Авторизация
Меню
Категории
а помнишь? (8)
алЁ камрады! (19)
Андрей Пиляевский (1)
Анекдотец (1)
Анекдоты (1)
Атлетико (1)
бокс (4)
Брага (1)
Вокруг света с Врединой)) (5)
вторая мировая война (1)
герой (2)
диакате (1)
Динамо (1)
динамо киев (2)
Дніпро (1)
Дніпро - фулхем. (1)
женский футбол (3)
Животные (1)
Жизнь (1)
Забавненько)) (1)
записки на манжете... (1)
Игорь Воронков (1)
Игорь Гордя (1)
Игорь Орестович Худобяк (1)
истории из жизни.... (4)
Історія (1)
Кінематографія (1)
комунізм (1)
крот (1)
кроты (1)
Лига Европы (3)
Лига Чмпионов (1)
Лицом к природе (1)
Ліга Чемпіонів (1)
лох (1)
Мазепа (1)
Маталіст - Сошо (1)
Металіст (1)
Металіст Металлист Metalist Metallist (1)
Металлист Харьков (1)
Молодежное Евро-2011 (1)
моя творчість (3)
МТС Коннект - отзывы. МТС Коннект - дерьмо. МТС Коннект 3G (1)
музыкальный кампрамат (1)
мю (1)
Не выбраны (3)
не гламурь (1)
невигадане (1)
немного истории (10)
новий рік (1)
Обзор (4)
Олег Ящук (1)
ОУН (1)
Пісні душі (18)
подарочки (3)
Поздравлялки (10)
прикол (1)
Приколы (1)
Про все і ні про що (68)
Про меня (1)
про Эльку (1)
Прогноз (3)
прогнози (1)
программа к матчу (1)
программа матча (3)
просто так (1)
ПФК Александрия (1)
регілігя (2)
религия (1)
Рубин (1)
Сборная Испании U-21 (1)
Сборная Италии (1)
сборная Украины (1)
Сборная Украины U-21 (1)
сказки на новый лад)) (24)
Смерть ворогам! (1)
События (4)
Сошо (1)
Спорт (25)
Стихи (1)
товарищеский матч (1)
украинофобы (1)
Україна (1)
українці (1)
файно (1)
Факт. (1)
фальсифікації (1)
фільми (1)
фото (1)
Фулхэм (1)
футбол (43)
Футбол для чайников (13)
харківські вболівальники.футбол. (1)
хихихи) (1)
хрестианство (2)
хрестиянство (2)
Хрестос (2)
христианство (1)
християнство (2)
Христос (1)
Хроники сообщества (4)
Хроніки армії (1)
чайники рулят (1)
Челси (1)
Челси - МЮ (1)
чемпионат украины (1)
ЧМ-2014 (1)
Шахтер Донецк (1)
Шевченко (1)
Шовковский (1)
юмор (1)


Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 30 июня 2011
Сообщение прочтено 717 раз

30 червня 1941 р. українські патріоти із ОУН намагаючись зіграти на політико-воєнній ситуації тих часів проголосили Українську державу у Львові. В ситуації непевної підтримки Німеччини та польського + радянського агресорів та опонентів ідеї самостійності України, ті люди створили прецедент, як і ЗУНР+УНР раніше! Наші предки усвідомлюючи право будь якої нації на свою державу заявили про це право українців на весь світ. Навіть у самій непевній та екстремальній ситуації важливо проявляти волю що підтримує народ і стає великою перспективою на майбутнє.


   Що може бути важливіше за волю та свободу людини? Хіба раб може створити успішне та перспективне майбутнє залишаючись рабом? Хіба можуть брати жити в одному домі не нав'язуючи один одному свої правила та не притісняючи "старший" "молодшого"? А якщо це брати названі, надумані... Дві господині на одній кухні ризикують в перспективі тим що створять лише конфлікт а не дива кулінарії. Навіть в комуналці між сусідами має завжди бути стіна щоб їх родини не перетворились в розпусників або ворогів.

Кожен народ як певна похідна від племен об'єднаних спільною расою та ментальністю, етнос, що створив власну культуру має право на ту територію де власне він і виник і сформувався. Хіба унікальна одиниця, що існує в світових процесах життєдіяльності певних груп істот, має бути рабом іншої? Хіба це справедливо? Якщо ж ти у своєму домі не маєш права керувати і розвивати його - ти раб! Людина раб, без спартаківського характеру - не має гідності і перспектив. Народ що є рабом і не бореться з несправедливістю - так само приречений.

   Світ це постійне змагання як між людьми так і народами. Якщо ти розраховуєш на себе в комусь - твій шлях скоро закінчиться, але лише будучи сильним і самостійним ти зможеш дати життя своїм дітям - своєму продовженню в фізичній матерії. Від початку зародження націй іде постійна прихована війна. Сильні культури нав'язують себе слабким та асимілюють їх. Англійці, іспанці, французи, португальці, німці - культури що вибухнули в середньовіччі і вибух цей знищив і згодом поглинув багатьох по всьому світу, від африканського континенту до Америки. Хто залишиться живим і дійде до кінця? Лише той хто буде сильним і самодостатнім. Сильна Японія стала такою лише завдяки власній гідності та окремості від інших!

   Унікальна Оукраїна мала такий сильний пласт культури що її мову в писемності запозичила середньовічна Литва під якою був наш етнос. Попри те що ми були рабами - боротьба не зупинялась, Спартак був серед нас. Наша культурно багатий народ творили свою писемність, науку, філософію, інститути, армію, еліту, мову. Кожен період українського спартака іноземці називали злодієм та вбивцею. Козацтво, гайдамаччина, опришки, петлюрівщина, ОУН... Кожен хто бореться за волю - бореться з несправедливістю, бо віна за свій дім це війна заради майбутнього своїх дітей.

Хто не підтримує свободу людини та її право обирати власний шлях - виступає проти справедливості. Той хто не погоджується з правом народу  на свою державу - не має  правди. Хто критикує боротьбу за справедливість і правду - представник зла! Спартаківська боротьба за справедливість завжди викликала ненависть у агресора, окупанта... Тільки справжній брат може захоплюватись бородьбою свого ближнього за власну волю, це його й вирізняє від окупанта. 
Читать


Категории: УкраїнаОУН