Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 4 февраля 2010
Сообщение прочтено 251 раз

Нетаниягу: нелегалы угрожают стабильности государства

(зато наши дауны подписывают соглашения с тем, чтобы всю шушваль Европа слила к нам, как говно в помойную яму)

Премьер-министр Биньямин Нетаниягу сказал, выступая 21 января на конференции Объединения промышленников Израиля, что поток нелегальных иммигрантов грозит захлестнуть страну, в результате чего государству будет причинен значительный вред. 

Биньямин Нетаниягу сказал, что нашествие нелегалов возымеет тяжелые последствия в социальной и экономической сферах, а также поставит под угрозу еврейский демократический характер государства. По его словам, ситуация в Араде, Эйлате и южных районах Тель-Авива наглядно показывает все опасности, которые таит в себе массовая нелегальная иммиграция. Нелегалы, подчеркнул премьер-министр, лишают работы израильских бедняков.

Глава правительства отметил, что Израиль – чуть ли не единственное государство первого мира, куда можно прийти пешком из стран третьего мира, и нелегалы пользуются этим, а также слабой охраной египетской границы.

По словам премьер-министра, результатом может стать превращение Израиля в страну третьего мира.

Биньямин Нетаниягу сказал, что правительство готовит жесткие законы и будет добиваться применения суровых мер по отношению к работодателям, трудоустраивающих нелегалов. Он добавил, что правительство также будет продвигать строительство забора на границе с Египтом.


Настроение у меня: злое    Слушаю музыку: херню всякую
Четверг 28 января 2010
Сообщение прочтено 535 раз

Підтверджується те, чого багато хто в Росії боялися, - наплив китайців перетворюється на інструмент мирного захоплення російських територій. Причому важко повірити, що дана акція є спонтанною.

 

Одній з перших від китайських мігрантів постраждала Свердловська область. За повідомленням агентства «Новый регион», в Єкатеринбурзі з’явилися цілі чайна-тауни. Все б нічого, живуть собі люди і живуть — робоча сила Росії потрібна, головне, щоб притік мігрантів ретельно регулювався. Але проблема в тому, що китайці не вважають Росію чужою територією, що дала їм тимчасовий притулок. Вони вважають її… своєю землею!

 За прикладами далеко ходити не треба. Не так давно - цього літа - главі Мінсельгоспу Свердловської області Сергію Чемезову довелося особисто втручатися в конфлікт місцевого фермера і китайських найманих робітників. Суть справи полягала в наступному: робітники використовували землю, що належить фермерові, за його словами, на правах оренди. Разом з тим платити за оренду китайці відмовилися, мотивуючи це тим, що якщо вони трудяться на цій землі — вона належить їм, а віддавати комусь свої «кровно зароблені» вони не мають наміру.

 Це не єдиний скандал, пов’язаний з китайськими мігрантами. У лісі на території Ніжнєсерґінського району, де знаходяться заповідні зони, ростуть цінні породи дерев і мешкають рідкісні види тварин, вихідці з Піднебесної затіяли незаконне будівництво. За словами місцевих мешканців, китайці поставили вагончики і почали облаштовувати територію під будмайданчик. Робочі уникають контактів з населенням, і тим залишається тільки здогадуватися, що ж такого цікавого може бути побудовано в лісовій гущавині?

 Але миритися з безконтрольним захопленням територій китайськими мігрантами місцеві жителі не збираються. Правда, поки їх зусилля з припинення правопорушень в лісоохоронній зоні залишаються марними. «Ми зверталися за роз’ясненнями до адміністрації району, писали скаргу в паспортно-візову службу, підконтрольну начальникові обласної міліції Михайлові Никітіну. Адже вони ж там живуть і працюють всі незаконно, без документів. Але відповідей немає», - пригнічено повідомляють ніжнєсерґінці. І хоча депутати Свердловської обласної Думи обіцяли узяти під особистий контроль дану ситуацію, і заявляли, що запросять до вирішення проблеми окружного прокурора Юрія Золотова, головне управління лісами Свердловської області — проблема до цих пір не вирішена. Місцева ініціативна група чекає допомоги від свого земляка Євгенія Порунова — голови міської Думи Єкатеринбургу, але поки на його підтримку також залишається лише сподіватися.

 Фактично Росію завойовують зсередини. Вже давно йшли розмови про те, що Китай не захоплюватиме військовим шляхом те, що можна привласнити мирно. Випліскування китайських мігрантів на територію Уралу, Західного і Східного Сибіру, Далекого Сходу можуть показатися «квіточками» в порівнянні з «великим переселенням народу» на безкрайні російські простори. При цьому все буде дружньо і ні про яку війну мова, природно, не вестиметься.

 Що ж може Росія протиставити цьому процесові? Саме лише посилення міграційного законодавства тут не допоможе. Необхідний комплексний розвиток східних російських регіонів. Наголос потрібно зробити перш за все на розвитку транспортної інфраструктури. Соромно, що до цих пір не побудована автомобільна траса Москва-Владивосток, при тому що Транссиб був споруджений лише за 15 років ще на початку минулого століття! Соромно, що до Якутська і Магадана досьогодні не можна
Читать


Комментарии (2)