<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Мобилизация
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 8 февраля 2010
Сообщение прочтено 1442 раз
any-wonder | 2010-02-08 21:55:11

шановні учасники спільноти!

даруйте, що у міжтур'я взагалі сюди не заходила. по-перше, бо з'явилося багато роботи і просто не було часу. по-друге, бо будь-які заклики могли бути розцінені як маніпуляція і спроба схилити на той чи інший (а може й третій) бік.

я думаю, що хоча вибори пройшли (начеб-то), закривати цю спільноту не варто. просто дещо переформатуємо її.

як саме - прошу пропозицій від вас. знаю одне. це буде спільнота для політично активних - тих, хто цікавиться політикою, має свої власні роздуми і щиро та безнадійно вірить у громадянське суспільство.

сюди я запрошувала дуже багато людей. бо тема виборів стосувалася кожного. проте, на жаль, активності від більшості я так і не дочекалася. пропоную зробити таким чином:

- за півтора тижні прошу залишити тут коментарі всіх, хто хоче брати участь у політичних обговореннях цієї спільноти;

- приблизно 19-20 лютого, хто не відмітиться (і жодного разу за всю історію мобілізації не відмітився тут) - буде видалений.

ініціативам не потрібен баласт. 

UPD: Пазор мені за неоперативність.

Реформат відкладається на невизначений термін... Бо надто багато навалилося: і з професійним, і зі здоров'ям, і з навчанням. Я урочисто обіцяю не залишати порожньою цю спільноту, а розпочати нове її життя як тільки так зразу. Бо в цьому вбачаю пряму необхідність. Надто вже цікавий зараз період для країни...

Пятница 29 января 2010

 Не встигла сьогодні Єва згадати всі перли "проффесора", як він порадував новим потужним шедевром.

"Выступая в эфире телемоста "Симферополь – регионы", кандидат в Президенты Виктор Янукович отвечал на вопросы крымчан. На вопрос ялтинцев о том, что будет с домом-музеем Чехова, Янукович ответил, что прекрасно осведомлен о том, что в Ялте отмечают "150 лет творчества Чехова" и сделает все, чтобы сохранить память о "великом украинском поэте".
После того как он первый раз произнес "украинский", похоже, ему кто-то подал знак, после чего политик добавил: "украинский, русский, да и вообще поэт мирового значения".
Янукович пообещал, что после своей победы подпишет указ о праздновании юбилея Чехова, "потому что Чехов, это великий и великолепный поэт".

http://most-kharkov.info/week/news/14545.html 

В меморіз! Однозначно!

Понедельник 18 января 2010
Сообщение прочтено 534 раз
Arsan | 2010-01-18 21:12:49

 Якщо керуватися моєю попередньою виборчою логікою, справді, логічніше прийти й проголосувати за Тимошенко у другому турі президентських виборів. У 1994 я голосував за Кравчука, аби не переміг Кучма. У 1999 - за Кучму, аби не переміг Симоненко. Можна, звичайно, й цього разу проблюватися й іти голосувату за Юлю, аби не переміг "реальний авторитетний кандидат".

Від такої перспективи не просто тоскно, але я ще й я дуже не впевнений, що овчинка вичинки варта, що демократичні завоювання не будуть згорнуті президентом Тимошенко, коли вона отримає президентську посаду. На додаток до керування урядом (а в. о. прем'єра за президента Тимошенко буде скоріше за всього Олександр Турчинов). 

Далебі, смішно, коли її прихильники називають Юлю "кандидатом від демократичних сил". Пам"ятаєте фільм "Здрастуйте, я ваша тьотя" про тьотушку Чарлі з Бразилії? Той епізод, де з героя Калягіна спадає спідниця, й всі шоковані, коли бачать, що у "тьоті" під смугастим трико є цюцюра? Таке от приблизно оголення істинного обличчя Юлі і вискакує час від часу. Наприклад коли виринають подробиці переговорів про ПРиБЮТ і скасування всенародних виборів президента, про дерибан країни між Яником і Юлею, що ледь не відбувся на очах у шокованої публіки; коли в команді Юлі виринають такі огидні персонажі злочинного кучмівського режиму, як Волков і Медведчук, та багато ще таких "коли". Де вже тут "ідеали Майдану"? Хай мені прихильники Юлі на них хоча б здаля пальцем покажуть... Надто багато таких "падінь спідниці" було, аби і цього разу обирати "менше з зол", надто чітко усвідомлюєш, що потім доведеться роками докоряти себе за такий вибір.

Мудрости тобі, Україно!

Сообщение прочтено 567 раз
any-wonder | 2010-01-18 20:24:59

Запрошуємо всіх бажаючих на ElectionMiniCamp, що відбудеться 30 січня в Києві. Там буде багто цікавого про те, як інтернет технології вплинули на вибори-2010: на політикіх, їхні кампанії та виборців.

Нижче - детальніше:У час підвищеної уваги до технологій нових медіа та до веб-інновацій загалом, Громадянська мережа ОПОРА запрошує всіх активних (та не дуже:-) ) інтернет-користувачів на ElectionMiniCamp, який відбудеться 30 січня 2010 року.


Захід має на меті зібрати найкращі практики залучення інтернет-технологій до виборчих та політичних процесів, проведення мобілізаційних кампаній під час виборів та створити комунікаційний майданчик для обміну досвідом. На відміну від країн Заходу, де інтернет-кампанії широко застосовуються у політичних процесах, в Україні ця методика лише починає розвиватися. Проте вже зараз можна окреслити коло людей, які, не відходячи від комп'ютера, можуть змобілізувати велику кількість людей на різного роду акції чи зустрічі, провести просвітницьку кампанію чи навіть вплинути на важливе рішення влади.


Організовуючи ElectionMiniCamp, ми, перш за все, хочемо дізнатися, як впливає інтернет на політиків, виборців, кандидатів. Допомагати нам у цьому будуть безпосередні учасники процесу - люди, які протягом останнього десятиліття займалися різного роду кампаніями в інтернеті.


До участі в баркемпі запрошуємо представників штабів кандидатів у президенти, авторів політичних інтернет-проектів та активних інтернет-користувачів, які бажають працювати в цьому напрямку.


Подібний тематичний захід проводиться в Україні вперше. Захід відбувається в рамках кампанії «Інтернет-мобілізація» за підтримки Громадянської мережі ОПОРА та NED.


Для участі в проекті заповніть форму.

Останній термін подання заявки – 27 січня.

 

З усіх питань звертайтеся:

 

Андрій Дутчак:

E-mail: juta@opora.org.ua

ICQ: 219478299

Skype: doctor_juta


Леся Харченко:

E-mail: punane.rebane@gmail.com


Воскресенье 17 января 2010
Сообщение прочтено 2712 раз
any-wonder | 2010-01-17 13:56:17

"Этот день мы приближали, как могли..." :)
Пропоную тут у коментах ділитися враженнями - хто вже проголосував, як воно було, чи бачилли якісь порушення на дільницях.
Писати, за кого ви голосували - не обов'язково. Але можна, якщо аргументувати - чому саме за цього кандидата. І без гонів на інших, без суперечок у коментарях на тему "хто кращий".
Я ще не пішла, бо вчора до ранку працювала і тільки прокинулася. Але збираюся духом. Відзвітуюся пізніше :)

ДЕНЬ ВИБОРІВ - ти вже зробив ЦЕ?

Среда 13 января 2010
Сообщение прочтено 376 раз
any-wonder | 2010-01-13 13:59:12
Вторник 12 января 2010
Сообщение прочтено 592 раз
Arsan | 2010-01-12 22:02:29

 Цю статтю я написав кілька років тому. Але ж вітчизняна історія - суцільне ходіння по колу, навіть сказати б по розставлених по колу граблях. Єдина зміна у симпатіях виборців з тих часів - діючому президенту цього разу щонайбільше світить не дуже почесне третє місце, та й то навряд чи.  (Навожу скорочено та мовою оригіналу).

Страна по-прежнему будет находиться на политическом распутье, в обозримом будущем так и не вырулив ни на один из путей развития, предлагаемых ведущими политическими силами. Существуют три практически непересекающихся украинских проекта – Украина Ющенко, Украина Януковича и Украина Тимошенко. Какую модель государства сможет предложить каждый из этих политиков?

   Пропрезидентский, ориентирующийся на Виктора Ющенко блок «Наша Украина» самый большой электоральный урожай голосов собрал на Закарпатье – области, до войны входившей в состав Чехо-Словакии. Политический стиль Виктора Ющенко и впрямь способен вызвать ностальгию у жителей этого края.

 В тридцатые годы прошлого века Чехо-Словакия оставалась единственным демократическим государством в Центральной Европе. Этим страна была обязана своему президенту Эдварду Бенешу – политику, предпочитавшему не делать резких движений и по возможности идти на компромисс. Будущий президент родился в крестьянской семье, его политические взгляды сформировались во времена австро-венгерского владычества и имели выраженную прозападную ориентацию. Бенеш был одним из вождей в борьбе за свободу Чехии. Когда страна обрела независимость, он пообещал, выступая в парламенте, что новое государство будет самым демократическим в Европе; так и получилось – до начала Второй мировой войны в Чехии не было ни репрессий, ни запретов на деятельность политических партий. Президент проводил дружественную политику по отношению к западным державам, а также был инициатором и активным творцом Малой Антанты – военно-политического объединения государств, возникших на обломках Австро-Венгерской империи, которое во многом напоминало наш современный ГУАМ, столь милый сердцу нашего президента. Однако довоенная Чехо-Словакия не смогла стать самостоятельным политическим игроком в тогдашнем глобальном геополитическом пасьянсе - и оказалась разменной картой международной политики, которой легко пожертвовали осенью 1938 года. С согласия западных держав это государство было отдано на растерзание Гитлеру, а его президент, подписав капитуляцию и сложив полномочия, уехал сначала в Лондон, а потом - читать лекции в Чикагском университете. В середине 40-х годов Эдвард Бенеш поверил обещаниям Сталина сохранить под вывеской «народной демократии» в освобождённой от фашистов стране многопартийную систему и рыночную экономику. Но столь желаемого Бенешем политического компромисса не вышло и на этот раз – Чехо-Словакию вновь на долгие годы лишили свободы. Летом 1948 года разочарованный и переживший два сердечных приступа Эдвард Бенеш покинул президентский пост и вскоре умер. С его уходом эпоха демократии в Чехо-Словакии
Читать

Четверг 31 декабря 2009
Сообщение прочтено 400 раз
any-wonder | 2009-12-31 13:15:59

C наступающим Новым годом вас всех!!!

Пусть он откроет перед вами новые горизонты и поможет осуществить самые смелые желания.

Понедельник 28 декабря 2009
Сообщение прочтено 1466 раз
any-wonder | 2009-12-28 20:26:17

Обсуждали с подругой выборы. Она говорит - было бы круто, если бы придумали голосование с помощью смс. Вот только если за это, например, 3 грн придется платить, то тогда бы никто не голосовал.

Другие люди считают, что для срыва голосования достаточно назначить выборы на 1 января. Тогда бы мало кто дополз до избирательных участков. Только самые сознательные.

Каковы должны быть преграды, чтоб вы ни за что не пошли голосовать? Время? Место? Сроки? Какие условия заставили бы вас отказаться от права голоса?

пишите в комменты. если че, также обсуждается ЗДЕСЬ

Среда 23 декабря 2009
Сообщение прочтено 396 раз
any-wonder | 2009-12-23 11:34:33

уже объявлялся флешмоб, и я предлагала всем поучаствовать. но как-то никто не отреагировал. зато на других ресурсах народ сделал несколько своих фоток.

1234Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены