<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Недвижимость за рубежом от CTM-Group
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Воскресенье 11 ноября 2018
Сообщение прочтено 1 раз
CTM-Group | 2018-11-11 20:30:41

Щорічний рейтинг програм отримання громадянства за інвестиції опублікувала компанія Henley & Partners. Вона, на підставі експертних думок, опитування представників державної влади різних країн та інвесторів, вивчення законодавства держав, склала перелік з 12-ти країн, де діють найвигідніші умови інвестиційного громадянства.

Кіпр вже традиційно займає 2-й рядок рейтингу, поступаючись тільки Мальті. Щоб отримати його громадянство, потрібно обов’язково придбати житло вартістю від 500 тисяч євро та зробити вкладення в економіку на загальну суму не менше 2 мільйонів євро. Це може бути тільки дорога нерухомість на Кіпрі або житло плюс банківські вклади, держоблігації, частки в кіпрських компаніях чи власний бізнес із п’ятьма найманими працівниками-кіпріотами.

Інвестор, який виконав поставлені умови, та його чоловік/дружина (далі – ще й батьки) отримують право подати заяву на вступ до громадянства. Процедура натуралізації займає 6-9 місяців, по закінченню яких заявнику видається кіпрський паспорт. Кіпр допускає подвійне громадянство, тому відмовлятися від першого (якщо в країні основного громадянства також дозволений бипатризм) не обов’язково.

Паспорт Кіпру одночасно надає громадянство Євросоюзу, а також можливість безвізового відвідування більше, ніж 170-ти країн світу.

Повний рейтинг Henley & Partners на 2018/2019 рік виглядає таким чином:

 • Мальта
 • Кіпр
 • Австрія
 • Антигуа і Барбуда
 • Молдова
 • Чорногорія
 • Сент-Кітс і Невіс
 • Гренада
 • Сент-Люсія
 • Домініка
 • Йорданія
 • Туреччина
Пятница 2 ноября 2018
Сообщение прочтено 4 раза
CTM-Group | 2018-11-02 14:48:03

Туреччина продовжує бити світові рекорди. Користуючись великою популярністю як країна для медичного і класичного туризму, приваблюючи інвесторів недорогою та сучасною нерухомістю в АланіїМахмутларі, Фетхіє, Ізмірі й інших містах, вона стає ще доступнішою і реалізує масштабні проекти з розвитку інфраструктури, покращення міжнародного сполучення.

Так, 29 жовтня на День Республіки в Стамбулі відбулося відкриття нового аеропорту, який знаходиться в 35-ти кілометрах від міста і вважається тепер найбільшим у світі.

Аеропорт розрахований на 6 злітно-посадкових смуг та 4 термінали. Планується, що він обслуговуватиме більше 90 млн. пасажирів на рік і рейси за 350 напрямками. Надалі, після добудови додаткових смуг і терміналів, його пропускна здатність стане ще вищою – до 200 млн. пасажирів на рік.

Уже сьогодні відкритий аеропорт становить собою величезну територію із:

- 470 реєстраційними стійками, 230 пунктами паспортного контролю та 114 зонами самостійної реєстрації;

- 77 виходами на посадку;

- 42 кілометрами багажної системи.

Зона безмитної торгівлі DutyFree тут становить цілих 55 000 м2.

Воскресенье 28 октября 2018
Сообщение прочтено 3 раза
CTM-Group | 2018-10-28 21:04:19

Тапу, Ікамет, Айдат тощо

Міні-словник для покупців турецької нерухомості

Вивчаючи питання придбання нерухомості в Аланії, Фетхіє або іншому турецькому місті, потенційний покупець може зіткнутися з масою незрозумілих термінів, характерних для цієї країни. Ми пропонуємо розібратися в них разом і підготували невеличкий словник основних понять, які стосуються купівлі та володіння нерухомістю в Туреччині.

ТАПУ (TAPU) – свідоцтво про право власності; єдиний офіційний документ, який підтверджує, що саме ви (або продавець, наприклад) є власником об’єкта нерухомості. Тапу оформлюється в Кадастровому управлінні за місцем розташування об’єкта після укладення договору купівлі-продажу та засвідчує перехід права власності на будинок або квартиру. У ньому вказується інформація про кадастрову адресу ділянки, її вид та площу, тип власності на нерухомість і її офіційну вартість, вид об’єкта, попередніх власників та підставу переходу прав, нового власника (з актуальною фотографією) тощо.

ІСКАН (ISKAN) – акт, який підтверджує здачу об’єкта нерухомості в експлуатацію і наявність дозволу на використання його або його незалежної частини. Іскан одночасно є техпаспортом будівлі, його наявність говорить про те, що будинок відповідає будівельним нормам, проектній документації та прийнятий в експлуатацію. На весь житловий комплекс видається загальний Генель Іскан (Genel Iskan), а на його основі покупцем оформлюється Ферді Іскан (Ferdi Iskan) на окремий офіс, квартиру або віллу. Видається документ муніципалітетом за місцем розташування нерухомості.

ІДЖРА (ICRA) – арешт нерухомості, накладений на підставі судового рішення або за борги перед держорганами. Угода по заарештованому об’єкту буде вважатися незаконною. Перевірити наявність арешту може продавець або адвокат покупця, запит робиться в місцеве Кадастрове управління.

ІПОТЕКА (IPOTEK) – обтяження на нерухомість, що накладається банком, який видав кредит, або продавцем, котрий допускає оплату частинами. Обтяження розраховане на певний термін, а для проведення угод з об’єктом, щодо якого воно діє, потрібно отримати згоду обтяжувача.

АЙДАТ (AIDAT) – щомісячний платіж за обслуговування нерухомості. Айдат сплачується усіма власниками житла, незалежно від того, проживають вони в ньому постійно чи ні. Розмір платежу визначається на загальних зборах мешканців і залежить від класу комплексу та обсягу послуг, що надаються; контролює процес управляючий ЖК або управляюча компанія. Айдат іде на оплату послуг управляючої компанії, охоронців, садівників, консьєржів та іншого персоналу, обслуговування газонів, дитячих майданчиків, басейну, прилеглої території, місць загального користування, оплату загальнобудинкових рахунків за воду, газ і електроенергію.

ІКАМЕТ (IKAMET) – посвідка на проживання, яка видається іноземцю за його заявою після оформлення ТАПУ. За отриманням ВНЖ потрібно звернутися до Генерального управління з міграційних питань МВС. Зробити це можна в режимі онлайн через офіційний сайт відомства, після чого буде призначена дата для особистої подачі документів.

Среда 24 октября 2018
Сообщение прочтено 4 раза
CTM-Group | 2018-10-24 11:31:40

«Паспорт за инвестиции» – программа, которая активно реализуется во многих странах, включая Турцию. Разработана она для привлечения дополнительных капиталовложений в экономику, а суть ее заключается в предоставлении гражданства иностранцам, сделавшим определенные инвестиции в страну (купившим недвижимость, открывшим бизнес, вклад в банке и т.п.).

Стать гражданином по инвестиционной программе можно по упрощенному порядку, без сдачи экзаменов и соблюдения требований к сроку проживания. Причем это является не обязанностью, а правом инвестора. То есть в любой момент после капиталовложения он вправе обратиться в специальный офис с заявлением о желании вступить в гражданство страны.

В Турции предоставление инвестиционного гражданства практикуется уже на протяжении нескольких лет, а с 18 сентября 2018 года оно стало еще более доступной для иностранцев. Этим числом датируется указ Президента Республики, который установил новые, упрощенные правила участия в программе.

Так, сегодня получить гражданство страны получится в случае:

- приобретения недвижимости в Турции ценой от 250 тыс. долларов;

- открытия депозита в турецком банке на 500 тыс. долларов и больше (сроком от 3-х лет);

- вложения в юрлицо Турции, инвестиционные фонды, фонды венчурных инвестиций или гособлигации суммы от 500 тыс. долларов (для фондов – также на период от 3-х лет);

- создания в стране от 50-ти рабочих мест для ее граждан.

Покупка недвижимости – самое доступное по уровню капиталовложений условие. Подать документы на получение гражданства по этому основанию можно сразу после заключения сделки и получения ТАПУ (свидетельства о праве собственности) на объект. Правда, тогда продать его не получится в течение 3-х лет.

Для участия в программе гражданства за инвестиции в специальный офис предоставляется заявление установленной формы, вид на жительство, ТАПУ и документ, подтверждающий стоимость жилья (договор купли-продажи и т.п.). Для членов семьи непосредственного покупателя также потребуются подтверждающие родство документы: свидетельство о рождении или о заключении брака.

Комиссия рассматривает поданную документацию, проверяет ее и принимает соответствующее решение. Как правило, вся эта процедура занимает до полугода времени.

Граждане Украины также имеют право на участие в турецкой программе «паспорт за инвестиции», но должны учитывать, что в нашей стране двойное гражданство не практикуется.

Сообщение прочтено 3 раза
CTM-Group | 2018-10-24 11:30:56

Співпраця України та Турецької Республіки стає все тіснішою. Тільки нещодавно з’явилася інформація про те, що в 2019 році будуть запущені нові прямі авіарейси до Бодруму, Ізміру, Бурси й Даламану. І ось вже сьогодні представники українського дипломатичного відомства оголосили про відкриття ще одного консульства – в Анталії.
Планується, що нове консульство розпочне роботу вже до кінця цього року. Місце для нього обрано не випадково. По-перше, відпочинок і нерухомість в Туреччині є найпопулярнішим серед українців вибором, коли мова заходить про зарубіжні країни. А по-друге, Анталія займає друге місце серед турецьких курортів за напливом туристів з України. Постійно там проживає приблизно 5 тис. українців, кількість яких в рази збільшується у курортний сезон та які потребують своєчасного й належного консульського супроводу.

Наразі ж на території Туреччини функціонують всього дві консульські установи: генеральне консульство у Стамбулі та консульський відділ при посольстві в Анкарі.

Вторник 9 октября 2018
Сообщение прочтено 5 раз
CTM-Group | 2018-10-09 23:34:09

Приємну новину для власників нерухомості в Туреччині та любителів турецького відпочинку повідомили представники посольства України в цій країні. Це – розширення прямого авіасполучення з Туреччиною та запуск додаткових рейсів до неї.

Планується, що в 2019 році з’являться прямі літаки ще до 4 турецьких міст: Бурси, Ізміра, Даламана і Бодрума, дістатися до яких сьогодні можна лише з пересадками на внутрішні авіалінії Туреччини. Це значно ускладнює й подовжує дорогу, тоді як ці напрямки користуються великою популярністю серед українців.

Між якими конкретно містами буде встановлено сполучення, поки не говориться. Причиною прийняття рішення про додання прямих рейсів послужило щорічне збільшення потоку пасажирів за цим напрямком. Так, тільки за минулий рік Туреччинувідвідали більше 1,2 млн. туристів з України, а українськими гостями стали близько 250 тисяч турків. За тиждень між країнами робиться більш 180-ти авіаперельотів, але пряме сполучення є виключно з найбільшими аеропортами.

Четверг 4 октября 2018
Сообщение прочтено 4 раза
CTM-Group | 2018-10-04 10:53:38

Представники бізнесу та муніципалітету турецької Аланії досягли згоди щодо питання розширення туристичної зони міста. Аланійска влада, зокрема, видала дозвіл на будівництво готелів в районі Газіпаша, який планується перетворити на затребувану серед туристів зону відпочинку.

За прогнозами експертів ринку, забудова Аланії у напрямку до Газіпаші разом із облаштуванням та розвитком інфраструктури району притягне сюди додатковий потік відпочиваючих. Цьому сприяє також наявність великої пляжної зони й безпосередня близькість міжнародного аеропорту з однойменною назвою.

Одночасно розширення туристичної зони повинно призвести до подорожчання нерухомості в Аланії, збільшення попиту на неї та залучення у регіон нових інвестицій.

Детально : http s://ctm-gr oup.com.ua /sitenews/ novosti-ne dvizhimost i-turtsii/ tourist-Al anya-expan ds

#alanya #turkey #турция2019 #summer #sea #море #отпуск #домуморя #алания #аланья

Воскресенье 30 сентября 2018
Сообщение прочтено 15 раз
CTM-Group | 2018-09-30 19:12:20

Турция – страна, где история соседствует с современными технологиями, местный колорит с европейскими взглядами на жизнь, тишина природы с многочисленными развлечениями. Здесь каждый найдет отдых себе по душе, а мы предлагаем вашему вниманию пять очень разных мест в Турции, мимо которых просто невозможно пройти.

1. Фетхие

Город в провинции Мугла, наряду с Анталией и Аланьей, входит в число лучших курортов страны. Дома и виллы в Фетхиевыбирают знаменитости, Эгейское море встречается здесь со Средиземным, а количество развлечений поражает воображение. В туристический сезон, который длится с апреля по октябрь, в городе можно заняться рафтингом, горным треккингом, сафари на джипах, подводным плаванием, парапланеризмом, отправиться в морской круиз, насладиться красотой и уединением бухты Олюдениз, провести время в ночных клубах и ресторанах.

2. Древний Эфес

Один из древних городов, лучше всего сохранившихся до нашего времени, отличный выбор для любителей истории и археологии. Когда-то Эфес был развитым городом с храмом Артемиды, который входит в семь чудес света, домом Богородицы, театром, библиотекой, гимназией и другими многочисленными строениями. Он был основан в Х в. до н. э., пережил римский, византийский и османский периоды, а сегодня соединяет в себе памятки от всех них. Находится древний Эфес недалеко от города Сельчук.

3. Памуккале – «Хлопковый замок»

Уникальное природное явление, которое вместе с расположенным рядом античным городом Иераполисом, внесено в Список всемирного наследия ЮНЕСКО. Памуккале находится в провинции Денизли и представляет собой край вулканического плато, поднятого над долиной на высоту больше 100 метров. По плато разбросаны геотермальные источники, воды которых стекают по его склонам и образуют водоемы-террасы. Термальные воды перенасыщены кальцием. Он откладывался на склонах много столетий подряд, сделав их похожими на гору белого хлопка. Отсюда и название – «Хлопковый замок».

4. Стамбул

Историческая столица страны, деловой и культурный центр. В Стамбуле нельзя пропустить ничего. Голубая мечеть, собор Святой Софии, дворец Топкапы – только самые известные из городских достопримечательностей. Сходить на турецкий базар, попробовать национальные блюда, прогуляться по побережью Босфора, покататься на общественном водном транспорте, полюбоваться современной архитектурой, окунуться в историю страны – все это и еще много чего другого можно сделать, попав в этот город.

5. Каппадокия

Местность с удивительным ландшафтом. Причудливые скалы и останцы, каньоны, пещерные и подземные города как будто переносят нас в другой мир. Каппадокия открыта для прогулок, но еще больше славится она полетами на воздушных шарах, с которых на восходе солнца лучше всего можно рассмотреть местную красоту. Да и сами воздушные шары, когда в небо их поднимается несколько десятков одновременно, являются захватывающим зрелищем.


Читать

Среда 26 сентября 2018
Сообщение прочтено 5 раз
CTM-Group | 2018-09-26 18:21:05

Продажа апартаментов в Cove hotel Fethiye информация на сайте : https://www.ctm-group.ru/turkey

 

Агентство зарубежной недвижимости CTM-Group 
https://ctm-group.ru/turkey


Украина, г. Одесса,
Тел: +38 0995624321
Тел: +90 5372495178
skype: pirog1964
Email: mail@ctm-group.ru

 

Сообщение прочтено 5 раз
CTM-Group | 2018-09-26 18:19:47

Инвестиционное гражданство – действенный механизм для привлечения инвесторов в национальную экономику. Суть его заключается в предоставлении гражданства страны в упрощенном порядке (без соблюдения сроков проживания, предварительного оформления ВНЖ, знания языка и т.п. условий) и в сокращенные сроки за инвестиции определенного размера.

Такая схема успешно реализована во многих странах мира, включая Турцию, которая в этом году сделала возможность получения гражданства за инвестиции еще доступнее. Соответствующий указ о внесении изменений в закон «О гражданстве» подписан Президентом страны 18 сентября 2018 года.

По обновленным правилам претендовать на вступление в гражданство Турецкой Республики можно при выполнении одного из таких условий:

покупка недвижимости в Турции стоимостью от 250 000 $;

- создание на территории страны минимум 50-ти рабочих мест;

- открытие депозита в местном банке на сумму от 500 000 $ и срок от 3-х лет;

- инвестирование от 500 000 $ в компании Турции;

- приобретение государственных облигаций на сумму от 500 000 $ и выше;

- вложение минимум 500 000 $ в акции фонда венчурных инвестиций или инвестиционного фонда на 3 года и дольше.

Эти условия – существенные смягчения для инвесторов, так как до внесения изменений, недвижимость нужно было купить стоимостью от 1 млн. долларов, открыть депозит в банке на 3 млн. и создать 100 рабочих мест в Турции.

Все суммы указаны в долларах США, но могут вноситься в любой другой валюте. Эквивалент рассчитывается по официальному курсу Центробанка. Дополнительно упрощает процедуру оформления гражданства также и то, что для принятия и рассмотрения заявок от иностранцев-инвесторов будут открыты специальные офисы.

Источник : https://ctm-group.ru/sitenews

123...161718Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены