Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Відпочинок
xxx22009 | 2018-11-12 10:38:12
Сообщение прочтено 35 разhttps://misto.travel/?aid=62PJ0C&lang=ua
Система пошуку та бронювання турів Misto.travel – це унікальний проект, який не має аналогів в Україні!

Misto Travel – це онлайн сервіс для пошуку турів по всім туроператорам, який повністю замінює звичайне турагентство.

Популярні тури в Турцію, найркащі готелі Єгипту, білосніжні пляжі Шрі-Ланки – всі гарячі путівки в будь-яку точку світу тепер доступні вам без жодних агентів-посередників.

Ніяких поїздок в офіс турфірми: щоб забронювати подорож мрії, вам потрібно тільки доступ до сайту Misto.travel і декілька хвилин часу.

У 2013 році нами була почата розробка новітньої системи пошуку та бронювання турів орієнтованої на туристів (кінцевих споживачів). Нами був врахований багаторічний досвід західних колег у сфері «онлайн» бронювання і власний реальний досвід багаторічної роботи в турбізнесі. Ми об'єднали знання професійних турагентів з високими технологіями, і сьогодні раді представити Вам інтернет-магазин турів Misto.travel.

Принципова відмінність від інших існуючих систем
100% актуальність цін.

Ціни на тури завантажуються автоматично з баз даних туроператорів в безперервному режимі. Враховуються наявність місць на авіарейсах, зупинки продажів в готелях і багато іншого. Більш того, при виборі конкретного туру система автоматично перевіряє актуальність пропозиції безпосередньо в системі туроператора, і Ви зможете забронювати тільки 100% реальні тури за тими цінами, які вказані на сайті. Тільки в нашій системі вказані остаточні ціни в гривнях за курсом туроператорів, з урахуванням всіх зборів і доплат.

Простота и зручність
У системі бронювання Misto.travel Ви не побачите величезних таблиць зі списками цін. Все максимально просто і ясно. Всі ціни згруповані по готелям, і Ви зможете завжди побачити мінімальну ціну на Ваш готель. Більш того, у кожного готелю є якісні фотографії і повноцінний опис. Навіть якщо Ви зовсім не орієнтуєтеся в зацікавленій Вами країні, то без зусиль зможете самостійно підібрати підходящий готель, почитати відгуки туристів про нього і прийняти остаточне рішення.

Оплата банківською картою
Придбати тур у нас не тільки надійніше, але і безпечніше, ніж в будь-якій турфірмі. Як працює турфірма: Ви оплачуєте повну суму готівкою або на рахунок турфірми, після чого з вами заключають договір. Але ви не знаєте чи дійсно турфірма забронювала для вас тур в туроператора і чи оплатила його. Існують певні ризики, що недобросовісна турфірма може «пропасти» з вашими кровними коштами. Як працює Misto.travel: Ви здійснюєте передоплату всього 10% від вартості туру.

Ми використовуємо для передоплати сервіс “Захищені платежі” від Приватбанку. Гроші надходять на наш рахунок тільки після того, як ви підтвердили отримання послуги. Ми надаємо вам номер бронювання туру в туроператора і доступ до його системи для перевірки статусу вашого бронювання. Тільки після того, як ви переконались, що тур заброньовано саме для вас – ви оплачуєте решта суму не нам, а безпосередньо на офіційний банківський рахунок туроператора. Всі ризики відсутні!

Надійність та безпека
Кожна людина повинна бути впевнена, що, забронювавши і оплативши тур, вона обов'язково вирушить у подорож, тому основним нашим завданням є забезпечення надійності та безпеки для наших клієнтів. Що забезпечує надійність і безпека:

Ми працюємо тільки з найбільшими туроператорами, кожен з цих туроператорів володіє фінансовими гарантіями.
Ми є партнером Приватбанку, що забезпечує надійне і швидке проходження Ваших платежів і дозволяє оперативно бронювати тури.
Незважаючи на те, що система повністю автоматизована, наші менеджери перевіряють кожну заявку і обов'язково зв'яжуться з Вами у разі будь-яких змін.