Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Що почитати на канікулах: "Чи дійсно загинули шість мільйонів?". З найдорожчого видання ви дізнаєтесь багато цікавого і незвичайного!
Робер | 2011-01-01 15:38:58
Сообщение прочтено 353 раз

 "Чи дійсно загинули шість мільйонів?" - (англ. Did Six Million Really Die?) — опублікована в 1974 році книга, в якій автор Річард Харвуд стверджує, що не було шести мільйонів знищених євреїв, а було тільки 256 тисяч померлих.

Скачати  "Чи дійсно загинули шість мільйонів?" можна тут.

Цю книгу називають одним з найбільш дорогих видань, коли-небудь надрукованих англійською мовою. Мільйони слів були сказані і надруковані про цю книгу протягом двох судових процесів в Канаді над Ернстом Цунделем (Ernst Zundel) - видавцем цієї книги.  Єврейське лобі подало на нього до суду. Звинувачення проти Цюнделя спиралося на закон «Про розповсюдження неправдивих відомостей», який взагалі майже не застосовувався і сходить до англійського закону 1275 року - по ньому лицарі забороняли простолюду сміятися над собою в сатиричних віршах. Цюнделю знадобилося вісім років і сотні тисяч доларів, щоб захистити своє право на свободу слова. Єврейському лобі не довелося витрачати грошей, тому що слухняний сіоністам канадський уряд обидва рази змінював звинувачення і судив Цунделя за гроші платників податків, сплачуючи "експертам"звинувачення (багато з яких були найняті в США) по 150 доларів на годину (!), плюс витрати на авіаквитки, готелі, ресторани та ін.

У 1985 і 1988 видавець книги Ернст Цюндель був визнаний винним і засуджений в Канаді до 15 місяців тюремного ув'язнення за звинуваченням у «завідомо неправдивій інформації». Після розгляду апеляції його засудження було скасовано рішенням канадського Верховного суду щодо Цюнделя, коли він заявив, що йому було пред'явлено звинувачення за законом, який є неконституційним. В результаті двох судових процесів і подальшої апеляції до Верховного Суду, та стаття була визнана антиконституційною, таким чином, свобода слова, яку єврейське лобі намагалося урізати, є зараз надбанням всіх канадців.

До моменту, коли ця книга була вперше надрукована в Канаді, вона була вже перекладена на 12 мов і продавалася в 18 країнах.

Сіоністи, будучи не в змозі спростувати наукову сторону цих досліджень, вдалися до випробуваної тактики політичного тиску і залякування людей, причетних до книги. Вони навіть не зупинилися перед тактикою терору. Марсель Дюпра, який поширював цю книгу у Франції був убитий бомбою, підкладеною в його машину, після чого єврейські організації зробили заяву для преси, в якій вони висловлювали схвалення цього вбивства і попереджали інших про наслідки спроб проаналізувати той період історії. Е. Цунделю посилали бомби поштою, була підірвана бомба біля його будинку, потім його будинок був підпалений, в результаті чого був принесений значний матеріальний збиток. Будинок швейцарського історика Юргена Граффа (Jurgen Hraf) був спалений, а також будинок шведського дослідника, який проживав в Данії. Книжковий склад американської організації, яка об'єднує кілька дослідників цього питання, також було підпалено. Французький історик, професор Р. Форісон (Faurisson), який займається цим питанням, був жорстоко побитий, і лише втручання людей, що знаходяться поблизу, врятувало йому життя.

Книга містить 10 розділів та висновки.

У першому-другому розділах Річард Харвуд розглядає німецьку політику до євреїв до початку і після початку Другої світової війни. В третьому розділі автор досліджує кількість єврейського населення на території і процеси еміграції. Він повідомляє, з посиланням на Chambers Encyclopaedia (Енциклопедія Чеймберс), що число євреї в довоєнній Європі становило шість з половиною мільйонів.

В четвертому розділі аналізуються документальні дані, в тому числі документи Нюрнберзького процесу, щодо нібито загиблих шісті мільйонів євреїв. В наступних розділах Річард Харвуд розглядає хід Нюрнберзького процесу, розповідає про перебування євреїв в Освенцімі та польских гетто, дає критичну оцінку мемуарам про концтабори. Він стверджує, що до недавнього часу практично вся інформація про так звані "табори смерті", такі як Освенцім, виходила з комуністичних джерел - з Єврейської Історичної Комісії Польщі, Центральної Комісії з розслідування військових злочинів у Варшаві і Радянської Державної Комісії з Військових Злочинів.

В восьмому та дев'ятому розділах автор представляє порядок організації концентраційних таборів, розповідає про життя євреїв у концтаборах та про Доповідь міжнародного Червоного хреста щодо концтаборів. Зокрема, він стверджує, що в тритомній доповіді немає ні слова про нібито існуючу програмою знищиння євреїв, ні одна з делегацій міжнародного Червоного хреста, які по кілька разів відвідали всі табори, не знайшла нічого, що могло б навести на думку про можливі масові вбивства, що проводилися там.

Останній розділ присвячений дослідженням питання про "організоване знищення євреїв" французького історика Поля Рассіньє, який присвятив цьому двадцять років свого життя.

На закінчення Річард Харвуд робить короткий огляд статистики щодо євреїв, загиблих під час війни.

У книзі Річард Харвуд стверджував, що нацистський голокост був вигадкою. Книга оглядає різні судові процеси над військовими злочинцями.

Річард Харвуд також стверджує, нібито перепис населення і демографічні діаграми показують, що єврейське населення в світі істотно не змінилися між 1938 і 1948 роками, і всього єврейського населення у контрольованій нацистами Європі ніколи не перевищувало 2,5 млн. чоловік.

У книзі розглядається нацистський план створення єврейської держави на Мадагаскарі; оголошення євреями війни проти Німеччини; Ванзейська конференція; СД; Варшавське гетто; хаотичний стан системи концентраційних таборів в кінці війни, підроблені фотографії, і «остаточне рішення».