Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Політика
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ато (1)
гени (1)
гены (1)
ЖКГ (1)
ЖКХ (1)
Київ (1)
Крим (1)
Крым (1)
рыги (5)
СБУ (1)
СРСР (1)
суд (1)
сша (3)
ФСБ (2)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 31 марта 2014

Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле заявив, что анексію Росією Криму можна порівняти з нацистською агресією 1938 року, яка спричинила захоплення німецькомовних областей Чехословаччини.

У своєму виступі Шойбле сказав, що бажання президента Росії Путіна захищати росіян і російськомовних у Криму схоже на те, як Гітлер виправдовував агресію Третього рейху в Судетах. Раніше зі схожими порівняннями виступила колишній держсекретар США Гілларі Клінтон.

Пятница 22 ноября 2013

Ще ніколи з часів "Помаранчевої революції" 2004 року німецька преса не писала стільки про Україну. Утім, цього разу коментарі не такі оптимістичні, як дев'ять років тому.

Німецька преса приділила увагу подіям в Україні, якої не було з 2004 року

Німецька преса приділила увагу подіям в Україні, якої не було з 2004 року

У відмові Віктора Януковича підписувати угоду про асоціацію з Європейським Союзом німецькі оглядачі вбачають насамперед перемогу Росії. Мюнхенське видання Süddeutsche Zeitung називає розворот Януковича до Москви особистим "досягненням" Володимира Путіна. "Таким чином російський президент перетягує Київ на свій бік і завершує свою розкольницьку справу: він хоче конфронтації, адже його режим тримається лише на жорсткому відмежуванні (від Європи – Ред.). … Протягом століть лінії культурного, мовного та релігійного розколу пролягають територією, на якій знаходиться теперішня Україна. Але Європа в багатьох інших місцях показала, що вона може скидати свій історичний баласт. Місце України – в Європі. Так само, як і Росії", - пише газета. Утім, оглядач видання доходить висновку, що за президента Путіна, зовнішню політику якого визначає рівень тестостерону в крові господаря Кремля, своє місце в Європі Росія не знайде. Так само, ймовірно, як і Україна.

FAZ: "Путіну – не місце за столом переговорів"

Інше впливове німецьке видання – Frankfurter Allgemeine Zeitung – також вказує на руйнівну силу Володимира Путіна щодо намагань Євросоюзу сприяти демократичним та економічним перетворенням у Східній Європі. Оглядач франкфуртської газети звертає увагу на заяву канцлерки Анґели Меркель у Бундестагу під час нещодавніх слухань щодо "Східного партнерства" ЄС. Меркель заявила, що планує вести з Путіним переговори щодо того, як порозумітися в трикутнику між Україною, Росією та ЄС. "Як можна конструктивно говорити з російським керівництвом про наслідки угоди між Україною і ЄС? Передумовою для цього мало би бути визнання Росією, що Україна є суверенною державою. Але за нинішніх обставин Путіну – не місце за столом переговорів, в яких Україна і ЄС обговорюють свої майбутні відносини", - читаємо на шпальтах Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Попри критику ролі Кремля в провалі української євроінтеграції FAZ вказує й на відповідальність політиків у Києві: "Україна така вразлива, бо в ній панує банда, для якої особиста влада і прибутки важливіші, ніж доля країни… Важко давати кредити режиму, який настільки корумпований і ніколи не дотримує слова", - аналізує франкфуртське видання.

"Смерть сподівань" і питання Тимошенко

"В Україні вчора вмерли сподівання цілого покоління", - пише Saarbrücker Zeitung. Видання аналізує роль "питання Тимошенко" у переговорах між Києвом і Брюсселем. "Євросоюз не міг діяти інакше, ніж вимагати відмови від вибіркового правосуддя, проявом якого є ув’язнення Юлії Тимошенко", - аналізує оглядач
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены