<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Україно-Мадагаскарська Спілка
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Воскресенье 31 декабря 2017
Сообщение прочтено 10 раз
Kozak | 2017-12-31 11:47:11

Десь святкують з Голубими огоньками, а десь весело.

 

Суббота 10 декабря 2016
Сообщение прочтено 36 раз
Kozak | 2016-12-10 14:08:05
Сьогодні везу сім'ю в Україну і при перетині кордону в аеропорту у мене виникли затруднення, про які слід знати і бути готовим.
Все попорядку. Дитина народилась на Мадагаскарі, тож по ідеї мала б отримати і громадянство, але при оформленні загранпаспорта поліція стала вимагати від дружини справку про мою несудимість та 1 млн. Ar., тож вона відмовилась. Я зв'язався з Консулом України в ПАР і він пояснив, що моя дитина може отримати громадянство України за походженням. Реєстрація в Посолбстві безкоштовна, плата за переклад Свідотства про Народження 770 ZAR, легалізація свідотства 700 ZAR, все можно зробити дистанційно.
Паспорт дочці я зразу не зробив, бо не звернув уваги, що він робиться 3 місяці, а коли почав робити Візу дружині, то почав робити і паспорт за 420 ZAR. Узнавши про строки виготовлення паспорта, я засмутився, бо віза вже була готова, і квитки на літак куплені, тож я попросив Консула надати дочці Свідотство на повернення в Україну, яке виготовляється за день і коштує 1120ZAR, але треба знати, що SWIFT перевод в ПАР може зайняти від 3 до 5 робочих днів.
А тепер про сам перетин кордону. Коли я прид'явив Свідотство на повернення дочки, міграційна поліція, його не прийняла, бо якщо моя дочка громадянка України, то де її віза в Свідотстві? Так вона народилась на Мадагаскарі і має Свідотство про Народження. Тоді де її паспорт громадянки Мадагаскара? Але якби такий паспорт був, то сталиб вимагати візу в Україну. Щоб якось вийти з замккнутого кола прийшлось заплатити 150 тис. Ar. і їй поставили штамп в міграційну картку. Прада після цього ще двічі різні пости пограничників докопувались, але зв'язавшись з начальством - пропустили.
Досих пір не знаю, як слід було оформити дитину, щоб не мати таких проблем.
Среда 7 декабря 2016
Сообщение прочтено 37 раз
Kozak | 2016-12-07 08:16:59

Перед тим, як подавати деякі цивільні акти в Консульську службу, їх потрібно легалізувати в МЗС держави, де вони були видані.

Опишу процедуру легалізації на прикладі Мадагаскара, де я легалвзував Свідотство про Народження.

Для легалізації необхідно прийти в МЗС Мадагаскара в Антананаріву, яке знаходиться неподалік від Lac Anosy, в кабінет 27. (В шортах в міністерство не пускають)

Необхідно мати:

1. ІД картку, чи паспорт.

2. Написати Заяву на ім'я міністра (зразок висить на стіні біля кабінету)

3. Свідотство для легалізації і копію, але не старіше 3 міс. з дати видачі.

Якщо ваше старіше, то необхідно звернутися в Суд (який знаходиться неподалік) в кабінет 202 і вам видадуть оновлену копію Свідотства, це коштує 2000 Ar, і робиться пару днів, але за 10000 Ar зроблятьза годину.

Свідотства краще робити на французькій мові, це в подальшому здешевить їх переклад у Консула, чи в Україні.

Легалізоване Свідотство буде готове наступного дня. Плата з легалізацію в МЗС відсутня.

П.с. На момент написання 1$=3000Ar

Воскресенье 27 ноября 2016
Сообщение прочтено 34 раз
Kozak | 2016-11-27 07:50:53

Сьогодні вирішив всеж поїхати на пляж, хай цебуде останнє купання в морі цього року, але не житті)

Вторник 21 июня 2016
Сообщение прочтено 40 раз
Kozak | 2016-06-21 15:38:52

Муренгі — мадагаскарський вид розваг, по суті це вільні бої. Вони проводяться майже щотижня в великих містах, а також на великі свята, в селах та селищах. Прийняти участь в боях може будь хто незалежно від віку і статі.

Вибір супротивника добровільний, бажаючі побитись ходять навколо рингу і кидають виклик іншим топтунам, але бій відбудеться лише, якщо виклик прийнятий. Тоді бійці йдуть до організатора та починають готуватись до поєдинку.Пошук суперника

 

Головне в бою повисити свій авторитет, а бій з явно слабким противником його понижає. Серед бійців є відомі місцеві фаворити і чемпіони, а також мандруючі професійні бійці. Також крім вільних учасників є і ті що мають хазяїна (спонсора), такі люди не можуть самостійно прийняти виклик, а бажаючий побитись з ними, мають заплатити патрону за таку можливість. Будь яке муренгі закінчується боєм чемпіонів, які навідміну від вільних бійців отримують долю з касових зборів.Трохи про плавила бою. Поєдинок складається з 2-3 раундів по 1 хвилині у перерві між ними проводяться інші бої, це дає бійцям змогу відпочити, а сам поєдинок проходить дуже інтенсивно. Засоби персонального захисту залежать від фінансів бійця, в основному це лише забинтовані кулаки, рідко капи і щитки на пах. Будь яка зброя не використовується.

Офіційних переможців, як таких немає, це вирішують глядачі і самі бійці, самі для себе. В кінці поєдинку суперники відривають один одного від землі на знак примирення і рівності, хоча я бачів як боягузу відмовили в такій честі, і він був відірваний від землі, а його супротивник - ні.

Між поєдинками учасники декілька разів проходять по колу, а щоб дати можливість глядачам проявити своє захоплення і дати фавориту грошей (зазвичай це символічна сума 100 — 2000 Ар.)


...
Читать

Четверг 5 мая 2016
Сообщение прочтено 32 раз
Kozak | 2016-05-05 12:15:01

Sakalava Bay 01.05.2016
Сакалава — це назва етнічної групи на Мадагаскарі, і хоча Вікіпедія говорить, що сакалава живуть на західному узбережжі північніше Тулеара, та місцеві жителі Анціранани (Дієго-Суареса) теж називають себе сакалава. Десь вичитав, що сакалава переводиться як раб, але навряд чи народ став себе називати рабами.

Дорога з Дієго займає менше години (погані дороги) і коштувала 80 тис. Ар. (26 $) (таксі туди-назад)Бар на шляху в РаменуДорога на Сакалава Бей

Спочатку ми їхали по асфальованій дорозі на Рамену, а потім звернули на грунтовку.

Бухта Сакалава відкрита для вітрів з Індійського Океану, але від хвиль захищена кораловим рифом. Сюди їздять любителі віндсерфінгу, та серфінгуна парашуті.Піщаний пляж в південній частині заріс мангровими заростями, а з півночі обмежений скалистим виступом (можливо кораловим).Дерево схоже на фікусМангрові зарості
Північний берег бухти

Індійський Океан постійно штурмує берег, який колись можливо був дном, про що свідчать природні стовби — свідки і учасники протистояння.На березі знаходиться невелике селище, та декілька готелів та барів, також стоять намети, але людей мало.

Із недоліків: на пляжі багато водоростей.

Зарості навколо складаються з рослин схожих на акацію, а також кущів, але зустрічаються і баобаби. Десь неподалік навіть є ботанічний сад.Баобаб

Враження: побачив нове місце - красиво, але навряд чи знову туди поїду, хіба що займусь віндсерфінгом.

Суббота 23 апреля 2016
Сообщение прочтено 55 раз
Kozak | 2016-04-23 10:21:57

16.04.16 Lac Sacre, Anivorano
Все розпочалось з цієї картини і історії.


Коли я побачив картину, то запитав: “Чому крокодил не їсть растамана?” І мені повідали історію.

 

Якось в одне село ввійшов чоловік і попросив води. Але люди відмовляли йому, і лише один селянин дав мандрівнику напитись. Той подякував і сказав, щоб селянин зібрав свої речі, взяв родину і до заходу сонця піднявся в гори, а сам пішов далі. Селянська родина зібралась і теж пішла з села, а вночі прийшла вода та затопила селище разом з жадібними людьми, але вони не загинули, а перетворились на крокодилів. Так утворилось озеро Lac Sacre, на дні якого знаходиться село, а в будинках живуть крокодили, які не їдять людей.

 

Зараз це озеро вважається священим, для місцевих жителів і в ньому не купаються і не ловлять рибу. Крокодили теж священі, бо вони нащадки тих людей, яких покарав мандрівник.

 

Я вирішив теж подивитись на озерних плазунів, тож винайняв таксі за 56 USD і в 08:00 виїхав із Дієго Суареса.


...
Читать

Суббота 1 августа 2015
Сообщение прочтено 60 раз
Kozak | 2015-08-01 19:04:42
Спочатку я розповім, як дізнавсч про вибори. Стою згачить, на зупинці в Антананаріво, а мимо проїзджає агітмобіль: музика на повну а в кузові молодь пританцьовує. Потім бачів ще один, правда лише з музикою, молодняк підзаморився. В принципі це головна відмінність їх передвиборчої кампанії. Як пізніше вияснилось, у всіх містах острова проходять вибори мерів. Друкованої інформації доволі мало, всі плакати втримані в одному стилі: велике фото кандидата, ім'я , номер в списку, лозунг. Партійної симводіки не замітив (правда і не придивлявся). За два тижня розпочалась активна фаза: всі пустуючі приміщення оборудували під мюзікхоли, у і звісно агітмобілі. Де не де на площах кандидати агітують толпу, бачів навіть парад. Звісно все під музику, я взагалі сумніваюсь що є якась інформаційна наповненість описаних подій. Нинішній мер Антсіранани вирішив поремонтувати дороги в місті, за тиждень до голосування і хтось з багатих (може теж він) організував коцерт з зіркою національного маштаба. Вибори були вчора, чекаю результатів) Хоча поправді мені пофіг)
Сообщение прочтено 53 раз
Kozak | 2015-08-01 19:04:41
Спочатку я розповім, як дізнавсч про вибори. Стою згачить, на зупинці в Антананаріво, а мимо проїзджає агітмобіль: музика на повну а в кузові молодь пританцьовує. Потім бачів ще один, правда лише з музикою, молодняк підзаморився. В принципі це головна відмінність їх передвиборчої кампанії. Як пізніше вияснилось, у всіх містах острова проходять вибори мерів. Друкованої інформації доволі мало, всі плакати втримані в одному стилі: велике фото кандидата, ім'я , номер в списку, лозунг. Партійної симводіки не замітив (правда і не придивлявся). За два тижня розпочалась активна фаза: всі пустуючі приміщення оборудували під мюзікхоли, у і звісно агітмобілі. Де не де на площах кандидати агітують толпу, бачів навіть парад. Звісно все під музику, я взагалі сумніваюсь що є якась інформаційна наповненість описаних подій. Нинішній мер Антсіранани вирішив поремонтувати дороги в місті, за тиждень до голосування і хтось з багатих (може теж він) організував коцерт з зіркою національного маштаба. Вибори були вчора, чекаю результатів) Хоча поправді мені пофіг)
Сообщение прочтено 54 раз
Kozak | 2015-08-01 19:04:41
Спочатку я розповім, як дізнавсч про вибори. Стою згачить, на зупинці в Антананаріво, а мимо проїзджає агітмобіль: музика на повну а в кузові молодь пританцьовує. Потім бачів ще один, правда лише з музикою, молодняк підзаморився. В принципі це головна відмінність їх передвиборчої кампанії. Як пізніше вияснилось, у всіх містах острова проходять вибори мерів. Друкованої інформації доволі мало, всі плакати втримані в одному стилі: велике фото кандидата, ім'я , номер в списку, лозунг. Партійної симводіки не замітив (правда і не придивлявся). За два тижня розпочалась активна фаза: всі пустуючі приміщення оборудували під мюзікхоли, у і звісно агітмобілі. Де не де на площах кандидати агітують толпу, бачів навіть парад. Звісно все під музику, я взагалі сумніваюсь що є якась інформаційна наповненість описаних подій. Нинішній мер Антсіранани вирішив поремонтувати дороги в місті, за тиждень до голосування і хтось з багатих (може теж він) організував коцерт з зіркою національного маштаба. Вибори були вчора, чекаю результатів) Хоча поправді мені пофіг)
123Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены