<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Одеса спілкується українською!
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

«Одеса спілкується українською!»: декілька порад учасникам акції

asokol2010 | 2010-06-16 10:46:51  
Сообщение прочтено 413 раз

По собі знаю, наскільки важко у суціль російськомовному середовищі, яким на сьогодні є Одеса, перейти на спілкування українською. Саме для цього – допомогти українцеві на березі Чорного моря повернутись до своїх витоків, до материнської мови – і започатковано нашу акцію.

Хочу підкреслити – акція є громадянською і гуманітарною, а відтак – неполітичною. Ми не прагнемо до досягнення влади чи переваг, не хочемо когось переконувати змінити рідну російську мову на нерідну українську, нехай і державну. Наша мета – згуртувати україномовних одеситів у середовищі, де наша мова є головним засобом спілкування. Це не означає, що той, хто вирішив приєднатись до спільноти «Одеса спілкується українською!» не може користуватись іншою мовою. Може і повинен. Знання і використання інших мов є великою перевагою для будь-кого. Проте ситуацію, що склалась – а я маю на увазі, що у більшості українських (!) міст майже не почуєш української мови – треба поступово змінювати.

Саме так я наразі бачу процес просування нашої акції «у маси». Також хочу наголосити, що будь-які ідеї, пропозиції та зауваження з вдячністю приймаються. Електронна пошта акції:

asokol2010@gmail.com

politinf@ukr.net

Мій особистий блог у мережі: http://asokol2010.hiblogger.net

А також висловлюю щиру подяку свої друзям, що без будь-яких вагань здійснюють інформаційну підтримку на мережевих проектах інформаційно-аналітичного порталу «Політінформ-Одеса»

Антон Сокольчук, координатор ГО «Одеса спілкується українською!»

 

Голосование
Якою повинна бути державна мова в державі Україна?
1) Українська
100%
2) Російська
0%
3) Молдавська
0%
4) Українська і російська
0%
5) Англійська
0%
6) Фарсі
0%
7) Мови усіх національностей, що проживають в Україні
0%
Всего проголосовало: 2 человека
Настроение у меня: занятое
Это сообщение написано также в: Одеса спілкується українською! (0 комментариев)
Комментарии rss
leopin | 26.09.2010 14:10 |

Наміри і дії добрі, але маємо робити одне уточнення в гаслі "спілкується українською",погодьтеся.Не Одеса спілкується,забігаючи наперед, а заклик "Українці за національністю в Одесі, спілкуймося українською,шануймо рідну мову,не забуваймо слова Т.Шевченка, адресовані нам "Обнімітеся,брати мої"Це буде відповідати вимогам статті 11 Конституції України про сприяння консолідації та розвиткові української нації, її історчної свідомоті, традицій і культури, а також розвиткові етнічної,культурної,мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України. Посилання на цю визначальну для роботи місіонерів, пропвідників української мови статтю і робота саме серед українців за національністю відмітає звинувачення в "насильницькій українізації"(бо не може бути нсильницькою українізація українців за національністю через повернення російськомовних українців до рідної мови!!), а також буде підкреслена наша повага до прав інших народіві меншин.насамперд,до російської меншини.МАємо переконувати,що  бачимо в Україні не російськомовних чи україномовних, а українців,росіян,поляків,євреїв і інших з їхніми правами відповідно до Конституції і Європейської хартії мов,які  захищають права націй,а не мовних груп, як це хочуть самозванні захисники прав російськомовних. Детально сказано про це у Анатолія ПОгрібного, рекомендації і поради якого мають значення і сьогодні. Деякі його речі є на сайті Слово і діло slovoidilo.com       .Там же і на сайті Дух волі duhvoli.com.ua,форум,політика приведені і мої думки з приводу  поширенняукраїнської мови для українців за національністю як шлях до єдності української нації,Читайте,будь ласка. Сьогодні з приводу змін до закону про мови прошу допомоги у зверненнях до народних депутатів -українців не голосувати за закон,згадати свою національність через електр.їхні адреси на сайтфі ВР. Мій лист ,Надісланий і всім їм,читайте"Наша зброя,зброя українців за національністю-єдність",а також "Тьху-ти ..українізація","Спектаклі піару  чи самоорганізація" на вказани сайтах чи в народних новинах,ргіональних новинах Майдану.Бажаю успіхів .Детальніше-напишу листа Антону.

l240720l2 | 27.07.2012 02:07 |

Интересно!
Акция не политическая, а почта - очень даже!
Ключевая фраза тут "допомогти українцеві на березі Чорного моря повернутись до своїх витоків".
А знаете ли Вы, уважаемый Антон Сокольчук, что Одесса - интернациональный город. Поясню для тупых: большинство украинцев в Одессе в своих истоках далеко не украинцы. Так что Вы нам прикажете? Чтобы мы все говорили только на своем родном? Это напоминает притчу об Пизанской башне!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены