<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Проти брехні
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Пятница 11 октября 2013

Всеукраї́нське об'є́днання «Свобо́да» -українська націоналістична партія, зареєстрована в 1995 році, однак діяла з 1991 року. До лютого2004 року мала назву Соціал-Національна партія України. Лідер партії -Олег Тягнибок.Емблемою партії була монограмма «Ідея Нації». Емблема СНПУ становить собою силует монограми в складі літер «І» та «N»-початкових літер слів девізу Соціал-Національної партії України «Ідея Нації». Монограма, в якості емблеми СНПУ, утворюється шляхом переплетення вказаних літер, при чому, літера «і» вертикально і в центрі перетинає поперечний елемент літери «N». Монограма блакитного кольору зображувалася на партійних знаменах, чорного -на знаменах товариства сприяння Збройним Силам та Військово-Морському Флоту «Патріот України» (молодіжне крило партії). Колір знамен в обох випадках був золотим.Перший логотип партії (1991–2003), з літерами I та N, графічно засновний на руні ВольфсангелНацистська символіка

Емблема дивізії СС «Дас Райх»В 1910 році німецький письменник Герман Ленс опублікував роман «Вервольф», в якому йде мова про селянський загін самооборони в період Тридцятирічної війни. Тон роману, що оспівує доблесний супротив окупантам, зробив його популярним в 20-30-і роки. Став популярний і символ Вольфсангель, що використовувався загоном як емблема.Згодом, Вольфсангель був обраний емблемою (тактичним знаком) танкової дивізії СС «Дас Райх». Крім того, цей знак в різних варіаціях використовувався в інших підрозділах ССі вермахту, зокрема в 4-ій поліцейській гренадерській дивізії СС (емблема), 23-ій добровольчій танково-гренадерській дивізії СС «Недерланд» (петличний знак), 34-ій добровольчій гренадерській бригаді «Ландсторм Недерланд» (дивізіонна емблема і петличний знак) й багатьох інших.Аж потім в нас з’являються проблеми - як у спорті (нещодавнє звинувачення ФІФА у використанні українськими вболівальниками фашистської символіки під час матчу Україна - Сан –Марино), так і духовному житті нашої молоді – де такі сили як ВО «Свобода» нав’язують нациську ідеологію під маскою «українських націоналістичних ідей»!НІ ФАШИЗМУ В УКРАЇНІ!

Сообщение прочтено 99 раз
karpatskabat | 2013-10-11 10:54:53

 Схоже, що опозиційні партії, так і не прийшовши до єдиного знаменника, вирішили похизуватися м’язами один перед одним. Якщо Яценюк з Кличком можуть записати в свій актив систематичні зустрічі із представниками західних еліт, то Тягнибок вирішив піти іншим шляхом, як кажуть, - брати не якістю, а кількістю. Інакше як можна розцінити його намагання заполонити столицю України різносортними молодиками, починаючи від активістів «Свободи» закінчуючи скінхедами та «тітушками», під час святкування Дня УПА 14 жовтня?
Олег Тягнибок прекрасно розуміє, що йому залишається йти ва-банк, якщо він планує реально балотуватися в президенти. А такі амбіції в нього є, про що свідчать його непоодинокі заяви перед партійцями висловлені під час робочих поїздок по базовим для «Свободи» регіонам.
Однак, реальні рейтинги політика як кандидата ставлять великий знак питання щодо доцільності такої ідеї, от і залишається Тягнибоку демонструвати громадськості свій потенціал, «підтримку широких мас», злагодженість рядів, ідейність партії тощо в надії на те, що виборець йому повірить.
«Свобода» демонструвала зростання власної політичної ваги на початку становлення , проте, на мало чисельних акціях, далеко не виїдеш і надалі, щоб не втрачати підтримку виборця, потрібно демонструвати політичну ефективність, послідовність у реалізації конкретних цілей, а цього немає.
Як наслідок, керівництвом «Свободи» прийнято рішення продовжувати поляризацію суспільства шляхом проведення акцій спрямованих на ескалацію напруги серед громадськості по історичному питанню.
Яскравим приводом є день УПА, який святкується націоналістами 14 жовтня. Питаннями масовки займається молодий нардеп від «Свободи» Андрій Іллєнко, йому і доручено збір «скінхедів». Однак, чи усвідомлює сам 25-річний депутат ті процеси у які охоче встрягає? Адже від мирної ходи до масових протестів один крок, чи візьме Іллєнко на себе відповідальність у разі виходу ситуації з під контролю?

 14 жовтня весь християнський український нарід святкує Покрови Пресвятої Богородиці. Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Загальновідомою ознакою Покрови є те, що в цей час Природа покриває землю або листям, або снігом.

До початку жовтня закінчуються усі найважливіші сільські роботи на землі (в тому числі сівба озимих) — завершений хліборобський цикл робіт. Зібраний урожай (достаток) та більш-менш вільний час дають можливість для проведення весіль. Це найблагодатніша пора для весільних гулянь, початку вечорниць. Звідси беруть свій початок весільні осінні тижні. Це свято — покровитель весіль, початок сезону на сватання та весілля, які закінчувались за два тижні до Пилипівського посту. Це вже потім під впливом християнства воно оформилося у те, що дівчата, котрі бажали взяти шлюб саме цього року, мали побувати на святі Покрови у церкві і помолитися: «Свята Покрівонько, покрий мені голівоньку», «Мати-Покрівонько, покрий Матір сиру Землю і мене молоду», «Свята мати, Покровонько, накрий мою головоньку, хоч ганчіркою, аби не зостатися дівкою».

Це свято Радості! Надії!
...
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены