Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Справжня історія
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Коли КаКі в голові: епічні ідіоти організували битву ідіотів, щоб ідіоти їх знову вибрали на дерибан бюджету.

Робер | 2012-07-08 22:32:55  
Сообщение прочтено 690 раз

 

Картина маслом: епічні ідіоти організували битву ідіотів, щоб ідіоти їх знову вибрали на дерибан бюджету.

Роман Чайка
Роман Чайка
Якщо у формулі абсолютної влади "хліба і видовищ" щось ламається, тоді треба  терміново  замінити  саму  кризову формулу. Євро-2012 закінчилося і на літній  передвиборчий  сезон більше  на  видовища грошей не вистачить. Та й на "хліб" вже грошей бракує:  борги віддавай, Газпрому заплати – от і горять золотовалютні запаси Нацбанку. Партія і влада в одному обличчі наказали: "виборчий курс"  гривні до осені має бути 8 за долар, а далі - трава  нехай не росте.  Верстат друкує – "вітіна" тисяча роздається. Але  більше  роздавати "хліб"  економічно для себе ж небезпечно! Лише до  Нового року уряду треба віддати 1,4 мільярда доларів  основної суми боргу і пів мільярда на відсотки. Товстосуми (стовпи режиму)  чомусь не вірять у "стабільність"  і  вже з початку літа виводять свою валюту мільярдами закордон. А зараз,  перед стартом виборів,  темпи викачування грошей лише зростають.      

Якщо "хліба та видовищ" вже немає, то час переходити до технології "маленької переможної війни". Спочатку необхідно  намалювати образ ворога.  Пізніше – викресати  іскру  конфлікту і включити команду  "фас". Тут  і став у пригоді  "бікфордів шнур" -  законопроект "КаКі" (Калєснічєнка-Ківалова).

Далі події зафіксовані в історичній хроніці. Лідер партії і прем'єр в одному флаконі несподівано заскочив до Верховної Ради, зібрав більшовиків і дав "зелений свисток". Законопроект пропхали тактикою "бульдозеру  покращення". Ось так виборча фішка Калєснічєнка для своєї перемоги по мажоритарному  окрузі  в  Севастополі  стала дорожньою картою виборчої війни  усіх регіоналів. Заручниками мандату одного  маленького і скромного кримського комсомольця  стала уся країна, завбільшки  з Францією. Так що, не такий наш Вадік "ідіот та дебіл", як про нього каже колега по блакитній фракції Сергій Головатий!     

За декілька днів до "красивого развода котят" у Верховній Раді  російський соціолог, директор провідного аналітичного центру Росії "Левада-Центр" Лев Гудков підсумовував багаторічні соціологічні дослідження  радянського психотипу на пострадянських територіях: "Резервация "совка" - это индустриальная Россия и Восточная Украина". Отже - по накатаній у 2004 році схемі: мобілізація "совка" на "свящєнную вайну" проти усяких "мовнюків" та інших "свідомітів та жидобандерівців".   Пропагандистський супровід також не виблискує "інноваціями". Ось  днями регіонал Василь Кисельов вже розмахував  в телевізорі наказами помаранчевого міністра освіти Вакарчука про "насільствєнную украінізацию" і одразу ж перейшов  до звичної "шуваловщини" із тих років. Кисельов договорився до того, що російськомовні громадяни "годують" україномовних, а ті ще нахабніють і протестують проти "второго язика". Та сама пісня про "три сорти" і про те, як Донбас усіх "западенців" утримує.

Брехати в телевізорі  ніколи не вважалося за гріх серед біло-блакитних пацанів, ну а напередодні виборів – тим більше. Лише за минулий рік за даними Державного казначейства Донецька та Луганська області отримали субсидій із бюджету 8,4 мільярда гривень та 3,44 мільярда відповідно. І при цьому одній Донецькій області перепало 27% від усіх виділених з всеукраїнського бюджету коштів, тоді коли доля області у державному ВВП – 12%, а от "найзападенськішій" Закарпатській області – аж 0,1 % субсидій від усіх коштів. А ще промовистіше виглядає ситуація на "бютівській" дніпропетровщині: доля області у державному ВВП 11 %, а от субсидії – 3,8%.

Як формується такий справедливий і рівноправний перерозподіл бюджету "правильним"  регіонам, які усе "кормлять і кормлять" лінивих українців-мовнюків? Відповідь із газети "Вечерняя Макеевка" від 22 червня:
"Ожила за последние два года и Макеевка, - продолжил линию председатель Советской районной парторганизации Александр Ткаченко. - Нужно честно признать, что достойно проголосовав за Президента Украины в 2010 году, город получил и соответствующее внимание. Виктор Федорович и народные депутаты отдают дань Макеевке в виде целевых социальных средств".

Вловили суть?! Проголосували  "правильно-достойно"  і їм воздають тепер "данину". А хто  і з якої кишені? Не з партійної ж, і не зі  сейфів  Межигір'я, а із загального бюджету, який  збирають з усіх областей.    

Так, що брехня має бути великою, як вчив д-р Геббельс, і тільки тоді  можна починати "войнушки". І за такими пропагандистами "не заржавіє", правда пане Кисельов? А ще ж в інформаційну арт-підготовку  не включилися важкі гармати богословсько-бондаренківського  калібру! Так лише Олійник з рогатки  пристрілюється  - погрожує  ввести "економічні санкції проти США", якщо  ті  не перестануть  критикувати  чудо  українського  покращення. Кажуть, на Нью-Йоркській  фондовій  біржі була страшна паніка та обвал котувань усіх акцій.     

Те, що так зване "мовне" протистояння  є звичайною  виборчою технологією  розуміють  усі. Але, мов за канонами дикої природи, коли "кролик лізе в пащу удаву", громадяни  спинитися й придумати контр-план  вже не можуть. Коли зачіпають честь і гідність  - немає місця й часу на філософські дискурси.

В Севастополі  мітингувальників  за українську і  супротивників закону КаКі (Калєснічєнка-Ківалова) закидали яйцями російські націоналісти (або просто провокатори від нацистських угруповань півострова). Тим часом в Кривому Розі пройшла спроба підпалу районного офісу Партії Регіонів, а у Львові "свободівці" спалили прапор партії Януковича. І це лише перші ягідки зі стрічки новин.  А ще ж у кожній вкраїнській хаті є московське ТБ. А там вже закликами заходиться  до російської інтелігенції "вліять і паддєржать барьбу на Украінє" кремлівський  співець  фашизму Дмітрій Рогозін. А  колишня персона нон-ґрата Затулін розшаркується перед ПР та КПУ і волає до них крокувати до другої державної. І ця інформаційна війна від стратегічних газових партнерів також, лише початок "воєнної допомоги" ззовні.     

Коли "розведені кошенята" з опозиції ображено покинули Верховну Раду, то більшовики лише тріумфували. Сховали  законом  від конкурсної процедури та оприлюднення держзакупівель  десь на 300-350 мільярдів щорічно, прихопили Гостинний двір в Києві під чергове архітектурне покращення у стилі "пізнього бикоко", розписали мільярд на веб-камери на виборчі дільниці ( які  покажуть видачу бюлетенів удень, але ніколи не транслюватимуть "правильний" підрахунок голосів  вночі). Зірвали джек-пот перед відпусткою.    

А тим часом регіонали зганяють бюджетників, непідкупних "бабушек" та студентів на "защіту язика". Підтягуються  самостійно  і решта адептів "рускава міра" і "совкового будущєго". По інший бік фронту – залишки опозиції, громадські активісти та прості українці, яким вкотре плюнули в обличчя. І над цим полем величного протистояння кружляє  месіанський  дух Ющенка, який волає "нація проводить кореспонденцію", а нашого "бідного Януковича просто підставили". Для шанувальників позитиву – і  такий знайшовся!  Переляканий режим кинув під Український дім в столиці загони спецпідрозділу "Беркут", який за своїм призначенням є наступальною силою МВС. Але замість переляканого побиття беззбройних платників податків отримав гідну відсіч і  змушений був відступити. І це вперше за два роки заборон та розгонів мітингів.

У  нормальних державах екстремізмом займаються  антивладні  партійні ентузіасти і терористи, а у нас на ескалацію та протистояння  вийшла саме партія влади і її патріотичні посіпаки-комуністи. Під гасла "даєш протистояння – даєш відсотки на виборах" вони  затягують у конфлікт увесь народ.      

Это сообщение написано также в: СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , Мой Президент (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , UA-RU (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев) , Україна понад усе (0 комментариев) , Добрі новини з Аушвіцу (0 комментариев)
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены