<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Справжня історія
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Чому євреї не люблять згадувати про лазню?

Робер | 2010-11-21 22:08:20  
Сообщение прочтено 1167 раз
Душова в трудовому таборі Біркенау. Ув"язнених стригли (постійно - щоб не було вошей), потім вони йшли в душ (будівля центрального крила). У цей же час, їх одяг був на дезінфекції в газовій (дезенфікційній) камері. В'язні після помивки залишали будівлю на іншій стороні - "чистій"і. Усі приміщення в будинку були обладнані центральним опаленням (пізніше вилученому, з або без злого умислу), вода йшла тепленька, всі системи були з любов"ю зроблені саміми ув'язненими - для себе ж робили.

На табличці в душовій написано "Воду пити заборонено! Ризик захворювань!" Дбайливі німці дуже переймалася здоров"ям своєї майже безкоштовної робочої сили, тому слідкували за їх гігієною. А ви кажете газ... Просто митися треба було!

Нижче душова в концтаборі Дахау, 1945, табір тількі що звільнили, колишні загратовані - худі і виснажені. Останні дні війни їх, через руйнування інфраструктури, погано годували.


Це умивальники в бараках (блоках) Аушвіц-Біркенау


Пральня Аушвіц-Біркенау

Поки ув"язнені милися - їх одяг проходив дезинфекцію

Передбанник бані в Аушвіці 1. Працівники бані очікують відвідувачів.

Потім, якійсь розумник, який напевно не любив митися і не приймав душ, вигадав що в тому приміщенні людям на голови кидали банки з з дезінсектором "Циклон Б". Іншим євреєям ця ідея про банки сподобалась і вони на цій підставі почали вимагати гроші з Німеччини та Швейцарії, врешті решт витягнули мільярди. Мільйони євреїв "дивом пережили голокост" (таких досі живих близько мільйону - через 65 років після уявного кидання банок), сотні тисяч з них працювали в таборах Освенціму-Біркенау (їх було 45), десятки тисяч написали та видали свої спогади про "пекло", але жоден з них нічого не згадує про лазню! Вони що, поки дивом переживали голокост, не милися зовсім?

війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

На стінах малюнки з роз"ясненнями як потрібно користуватися сантехникою, адже багато людей, які сюди потрапили, бачили таке диво вперше...

війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Зала бані в Аушвіц-Біркенау
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера
Підлога в залі бані
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Будівля бані. Аушвіц І
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Нижче фото душової в Майданеку
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Душова в таборі Терезин

війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Юрґен Ґраф. "Міф про голокост"

Роже Ґароді. "Основоположні міфи ізраїльської політики"

Річард Харвуд."Чи дійсно загинули шість мільйонів?"

Комментарии rss

 Не знаю, не зустрічав інформації про те, що вони зовсім не мились. Вважаю, що не слід так категорично говорити про те, що в тих камерах лише сушили одяг. Звідки тоді стільки братських могил взялось, якщо німці так "дбали" про здоров'я полонених?

 А де ви бачили могили? Могил як раз нема... Могила - там де прізвища написані, або хоч безіменні скелети поховані. Але скелетів також нема ніде - ні в Бабиному Яру ні в Аушвіці. І ніхто не наполягав щоб їх шукали, проводили ексгумацію. Бо їх нема. Є пам"ятники, а могил нема. Ви от бачили пам"ятники на Лютезькому або Букринському плацдармі - там де безліч, тисячі прізвищ написано?

Не спорю з визволенням Києва це не порівняти - там радянське командування згубило багато людей ... А про могили я Вам сказав в загальному розумінні. Для чого німцям було звозити всіх євреїв в одне місце (Бабин Яр чи той же Аушвіц) а потім розстрілювати - вони це робили на місцях. А як правильніше назвати захоронення золи зі спалених тіл і скільки їх було - історія не знає до цих пір. У різних джерелах наводяться різні цифри і відкидати хоча б одну з них ми не маємо права не перевіривши. А так як це зробити важко - то з'являється спекуляція у підрахунках на користь тих чи інших інтересів. У невеликих населених пунктах такий підрахунок провести легше - і тут є похибка. Але факт масових розтрілів цілих сімей підтверджують і очевидці і ті ж братські могили - так без імен, але як можна ідентифікувати такі останки. У солдатів хоч якісь документи при собі були...

 Але ж у Бабиному Яру не знайшли жодного кістяка, а жиди чомусь не ініціювали операцію "Пошук", бо знають що там нікого не розстрілювали.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены