Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Благодійний Фонд « Підтримки Українських ініціатив»
berkutu | 2011-02-22 11:26:46
Сообщение прочтено 388 раз

21 лютого 2011р. Президент Благодійного Фонду « Підтримки Українських ініціатив» Д.Снєгирьов за дорученням релігійних громад « Святої Рівноапостольної княгині Ольги» та Всіх скорботних радість» Української Православної Церкви Київського Патріархату звернувся з відкритим листом-проханням до мера  м. Луганська С.Кравченко , мера м. Олександрівськ М.Грекова та голови Ювілейнинської селищної ради Струка В. щодо виділення земельних ділянок під будівництво культових споруд, для відправлення релігійних потреб віруючих цих громад.

 


У відкритому листі йдеться про наступне:

 «На цей час у м. Луганськ , на відміну від інших релігійних конфесій, не існує жодного типового храму Української Православної Церкви Київського Патріархату, що є порушенням  Закону України « Про свободу совісті та релігійні організації.» Релігійна парафія Ікони Божої Матері» Всіх скорботних радість» та релігійна  організація « Святої Рівноапостольної княгині Ольги» УПЦКП зареєстровані ще у 2003р та 2005р.До цього моменту відправлення релігійних потреб віруючих проводиться у тимчасових приміщеннях, які не є типовими культовими спорудами-храмами.

Вирішення питання виділення земельних ділянок під будівництво культових споруд УПЦКП буде сприяти зменшенню напруження у відносинах між релігійними громадами Київського та Московського Патріархатів. Питання виділення земельних ділянок не несе у собі політичного підтексту , а лежить суто у площині функціонування релігійних громад згідно з Законом України « Про свободу совісті та релігійні організації.»Неприпустимим є той факт , що віруючи одного з найбільших в Україні  Патріархатів Православної Церкви не мають відповідних культових споруд для відправлення релігійних потреб, в той час коли у Луганську нормально  функціонують  релігійні споруди мусульманської, іудейської, католицької громад міста , а також релігійних сект на кшталт мормонів , баптистів, адвентистів.

Позитивне вирішення цього питання дозволить зменшити українофобний імідж Луганщини, який має місце у зв’язку з закриттям українських шкіл на теренах Луганської області.»

Президент Благодійного Фонду» Підтримки Українських ініціатив»Д.Снєгирьов

 


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем