Авторизация
Меню

Календарь
 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


“ Свободівський ради..кал зі словенським паспортом “
berkutu | 2011-02-02 13:49:02
Сообщение прочтено 234 раз

“ Свободівський ради..кал зі словенським паспортом “

01 лютого Президент благодійного фонду « Підтримки українських ініціатив» Дмитро Снєгирьов звернувся з відкритим листом до Міністерства закордонних справ  України та Міністерства внутрішніх справ з проханням надати йому інформацію щодо наявності подвійного громадянства у Михальчишина Адріана Борисовича , 18.11.1954 р.н , м.Львів , гросмейстера, який виступає за збірну Словенії.

 


У відкритому листі  Дмитра Снєгирьова до МЗС  йдеться про наступне:

« Прошу Вас надати мені інформацію щодо можливого подвійного громадянства Михальчишина А.Б., 18,11.1954 р.н., який виступає за збірну Словенії по шахам. Михальчишин А.Б. є батьком депутата Львівської міської ради від ВО « Свобода» Ю.Михальчишина.»

Ю.Михальчишин є заступником голови фракції ВО « Свобода» у Львівській міській раді. Ю.Михальчишин відомий своїми висловлюваннями щодо можливості громадянської війни , як розвитку подій в Україні .Ці заяви несуть суто про вокативний характер , мета яких розпалювання ворожнечі між українцями сходу та заходу , створення негативного іміджу  націоналіста в очах пересічених громадян.

Наявність подвійного громадянства у членів родини , людини , яка виступає та позиціонує себе українським націоналістом виглядає скоріш за все як політика подвійних стандартів у питаннях громадянства , які так палко та безкомпромісно захищає народний обранець Михальчишин. Поділяючи громадян України на три категорії та закликаючи до громадянської війни , цей пан чітко та виразно усвідомлює , що його родина не стане заручником тієї ситуації до якої він закликає. Наявність словенського паспорту дасть можливість його родині спокійно пересидіти за кордоном як саму громадянську війну так і її негативні наслідки для України.

Щодо самих заяв п.Михальчишина , то це не більш ніж пуста балаканина політичного імпотента , який не шляхом певних кроків та дій, а шляхом гучних , порожніх промов має бажання подобатися неприборканій ним красуні Україні. Гидко було дивитися на цього « націоналіста» , який погодився на дискусію у прямому етері  у львівській (!) студії з представником партії « Родина» , руки якого по лікоть у крові побратимів Михальчишина , забитих представниками цієї політичної сили в Одесі під час пікету проти встановлення пам’ятника Катерині 2.

  Мені цікаво , чи не вставали перед очима цього ради..кала обличчя спливаючих кров’ю « свободівців» на одеській бруківці, яких нещадно забили члени партії « Родина».Чому цей « націоналіст» не набив пику опоненту  , якщо не прямо в студії, то хоча б після закінчення передачі. Якщо ти вже позиціонуєш себе радикальним націоналістом, то від тебе вимагаються певні кроки . певний чин , на який ти повинен  бути спроможній. Бажання дешевого піару перед телекамерами , гучні пустопорожні заяви –все це нажаль візитівка сьогоднішнього радикального націоналіста на псевдо « Нахтігаль».  Усіх  кроків цього соловейка   вистачає лише на нестерпний сморід  дешевих популістських заяв біля підніжжя пам’ятника Провідникові та запеклу  Інтернет війну з політичними опонентами на партійному сайті або в прямому етері чергового « Окупант ТВ», де він червоніючи від задоволення від комплементів ведучого-москаля буде сміливо розповідати про непримиренну   боротьбу з окупаційним режимом в студії самого ж режиму та за його ж гроші.

« Я би дуже хотів аби Бандера ,як свого часу Командор , постав з постаменту, аби старовинний Львів почув залізні кроки Провідника, який першим же кроком своїх чобіт викликав би смертельний жах у тієї наволочі , яка так полюбляє збиратися біля його постаменту , прикриваючись його ім’ям та ідеями заради своїх меркантильних, « свободівських» уподобань»

Президент Благодійного Фонду « Підтримки Українських ініціатив»

Дмитро Снєгирьов.

 


Это сообщение написано также в: СМЕРТЬ УРОДАМ! (5 комментариев)
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем