Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Понедельник 28 сентября 2015
Сообщение прочтено 68 раз

Саме про красу, догляд за собою, косметику, огляди нових каталогів від "Оріфлейм" буду тут писати.

А ось і свіженький каталoг, який вийде вже з 4 жовтня. https://youtu.be/8TW-bp-jyRc

 

А тут можна зареєструватися в Інтернет-магазині "Оріфлейм" і купувати одразу із знижкою 18 % http://vk.cc/4fe5KJ                     Гарного настрою і краси!

 


Настроение у меня: кокетливое   
Четверг 20 апреля 2017
Сообщение прочтено 38 раз

Кілька ілюстрацій до моєї нової книжки для дітей "Чарівні історії нашого лісу".  

Ще теплі, тільки з-під руки художниці Наталі Лещенко, яка переїхала до Швеції за коханим і тепер малює і пересилає мені малюнки звідти... Благо Інтернет не обмежує творчість. 


Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.


Среда 8 марта 2017
Сообщение прочтено 48 раз

В этот знаменательный день.
Когда-то в позапрошлом веке женщины боролись за равноправие. И это было нормально, потому что много всякого нехорошего творилось и творили с женщинами.
Надо сказать, борьба была успешной, хотя до сих пор в некоторых местах...эээ....все не очень. Дней 10 назад у одной тетеньки я зачем-то открыла видео, как женщине в какой-то арабской стране отрубили голову. Буднично, сабелькой, чтоб не орала. Мужчина, весь в белом. Просто на улице, среди других таких же мужчин в белом. Спокойный, среди спокойных. Орала она сильно, пишут, что горевала по убитой(им же, что ли?) дочери. Мешала. Приехала скорая, погрузили на носилки, отдельно тело, отдельно голову. Я, собственно, до конца досмотрела, чтоб понять, правда ли отрубил. Вот на моменте носилок стало понятно, что да. 
...
Читать


Пятница 3 марта 2017
Сообщение прочтено 62 раз

3 березня - Всесвітній день дикої природи, а також Всесвітній день письменника. Оскільки я поєдную ці два напрямки, у мене вийшов  Всесвітній день дикого письменника :) Це я так скромно про себе...

Готую до видання ще одну книжку для дітей "Чарівні історії нашого лісу". Very Happy

Воскресенье 29 января 2017
Сообщение прочтено 54 раз

Чи може людина бути чистішою, ніж, скажімо, чистота води, що стікає з гір навесні? Але людина прагне до цієї чистоти :)
Говоримо про духовну чистоту і як зразок, наводимо квітку лотоса чи лілєї. Отже, виходить, що лотос вже чистіший за нас і є ідеалом духовної, а по факту - природної чистоти?:) 
Ми виконуємо різні йогічні пози і медитації, проте тварини роблять це значно професійніше - і розтягуються краще, і релаксують глибше. Але у людей це називається духовним шляхом.:) або шляхом пізнання дзен чи ще чогось, а в дійсності - свідомо чи несвідомо наближаємося до тварин і природи, тільки через власні зусилля. 
Де тут приховано обман, і що таке людська духовність, якщо Бог є любов, а любов притаманна усьому живому? Чистота притаманна усьому живому. Рівновага і баланс притаманні усьому живому. Виходить, усі вже з Богом, окрім людини? :)
Проводжу останнім часом концерти з музичної терапії і на практиці прийшла до висновку, що підвищення рівня частот людини при прослуховуванні високочастотної музики, співу значно заспокоює і знижує агресію. Відбувається у прямому сенсі перезавантаження психіки на рівень високих  частот. 

Первинно мистецтво, релігія, різноманітні практики в принципі  були спрямовані на те, щоб підтримувати людину на високих частотах. Якщо частоти знижуються, людина впадає в ілюзії грубого матеріального світу і починає себе вести, як паразит на планеті. 

Чому це так - не знаю, але воно діє. Podmigivanie  Мозку для щастя, здоров"я і спокою потрібні саме високі частоти. Але вони повинні бути природного походження, а не техногенного. 


Суббота 7 января 2017
Сообщение прочтено 41 раз

Для мене це той, кому стоячи "аплодує" навіть природа. Бо люди можуть помилятися, а тварину не змусиш слухати те, що їй не подобається. Laughing 
Вторник 3 января 2017
Сообщение прочтено 34 раз

Ще одна відома англійська середньовічна балада "Ярмарок в Скарборо", яка дожила до наших днів, і до якої я зробила авторський переклад на українську (див. нижче). :)

Я́рмарка в Ска́рборо (англ. Scarborough Fair) — английская народная баллада.

Песня рассказывает историю молодого человека, который просит слушателя (что, разумеется, идёт на ярмарку в Скарборо) передать своей бывшей любимой, что если она выполнит для молодого человека несколько невозможных заданий (сделает ему рубашку без швов, потом выстирает её в сухом колодце и т. д.), то он разрешит ей вернуться.

Часто песня поётся в дуэте с женщиной, которая в ответ просит своего любимого сделать несколько столь же невыполнимых заданий, обещая отдать ему бесшовную рубашку, как только он закончит.
Версии баллады, известные под названием «Ярмарка в Скарборо», как правило, ограничиваются обменом невозможными задачами. Текст баллады, по всей видимости, имеет нечто общее с менее известной шотландской балладой «The Elfin Knight» (с англ. — «Эльфийский рыцарь»), история которой прослеживается до 1670-х годов и даже ранее. В этой балладе эльф угрожает похитить молодую девушку и сделать своей любовницей, если она не сможет выполнить невыполнимую задачу, на что она отвечает списком заданий, которые сначала должен выполнить он сам.

Мелодия типична для средневековой английской баллады.

В связи с давней историей и большой популярностью баллады существует большое количество различных версий её текста. Хотя к концу XVIII века существовало несколько десятков версий текста, в наши дни исполняются лишь немногие из них.

Упоминания о балладе «Ярмарка в Скарборо» и рефрен «parsley, sage, rosemary and thyme» (с англ. — «петрушка, шалфей, розмарин и тимьян») встречаются в версиях XIX века; рефрен, возможно, был заимствован из баллады «Riddles Wisely Expounded» (с англ. — «Мудро истолкованные загадки»), которая имеет аналогичный сюжет. Ну і ій авторський переклад.

https://youtu.be/NgTa7Z_GWxE

ЯРМАРКА В СКАРБОРО (перевод - Алексей Щуров
Перекл. на українську . О.Гура)


На ярмарок в Скарборо їдеш ти?
Розмарин, петрушка і тмин.
...
Читать


Понедельник 5 декабря 2016
Сообщение прочтено 45 раз

Сообщение прочтено 43 раз

Автор Яна Сімон

От чистого ручья, издалека,Течёт моя небыстрая река,Течёт моя проточная вода,Купает золотые невода.Река моя права и не права,Что в неводе твоём одна трава,Но разве только я тому виной,Что много лодок в заводи речной?Поверь, что это горе - не беда,Речная переменчива вода,Не уходи от берега, постой,Верну сторицей невод золотой.Ты сетуешь, что снова обману,Что в омут ненароком затяну...Напрасно виноватишь без вины,Когда на дне все камушки видны...Podmigivanie

 


Воскресенье 4 декабря 2016
Сообщение прочтено 47 раз

http://zbruc.eu/node/59518 Більше тут. 

 

Окситанія. Втрачений рай. 

Дивна і якісна суміш кельтів з римлянами породила народ, що став оазою цивілізації на теренах середньовічної  Європи. Абсолютно унікальний в своєму роді, він зумів серед хаосу і середньовічного варварства створити суспільство, в якому процвітала терпимість, толерантність і гендерна рівність. Саме тут зародились перші натяки на університети. Вихідці з арабського світу несли зі собою стародавні знання в галузі медицини, якими охоче ділились. Мусульмани жили поруч із християнами в абсолютній гармонії. Те ж стосувалось і євреїв. До слова, кажуть одна з частин Тори була написана в Монпельє, де до цього часу збереглись і ритуальні бані, що слугували для іудейських обрядів. Це суспільство, як я уже згадувала, було не схоже на жодне інше тогочасне європейське, за рівнем демократії та якістю законів воно дуже перегукувалось із Руською державою.


https://youtu.be/-1vb40vlxhk

Їхнє мистецтво Трубадурів –  мистецтво поетів-королів і поеток-королев було явищем притаманним лише Окситанії. Згодом його стали наслідувати по всій Європі. Але як саме слово «трубадур», що походить від окситанського «trobar», що означало винайти щось, що до тебе ніхто не вигадав, то правдиві Трубадури залишилися назавжди скарбом лише Окситанії.


123...343536Вперед | Указать страницу