Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/community.php on line 164 Сообщество "Справжня історія". Чому євреї не люблять згадувати про лазню?, Блог пользователя Робер
Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Справжня історія
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Чому євреї не люблять згадувати про лазню?

Робер | 2010-11-21 22:08:20  
Сообщение прочтено 1212 раз
Душова в трудовому таборі Біркенау. Ув"язнених стригли (постійно - щоб не було вошей), потім вони йшли в душ (будівля центрального крила). У цей же час, їх одяг був на дезінфекції в газовій (дезенфікційній) камері. В'язні після помивки залишали будівлю на іншій стороні - "чистій"і. Усі приміщення в будинку були обладнані центральним опаленням (пізніше вилученому, з або без злого умислу), вода йшла тепленька, всі системи були з любов"ю зроблені саміми ув'язненими - для себе ж робили.

На табличці в душовій написано "Воду пити заборонено! Ризик захворювань!" Дбайливі німці дуже переймалася здоров"ям своєї майже безкоштовної робочої сили, тому слідкували за їх гігієною. А ви кажете газ... Просто митися треба було!

Нижче душова в концтаборі Дахау, 1945, табір тількі що звільнили, колишні загратовані - худі і виснажені. Останні дні війни їх, через руйнування інфраструктури, погано годували.


Це умивальники в бараках (блоках) Аушвіц-Біркенау


Пральня Аушвіц-Біркенау

Поки ув"язнені милися - їх одяг проходив дезинфекцію

Передбанник бані в Аушвіці 1. Працівники бані очікують відвідувачів.

Потім, якійсь розумник, який напевно не любив митися і не приймав душ, вигадав що в тому приміщенні людям на голови кидали банки з з дезінсектором "Циклон Б". Іншим євреєям ця ідея про банки сподобалась і вони на цій підставі почали вимагати гроші з Німеччини та Швейцарії, врешті решт витягнули мільярди. Мільйони євреїв "дивом пережили голокост" (таких досі живих близько мільйону - через 65 років після уявного кидання банок), сотні тисяч з них працювали в таборах Освенціму-Біркенау (їх було 45), десятки тисяч написали та видали свої спогади про "пекло", але жоден з них нічого не згадує про лазню! Вони що, поки дивом переживали голокост, не милися зовсім?

війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

На стінах малюнки з роз"ясненнями як потрібно користуватися сантехникою, адже багато людей, які сюди потрапили, бачили таке диво вперше...

війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Зала бані в Аушвіц-Біркенау
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера
Підлога в залі бані
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Будівля бані. Аушвіц І
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Нижче фото душової в Майданеку
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера
війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Душова в таборі Терезин

війна,Україна,українці,голодомор,сша,народ,Історія,баня,кгб,бандера

Юрґен Ґраф. "Міф про голокост"

Роже Ґароді. "Основоположні міфи ізраїльської політики"

Річард Харвуд."Чи дійсно загинули шість мільйонів?"

Комментарии rss
berezdiv | 22.11.2010 09:39 |

 Не знаю, не зустрічав інформації про те, що вони зовсім не мились. Вважаю, що не слід так категорично говорити про те, що в тих камерах лише сушили одяг. Звідки тоді стільки братських могил взялось, якщо німці так "дбали" про здоров'я полонених?

Робер | 22.11.2010 13:51 |

 А де ви бачили могили? Могил як раз нема... Могила - там де прізвища написані, або хоч безіменні скелети поховані. Але скелетів також нема ніде - ні в Бабиному Яру ні в Аушвіці. І ніхто не наполягав щоб їх шукали, проводили ексгумацію. Бо їх нема. Є пам"ятники, а могил нема. Ви от бачили пам"ятники на Лютезькому або Букринському плацдармі - там де безліч, тисячі прізвищ написано?

berezdiv | 22.11.2010 22:20 |

Не спорю з визволенням Києва це не порівняти - там радянське командування згубило багато людей ... А про могили я Вам сказав в загальному розумінні. Для чого німцям було звозити всіх євреїв в одне місце (Бабин Яр чи той же Аушвіц) а потім розстрілювати - вони це робили на місцях. А як правильніше назвати захоронення золи зі спалених тіл і скільки їх було - історія не знає до цих пір. У різних джерелах наводяться різні цифри і відкидати хоча б одну з них ми не маємо права не перевіривши. А так як це зробити важко - то з'являється спекуляція у підрахунках на користь тих чи інших інтересів. У невеликих населених пунктах такий підрахунок провести легше - і тут є похибка. Але факт масових розтрілів цілих сімей підтверджують і очевидці і ті ж братські могили - так без імен, але як можна ідентифікувати такі останки. У солдатів хоч якісь документи при собі були...
Робер | 21.03.2011 16:54 |

 Але ж у Бабиному Яру не знайшли жодного кістяка, а жиди чомусь не ініціювали операцію "Пошук", бо знають що там нікого не розстрілювали.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены