<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Опір режиму
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 22 ноября 2011
Сообщение прочтено 1337 раз
tania301981 | 2011-11-22 20:35:49

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСІЄЇ УКРАЇНИ

 

НЕБУДЬ ОСТОРОНЬ

 

Крик душі.

   Мене звати Тарас мені 30р одружений маю двух діток 6 і 7 р. живу(існую) в Червонограді Львівської обл.Я непросто нездара чи там нероба ,я старався як міг і вчився в школі у університеті ДІІТі  працював на залізниці ,і бізнес ,ну вертівся як міг для того щоб родина жила краще  і все одно мене режим зламав  , а тепер вже не знаю нема спасу від цього всього вже все так надоїло потрібно міняти все кардинально і з голови на ноги.     Невже в нас нема розумних людей ,молодих, не з покоління олігархів ,які не хочуть, чи яким надоїло вже жити просто так ,я біль як впевнений що нас десятки міліонів ,і це звернення прямо до Вас.

     Шановні ГРОМАДЯНИ ,УКРАЇНЦІ ,не знаю як Вам а мені вже стає страшно жити в цій нашій Україні, чим раз тим гірше і гірше.

 

-Роботи нема а якщо є то 800-1500грн (це потрібно недоїдати я навіть не кажу про одяг якиїсь відпочинок),скажіть як можна вижити за такі заробітки?

-корупція страшна, на роботу в  шахту не попадеш без знайомства, а якщо і є це знайомство то це коштує 1000 євро ,так питається ,я хочу на роботу щоб мені платили а виходить я повинен заплатити -смішно і страшно.В садок щоб дитину влаштувати просять 400 євро(но ми якось попали задаром понаубіцювали завідуючі і та 2р вовком на нас дивилася а кому казали що не платили то всі в шоці)

-малому бізнесу в нас нема життя-задавили великі компанії олігархів.

 

-їздити нема по чому дороги знищені і ніхто їх не робить а  де НАШІ ГРОШІ

 

-освіта ..незаплатиш нездар

 

-міліція криша в пагонах

 

-медецина нульова хоть вмирати в лікарні без грошей

 

-пенсії це окрема тема ,моя мама має пенсію 850грн як  за такі гроші можна жити сміх і страх збирає

 

-квартиру купити нереально в нас в Червонограді(не кажу за Львів) 2 кімнатна 35000доларів скажіть як можна за зарплату ,ну нехай і 1500грн заробити на квартиру нехай і однокімнатну (22000дол) це треба 10р нічого не їсти не пити не вдягатися і то може якщо ціни не виростуть то наскладаєш. Але ще діти жінка яка в декрет піде ,чи дітей не заводити??

 

-кредити ..як можна брати кредит під 25%(а взагалі 70%).Ну я розумію депозит 20%,але питається де взяти ті гроші щоб покласти на депозит(невже із тої мізерної зарплати) ,от і замкнутий круг ,кредит невізьмиш ,на депозит нема шо положити от і бідуємо.

-……..

-……..

-……..

Я не знаю чому вся промисловість в руках олігархів не знаю як так сталося що Ахметов, Шуфрич, Фірташ, група приват,Порошенко ……..і такі інші(ну це  так хто в голову збрів) стали ніс-того ніс-чого міліярдерами як так з одного коліна(тобто самі без діда прадіда), якщо закордоном такі галузі ідуть від діда прадіда типу сімейний бізнес, як так, взяв і купив –а за шо де взяв такі гроші-А Я ЗНАЮ ДЕ -В НАС З ВАМИ, ВКРАЛИ(приватизували) БО БУЛИ В ТОЙ ЧАС 90р ПРИ ВЛАДІ.

 

От наприклад в нас в Червонограді є така шахта №9 НАДІЯ на дій директор і власник п.Криштопа який взяв і купив ту шахту (ніфіга собі) сам був все життя директором ,так і тут оп і власник ,ДЕ ?ЗВІДКИ ?ЯК? заробив такі гроші -будучи директором шахти?  Тай таких прикладів в нас по Україні море всплош і рядом, всі заводи і підприємства.

 

      Я ДУМАЮ НАМ ПОТРІБНО І НЕТОЩО ПОТРІБНО А ЧАС НАЙВИЩИЙ ПІДНІМАТИСЯ НА БУНТ ПРОТИ ТОГО ВСЬОГО
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены