяскравіший приклад - Деір Ясін: 9 квітня 1948 року сіоністи зробили тут те ж саме, що й  нацисти в Орадурі. 254 жителі цього села (чоловіки, жінки, діти, люди похилого віку) були вбиті загоном Іргун, на чолі з Менахемом Бегіном.

Вигнання палестинців і захоплення їхніх земель здійснювалися навмисно й систематично. У часи декларації Бальфура (лютий 1917 року) сіоністи володіли всього 2,5% землі, після рішення про розділ Палестини - 6,5%, в 1982 році - 93%.

В 1880 році в Палестині з 500 000 жителів було 25 000 євреїв.

З 1882 року починається масова імміграція внаслідок погромів у царській Росії. З 1882-го по 1917 рік у Палестину прибули 50 000 євреїв. У період між двома світовими війнами євреї емігрували, рятуючись від переслідувань, з Польщі та із країн Північної Африки.

Але основна маса приїхала з Німеччини внаслідок мерзенного антисемітизму Гітлера. До 1945 року в Палестину прибуло близько 400 000 євреїв.

Потім почалося методичне викорінювання палестинців. Напередодні війни 1948 року близько 650 000 арабів вікували на територіях, яким припадало стати державою Ізраїль. В 1949 році їх залишилося 160 000. Через високу народжуваність число їхніх нащадків досягло 450 000 до кінця 1970 року. Ізраїльська ліга прав людини повідомляє, що з 11 червня 1967-го по 15 листопада 1969 року в Ізраїлеві й Цізіордании було висаджено в повітря більше 20 000 арабських будинків.

Відповідно до англійського перепису 31 грудня 1922 року, чисельність населення Палестини склала 757 000 чоловік, з них 663 000 арабів (у тому числі 590 000 мусульман і 73 000 християн) і 83 000 євреїв, тобто 88% арабів і 11 % євреїв. Варто зазначити, що ця так звана "пустеля" була експортером зерна й цитрусових.

В | 21.12.2010 14:59 | | Так мабуть не тільки за зерна та цитрусів араби воюють?Некогда
Робер | 21.12.2010 16:11 | |  Версій багато. Пані Франсуаза Сміт, декан протестантського
В | 21.12.2010 17:45 | | Правда араби не здогадалися придумати байку про газові
Робер | 21.12.2010 18:21 | |  Арабам це не допомогло, як і зараз не допомагає,
В | 21.12.2010 18:32 | | Так і є.
Робер | 26.04.2013 23:44 | | Кандидат в Конгресс США заявляет: "Холокоста не было!"
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены