<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Политические оппоненты.
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Фароонообрані діти кози!

Лео | 2012-12-24 07:15:48  
Сообщение прочтено 260 раз

Явор, ты где? Если ты этого не видел, много потерял! Ты со своей упертой графоманией просто слабак! Тут гляди какой шедевр! Я плякал... Пишет, правда, "историк" с грамматическими ошибками, но ты на них внимания не обращай, ты обрати внимание на то, что слово "козаки" он выводит от слова "коза". Ну а если так, то путем логических размышлений можно придти к тому, что козаки - дети козла! У любой козы, чтобы появились дети, должен ведь быть свой козел, не так ли? Или козаки произошли от непорочного зачатия? Может, это ваша богиня? А Фарион не от той же козы? Кстати, насколько я знаю, на идише "фарион" - жулик! Все вы жулики, дети козла... А вот и сам опус.

"Фараони,скоріш за все,позаземляни,які прилетіли з Сіріуса(Сіріяса,Асіріяса)(тому і Сірія,тому Асірія).Такі ж білі блакитноокі дюди,тільки з меншою щільністю кісток і менш смердючі.Більш чутливі,вродливі,тендітні та розумні,але хворобливі.Звідси пішла назва «біла кость».Можливо,Фараони мали блакитну кров.Звідси назва справжньої еліти та аристократії.Жінок вони називали Фаріон(з Водою).
Фараон та Фаріон-означають-Ті,шо несуть Світло.Звідси-Ваша Світлість.
Україна- означа-Там Світла(Кого,а не колір) Богіня.І пишеться-УкРаЇна.Все занапастили.
Українці-відповідно.


Чомусь Фараони ввійшли в зносини з антами(давня назва українців)і ті виділили кремезних козаків для захисту і охорони прибульців в обмін на знання,які ті запропонували.Анти визнавши в них Верховних жерців та Монарха.
Чомусь вони нас вибрали.Їм видніше.
Ми-Фараонообрані!
Так утворилася дивовижна держава,яка нині ведеться як Давній Єгипет,але,логічно,що вона в дійсності називалась або Україна або Украян,згідно біполярних космологічних уявлень давніх.
Тут треба сказати правду.Єгипетською Україною ми не керували.Я об*єктивний історик,і тажу тільки правду.Одну правду і нічого,крім правди.Правда,і сучасною ми не керуємо також.
Наші Гетьмани мудро погодилися бути Головнокомандуючими при таких розумних особах.
Не виключено,шо в Ценральній країні,а тим паче, на околицях жили інші народи.Але керували Вищі люди космічного походження,а гвардію ж завжди складали особи з оселедцями в шароварах та з дулею в кишені.Такий ось симбіоз вийшов.
.В Єгипетській Україні були різні Боги в т.ч. український Птах(Лелека-?).А може навпаки,Фараони принесли українську мову та Птаха,ми її прийняли.Сталося.Можливо, українська була рашіше мовою жерців.Можливо.Ніл називався Ра-рікою.Як звалася Алєксандрія,не скажу,брехати не буду.Кажу тільки те,шо знаю.Символом і Фараонів і козаків був Троян,нині Герб України.Кольорограмою держави були блакитний та золотий.Це відоме."

http://www.politforums.com.ua/comments/13/2473/

 

 
Комментарии rss
spyglass | 24.12.2012 20:06 |

 Интересно - где они берут такую забористую траву?:)))

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены