<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Політика
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

НБУ своєю постановою створив ідеальні умови для чорного ринку в країні ы тому девальвація гривні неминуча

Олег Михайлович | 2014-02-10 17:30:00  
Сообщение прочтено 42 раз

Населення з часом може почати торгувати валютою між собою

Постанова Національного банку України, що передбачає обмеження на купівлю валюти на міжбанківському валютному ринку, створює ідеальні умови для розвитку «чорного» валютного ринку в країні, таку думку висловив у коментарі УНІАН виконавчий директор центру соціально-політичних досліджень CASE Україна Дмитро Боярчук.

«Ці заходи взагалі не спрацюють. Їх вистачить на тиждень. Далі:
а) на міжбанк вийдуть заявки, які пройшли шестиденну перевірку і
б) бізнес знайде «чорний хід» і звідти почне тягати валюту з націнкою.
Населення з часом почне торгувати валютою між собою, як це було в Білорусі. Словом, НБУ своєю постановою створив ідеальні умови для чорного ринку в країні», – сказав експерт.

На його думку, девальвація гривні неминуча, тому що «чорний ринок» – це додаткові проблеми для бюджету, оскільки імпорт стане ще більш тіньовим.

«Ну а далі – за циклом: проблеми бюджету – це емісія гривні, емісія гривні – це додатковий попит на валюту», – сказав Боярчук.

Як повідомляв УНІАН, з 7 лютого Нацбанк запровадив тимчасові обмеження щодо операцій з рахунками клієнтів за їх дорученням і на купівлю валюти. Зокрема, постанова регулятора №49 передбачає проведення операцій за рахунками клієнтів у межах ранкових залишків коштів, обмеження на купівлю валюти на міжбанківському ринку України за окремими операціями і за термінами купівлі валюти за дорученням юросіб і фізосіб-підприємців. Разом з тим, постанова передбачає підвищення контролю за своєчасністю здійснення операцій, пов'язаних з виплатою заробітної плати, пенсій, стипендій і соціальних виплат. За інформацією НБУ, обмеження носять тимчасовий і винятково випереджувальний характер, спрямовані на захист інтересів вкладників та інших кредиторів банків.

Это сообщение написано также в: Заметки обывателя (5 комментариев)
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены