Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Советы мастеров
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 19 декабря 2016

Автоматизація виробництва якісної тротуарної плитки "Старе місто" у Запоріжжі, від компанії UnikfemVery Happy

Воскресенье 4 декабря 2016
Сообщение прочтено 96 раз
unikfem | 2016-12-04 09:29:10

Корисні поради щодо догляду за тротуарною плитою, які допоможуть Вам зберегти привабливий зовнішний вигляд на довгі роки. Подробиці у статті
Пятница 2 декабря 2016

Чому важливо використовувати якісні бордюри?

Процес укладання тротуарної плитки не є складним. Тому щоб отримати якісне і довговічне покриття, досить просто дотримуватися технологію укладання, яка включає в себе встановлення такого головного елементу, як бордюр. Розглянемо детальніше, що являє собою така конструкція і для чого вона служить.

Перше, що приходить на розум, коли відповідаєш на таке питання — для чого служить бордюр, так це для декоративності. І, дійсно, бордюр при укладанні тротуарної плитки створює додатковий декоративний і закінчений вигляд готовому покриттю. Адже складно собі уявити тротуар без цього елемента. Він настільки став для нас звичним, що його відсутність викликає відчуття якоїсь недоробки.

 bordyr-1-3.jpg

Зміст:

  1. Мета встановлення на ділянці
  2. Технологія укладання своїми руками 2.1. Послідовність дій:
  3. Скільки коштує установка
  4. Чим можна замінити?
  5. Укладання плитки без бордюру 5.1.  На бетонну основу 5.2. На геотекстиль 5.3. На пісок і щебінь

 

 Технологія укладання бордюра своїми руками

Процес установки бічній окантовки – це важливий момент при укладанні тротуарної плитки. Завдяки їй вдається вберегти плитковий килим від розмивання і не дати руйнуватися. Ця робота не припускає ніяких складнощів, тому виконати її можна самостійно. Як класти плитку? Процес укладання тротуарної бордюри ведеться набагато простіше, ніж дорожньої. Причина в тому, що вони володіють меншими габаритами. Для їх виготовлення використовують метод вібропресування. Як правило, довжина такого виробу становить 0,5 м. 

bor1.jpg

Послідовність дій при встановленні бордюра:

1. Виконати розмітку тієї ділянки, де буде вестися установка бічній окантовки. Встановити на початку і в кінці кілочки, між ними натягнути мотузку. Завдяки таким заходам вдасться позначити лінію майбутнього бордюру.

2. Викопати траншею. Її глибина повинна трохи перевищувати висоту встановлюються виробів, а ширина приблизно 20 див. Дно поглиблення утрамбувати для більш щільного підстави.

3. Розташувати на дно ями шар щебеню. Утрамбувати його.

4. Засипати пісок і змочити його водою для кращої утрамбовування. Приготувати розчин, для якого потрібно взяти щебінь фракції 15, пісок, воду і цемент марки 500 в співвідношенні 2:2,5:2:2:1.

5. Установка бордюра ведеться безпосередньо в траншею. Його слід вирівняти по висоті і обох сторін залити приготовленим розчином. Після виставлення бортових каменів по рівню необхідно закрити всі порожнечі, що утворилися розчином.

6. Щілини, що виникли між каменями бордюрами, усунути за допомогою суміші з сухого цементу і піску. Після полити водою і почекати, коли поверхня повністю висохне.

 image01_2.jpg

Якщо бетон підсохла і став міцним, то лінія бічній окантовки стає щільною і надійним захистом для тротуару. Правильна установка гарантує рівний ряд бордюровых каменів, які захищають тротуарну плитку від негативного впливу води.

Скільки коштує установка бордюра та 
Читать
Четверг 24 ноября 2016
Сообщение прочтено 78 раз
unikfem | 2016-11-24 18:05:53

Основные характеристики еврозаборов. 
Начнем с рассмотрения плюсов и минусов бетонных заборов, подробнее в статье...

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены