<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе ngo
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 23 марта 2010
Сообщение прочтено 454 раз
forko | 2010-03-23 12:06:08

З 23 березня по 15 квітня триватиме конкурс соціальних інновацій «Громадами до успіху». Метою конкурсу є відбір успішних практик громадських організацій та бізнес структур, які мають унікальний досвід вирішення актуальних проблем міст України.

 

Учасниками конкурсу можуть бути неурядові громадські організації та бізнес структури, що працюють у сфері корпоративно-соціальної відповідальності, зі всіх регіонів України.

Конкурс  проводиться за чотирма напрямками:

·        «Громадські ініціативи для вирішення суспільних потреб»

·        «Адвокасі кампанії та лобіювання інтересів громади на місцевому рівні»

·        «Євроінтеграція. Транскордонна співпраця»

·        «Розвиток корпоративної відповідальності»

За результатами конкурсу будуть відібрані 16 «успішних практик». «Успішною практикою» може бути вдало реалізований проект, громадська ініціатива, програма. Критеріями успішної практики є відповідність до актуальних потреб громади, унікальність та інноваційність  використаних методів та шляхів вирішення  проблеми,  конкретні наслідки, результати, користь для цільової групи.  Проект  має
Читать

Вторник 8 декабря 2009

4 вересня 2007 року розпорядженням міського голови було створено робочу групу з підготовки Статуту територіальної громади м. Львова, до складу якої увійшло 23 особи: представники виконавчих органів Львівської міської ради, представники депутатського корпусу Львівської міської ради, громадських організацій, експерти та науковці.


Читать

Понедельник 19 октября 2009
Сообщение прочтено 603 раз
forko | 2009-10-19 10:54:43

Фонд братів Кличків та Фонд Конрада Аденауера в рамках спільного проекту «Оздорови суспільство» оголошують конкурс есе на однойменну тему. Автори найкращих робіт продовжать змагання та отримають гранти на реалізацію своїх ідей.Читать

Пятница 16 октября 2009
Сообщение прочтено 425 раз
forko | 2009-10-16 12:07:24

В рамках Другого Екуменічного Соціального Тижня було представлено інноваційний проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки неприбуткових організацій». Даний законопроект був розроблений експертною комісією ЕСТ за участі працівників управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради. Автори проекту переконані, що  законопроект може стати реальним втіленням одного з принципів демократії –  забезпечення участі громадськості у  державній політиці. Механізм, що пропонується до запровадження цим законопроектом, у практиці іноземних держав отримав назву “відсоткова філантропія“. Суть законопроекту полягає в тому, що кожна працююча людина – кожен  платник податку на доходи фізичних осіб (ПДФ) має право переадресувати два відсотки свого податку безпосередньо до неприбуткової організації, яка займається вирішенням актуальної для платника податку суспільної проблеми.

 

Діючі на сьогодні правові способи підтримки фізичними особами неприбуткових організацій зводяться до механізму “податкового кредиту“, який формально дозволяє повернути частину коштів, що сплачені фізичною особою на користь неприбуткових організацій. Проте, законодавчі обмеження щодо застосування “податкового кредиту“ та процедура його отримання, яка не завжди гарантує успіх у поверненні коштів,  перетворили цей механізм фактично на декларацію. Крім цього, існуючий рівень недовіри громадян до органів державної влади та здійснюваної політики взагалі не сприяє втіленню та популяризації даного механізму в Україні.

Таким чином, за відсутності раціонального підходу щодо розвитку благодійництва та громадянського суспільства, даний законопроект може стати реальним втіленням одного з стратегічних завдань влади –  забезпечення участі громадськості у  державній політиці. Запроваджений механізм “відсоткової філантропії“ надасть організаціям громадянського суспільства чіткі стимули до публічної діяльності, підвищить рівень їх прозорості та звітності. Отримані кошти громадські організації зможуть використовувати на забезпечення своє статутної діяльності, а також безпосередньо на утримання організації (оренда приміщення, комунальні послуги, заробітна плата працівників).

 

Якщо громадяни передадуть відсоток своїх податків напряму до неприбуткових організацій, що опікуватимуться проблемами громад, це буде сприяти цільовому фінансуванню проблем громади, фінансування відбуватиметься поза межами системи прийняття рішень місцевою владою  – це загалом приведе до покращення якості та ефективності
Читать

Среда 14 октября 2009
Сообщение прочтено 1111 раз
forko | 2009-10-14 11:25:23

Крок №1. Проведення загальних зборiв.


Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены