Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Розробка сайтів та ПО, просування в Інтернеті
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 6 мая 2011
Сообщение прочтено 293 раз
panther_ua | 2011-05-06 14:04:15

 Останнім часом почали звертатися за послугами люди, які бажають просунути свій сайт за копійки. Власне, нічого не маю проти економії, але зважайте на те, що окрім того, що на це необхідно витрачати власний час щодня, основні витрати йдуть на розміщення статей, контекстну рекламу, купівлю якісних посилань, рекламу у блогах тощо. За усі ці послуги я не буду платити з власного карману, просто тоді моя робота втрачає сенс, бо мало того, що я не отримую заробітку, але ще й несу витрати. Адже оплата послуг зазвичай здійснюється по результатам досягнень, а витрати здійснюються щодня і їх обов’язково доводиться оплачувати. І коли я не можу покрити затрати, то або відмовлятися від такої роботи, або не нести затрати, відповідно користуватися чорними методами оптимізації або ж не отримати гідного результату.


Ще іноді бувають такі запитання «скільки коштує у вас просування по оцим 10 словам»? Чесно кажучи, я власне не дуже бажаю братися за такі замовлення, врешті решт клієнт не буде задоволений, нехай і отримає свій сайт навіть у топ3 по усім цим словам, адже основна мета усього, для чого здійснюються усі ці розкрути, просування, оптимізації – це ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКУ. А просування по 10 словосполученнях, та ще й підібраних самим власником сайту, зазвичай не дає гарного приросту клієнтів та прибутку. Отож, при замовленні просування сайту не треба веститися на завумні фрази на кшталт «економне просування» чи «розкрутка пакету стандарт» - усе це бред. Необхідно проводити комплекс заходів, щоби отримати достойний результат і цей комплекс не може бути однаковим по різним сайтам, різним тематикам тощо. Тому розкрутка сайту, якому вже мінімум рік, на якому розміщені грамотні тексти, оновлюється постійно інформація та при цьому ще й у сфері з низькою конкуренцією – це одна ціна, а розкрутка новоствореного сайту з плагіатними текстами з безкоштовним доменом може коштувати не просто на 100 грн більше, а на порядок більше. І ще зверніть увагу, що часто ті, хто просувають сайти, в подальшому не несуть відповідальності за те, що буде після закінчення дії Вашого договору. А відбувається наступне – поки купувалися посилання, усе було гаразд, сайт був у топ10, а потім термін дії посилань закінчувався і сайт стрімко падав, не те, що у 30-ку, а у 200-ку. Або використовувалися чорні методи просування і за деякий час сайт попадав під фільтри пошукових систем і після цього легше придбати новий сайт, аніж виводити з-під фільтрів. Тож думайте перш ніж економити

Пятница 25 марта 2011
Сообщение прочтено 944 раз
panther_ua | 2011-03-25 10:19:35

 В Інтернеті існує безліч різних сайтів, але усі їх можна розділити на 9 видів:

  1. Сайт-візитка
  2. Сайт-каталог
  3. Блог
  4. Пошуковець
  5. Портал
  6. Промо-сайт
  7. Сайт новин
  8. Інтернет магазин
  9. Мікс (містить в собі деталі від різних видів сайтів)


Розберемо кожен окремо:


Сайт-візитка – невеликий сайт, що складається як правило з 1-6 сторінок та містить інформацію про підприємство чи людину. Частіше за все візитка має просту, однорівневу структуру та не містить вкладених розділів. Також сайт-візитка може складатися лише з однієї сторінки, на якій розміщена уся необхідна інформація. Найпоширеніші розділи сайта-візитки: Про компанію, Послуги, Контакти

Сайт-каталог - окрім розділів, що містить сайт-візитка, сайт-каталог містить детальну інформацію про товари чи послуги з описом, можливо, фото та цінами. Сайт-каталог дає змогу більш широко заохочувати споживачів до придбання шляхом надання повної інформації. Можуть бути також інші види сайтів-каталогів, наприклад, каталог статей чи каталог сайтів тощо. Тобто сайт містить перелік якоїсь інформації з описом.

Блог чи інтернет-щоденник – веб-сайт, що містить записи (думки) окремої людини чи співтовариства. Ці записи мають хронологічний порядок і постійно поповнюються. Блоги можуть характеризуватися окремою тематикою. Також особливістю блогів є можливість стороннім читачам блогу коментувати чи обговорювати записи дописувача блогу

Пошуковий сайт – програмно складний сайт, як правило, простий по дизайну, що надаю користувачеві можливість швидкого пошуку інформації в мережі Інтернет. Для надання такої можливості інформація, що шукає користувач, має знаходитися в базі пошукової системи. Ця база наповнюється за допомогою програм-пауків, які повзають по всесвітній мережі та збирають інформацію про усі сайти. Щоби інформацію про новий сайт потрапила в базу пошукової системи необхідно або зареєструвати на пошуковому сайті або розмістити посилання на сайт . Найпопулярніші пошукові систем – Google та Яндекс. При чому в Україні першість тримає Google, приблизно 62% усієї користувацької аудиторії. Тоді як у Росії першість має Яндекс.

Портал – великий сайт, який не має визначеної тематики і містить велику кількість різноманітних сервісів, на кшталт Новини, Оголошення, Знайомства, Пошук роботи тощо.

Промо-сайт – невеликий сайт, який має красивий і насичений дизайн для привертання уваги до товару, послуги чи події. Частіше за все, такий сайт створюється на короткий термін та широко рекламується в Інтернеті. Промо-сайт створюється в доповнення до корпоративного чи сайту-візитки.

Сайт новин – веб-сайт, на якому розміщуються новини в Інтернеті. Частіше за все сайти новин є підкріпленням друкованих ЗМІ або телевізійних новин, але можуть бути і самостійними виданнями.

Інтернет-магазин – веб-сайт, на якому розміщена інформація про товари та послуги з указанням цін та є змога здійснити замовлення позицій, розміщених на сайті. Іноді окрім замовлення також можна здійснити оплату послуги за допомогою банківських карток, електронних грошей чи інших платіжних шлюзів.

В нашій студії BatDesign Ви можете замовити сайт будь-якого виду. Усі розробки здійснюємо якісно, професійно та за 
прийнятними цінами

Суббота 12 марта 2011

За сферою діяльності часто доводиться користуватися сайтами державних підприємств та владних органів.  Дивлюся на це диво і просто шокована. Як послуги не якісні, так і сайти такі ж неякісні. При тому, що грошей можна витрачати на них не так і мало. Нехай навіть платять відкати, але чому так складно замовити чи самостійно зробити щось гарне? Чомусь на таких сайтах на головній сторінці вивішують новини з різноманітними "Вітаємо нашого шефа...". Як завжди у нашій державі - шеф головний, а на клієнтів чи громадян плювати, нехай вони постраждають здогадуючись куди ж їх веб-майстер придумав запихнути саму важливу інфу щодо послуг чи розкладу роботи.

Понедельник 28 февраля 2011
Сообщение прочтено 334 раз
panther_ua | 2011-02-28 14:47:15

 Зважаючи на те, що з кожним днем з’являється в мережі все більше сайтів на будь-яку тематику, конкуренція за першу сторінку гугла чи то яндекса зростає з безмежною швидкістю. Саме тому з’явився напрям по розкрутці чи то пак просуванню сайтів. Звісно, що для сайтів створених давно тепер варто проводити аудит та доопрацювання, але при розробці нових сайтів необхідно думати про просування сайту ще до дизайну, адже тепер кожен елемент, текст, заголовок гратиме важливу роль у привабленні нових клієнтів.


Нещодавно одна моя знайома попросила глянути на щойно створений сайт її фірми. Виявилося, що замовляла вона його у знайомих, щоби було подешевше. Думаю, днями вона звернеться до людей, що займаються розкруткою і все ж таки заплатить великі гроші не лише за розкрутку але і за повну переробку або ж її сайт так ніколи і не стане популярним, просто буде ще одним рядком на візитівці. Адже ніхто їй не пояснив, що розміщення довгих, витіюватих та нудних текстів, не підкріплених вдалими заголовками, елементами, що впадають в око, примусять відразу закрити її сторінку, навіть швидше, ніж вона завантажиться. Я вже не кажу про те, що жодна пошукова система не знайде її, оскільки ті розумні і гарні на її погляд фрази, клієнти ніколи не вводять у пошуковий рядок.


Дуже складно буває пояснити клієнтам, що сайти придумані ними не працюватимуть на збільшення прибутку, тому зазвичай фірми чи фрілансери, що займаються розробкою навіть не намагаються це зробити. Просто створюють сайти, беруть свої гроші і далі не хочуть нести відповідальності за сайт, що не приводить вам нових клієнтів.  
Хочете прибутковий сайт – більше дослухайтеся до професіоналів.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены