Авторизация
Меню
Категории
а помнишь? (8)
алЁ камрады! (19)
Андрей Пиляевский (1)
Анекдотец (1)
Анекдоты (1)
Атлетико (1)
бокс (4)
Брага (1)
Вокруг света с Врединой)) (5)
вторая мировая война (1)
герой (2)
диакате (1)
Динамо (1)
динамо киев (2)
Дніпро (1)
Дніпро - фулхем. (1)
женский футбол (3)
Животные (1)
Жизнь (1)
Забавненько)) (1)
записки на манжете... (1)
Игорь Воронков (1)
Игорь Гордя (1)
Игорь Орестович Худобяк (1)
истории из жизни.... (4)
Історія (1)
Кінематографія (1)
комунізм (1)
крот (1)
кроты (1)
Лига Европы (3)
Лига Чмпионов (1)
Лицом к природе (1)
Ліга Чемпіонів (1)
лох (1)
Мазепа (1)
Маталіст - Сошо (1)
Металіст (1)
Металіст Металлист Metalist Metallist (1)
Металлист Харьков (1)
Молодежное Евро-2011 (1)
моя творчість (3)
МТС Коннект - отзывы. МТС Коннект - дерьмо. МТС Коннект 3G (1)
музыкальный кампрамат (1)
мю (1)
Не выбраны (3)
не гламурь (1)
невигадане (1)
немного истории (10)
новий рік (1)
Обзор (4)
Олег Ящук (1)
ОУН (1)
Пісні душі (18)
подарочки (3)
Поздравлялки (10)
прикол (1)
Приколы (1)
Про все і ні про що (68)
Про меня (1)
про Эльку (1)
Прогноз (3)
прогнози (1)
программа к матчу (1)
программа матча (3)
просто так (1)
ПФК Александрия (1)
регілігя (2)
религия (1)
Рубин (1)
Сборная Испании U-21 (1)
Сборная Италии (1)
сборная Украины (1)
Сборная Украины U-21 (1)
сказки на новый лад)) (24)
Смерть ворогам! (1)
События (4)
Сошо (1)
Спорт (25)
Стихи (1)
товарищеский матч (1)
украинофобы (1)
Україна (1)
українці (1)
файно (1)
Факт. (1)
фальсифікації (1)
фільми (1)
фото (1)
Фулхэм (1)
футбол (43)
Футбол для чайников (13)
харківські вболівальники.футбол. (1)
хихихи) (1)
хрестианство (2)
хрестиянство (2)
Хрестос (2)
христианство (1)
християнство (2)
Христос (1)
Хроники сообщества (4)
Хроніки армії (1)
чайники рулят (1)
Челси (1)
Челси - МЮ (1)
чемпионат украины (1)
ЧМ-2014 (1)
Шахтер Донецк (1)
Шевченко (1)
Шовковский (1)
юмор (1)


Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Воскресенье 29 июля 2012
Сообщение прочтено 30777 раз


Думка людини щодо її сучасників змінюється подібно погоді. Люди прискіпливо спостерігають за своїми персоналіями-уподобаннями і відповідно від зміни дій останніх формується динамічна і непостійна думка перших. Але справжня історія і уявлення майбутніх поколінь щодо минулого, виникає лише на статистиці. Дійсно хто вже згадає що Блохін у 90ті йшов у Раду від списку КПУ? Або кому тепер цікаві особисті стосунки Хмельницького з репресованою козацькою старшиною і ряд «народних» повстань проти самого Богдана?! Кому цікаво що той же Булгаков був наркоманом і перебував очевидно в не найтверезішому стані пишучи твори? Абсолютно нікому. Люди знають лише статистику і досягнення.

Чорноротих ворогів, у людини що досягла видатних успіхів у галузі якій присвятила життя, завжди вистачало. Велика частина натовпу, любителів погорлопанити з запаленими віниками в руках, типу смолоскипів, ніколи також не переведеться. Але тих кого кричали спалити у тому ж середньовіччі тепер вважають героями. Найіроністичніше те що чим більше будуть сьогодні демонізувати вчинок Шевченка, тим більше популяризації, за рахунок неоднозначності, буде набувати його персона у майбутньому (хоча куди ще більше?).

Андрій, досягши у футболі всього покинув бутси і вступив у партію до Наталії Королевської (людини пов’язаної з Вадимом Колесніченко ПР). Вибір дійсно досить невдалий, але політична складова в найвидатнішому українському футболістові мене менше всього в цій історії цікавить. Показовіше тут інше – це швидкість з якою змінюється любов у ненависть натовпу (не всього але багатьох) щодо сучасників і ще більша швидкість з якою цей натовп розчиняється у пітьмі, залишаючи по собі лише тих хто стали унікальними і змінили світову статистику.

Андрій Шевченко – людина що з нічого стала всим! Перший українець - Володарь Ліги Чемпіонів, перший українець що зростав в Українському футболі – Володар Золотого М’яча. Людина відома сотням мільйонів у світі. Це згадається через десятки і сотні років, а не пасквілі і примітивні образи невдоволених!

Ні… По при сьогоденні розлади шлунку у «інквізиціонерів», це ім’я житиме - поки живе спорт, українці та світове майбутнє.

Категории: УкраїнаШевченко    
Комментарии (217)  
Вторник 12 июня 2012
Сообщение прочтено 2832 раз
На протязі дня увесь центр Києва був заповнений жовто-блакитним морем вболівальників. І його терени мало складалися з вікінгів – самі козаки! Енергетика радості та свята, переповнена патріотизмом українців, від малого до старого, що зібрались від всієї України спонукали наших футболістів до подвигу. Після неприємних товариських баталій Блохін знову довів свою здатність налаштовувати команду на потрібну гру.


Засланий французами на матч шпигун


...
Читать


Категории: футболУкраїнаукраїнцігерой    
Комментарии (12)  
Четверг 30 июня 2011
Сообщение прочтено 721 раз

30 червня 1941 р. українські патріоти із ОУН намагаючись зіграти на політико-воєнній ситуації тих часів проголосили Українську державу у Львові. В ситуації непевної підтримки Німеччини та польського + радянського агресорів та опонентів ідеї самостійності України, ті люди створили прецедент, як і ЗУНР+УНР раніше! Наші предки усвідомлюючи право будь якої нації на свою державу заявили про це право українців на весь світ. Навіть у самій непевній та екстремальній ситуації важливо проявляти волю що підтримує народ і стає великою перспективою на майбутнє.


   Що може бути важливіше за волю та свободу людини? Хіба раб може створити успішне та перспективне майбутнє залишаючись рабом? Хіба можуть брати жити в одному домі не нав'язуючи один одному свої правила та не притісняючи "старший" "молодшого"? А якщо це брати названі, надумані... Дві господині на одній кухні ризикують в перспективі тим що створять лише конфлікт а не дива кулінарії. Навіть в комуналці між сусідами має завжди бути стіна щоб їх родини не перетворились в розпусників або ворогів.

Кожен народ як певна похідна від племен об'єднаних спільною расою та ментальністю, етнос, що створив власну культуру має право на ту територію де власне він і виник і сформувався. Хіба унікальна одиниця, що існує в світових процесах життєдіяльності певних груп істот, має бути рабом іншої? Хіба це справедливо? Якщо ж ти у своєму домі не маєш права керувати і розвивати його - ти раб! Людина раб, без спартаківського характеру - не має гідності і перспектив. Народ що є рабом і не бореться з несправедливістю - так само приречений.

   Світ це постійне змагання як між людьми так і народами. Якщо ти розраховуєш на себе в комусь - твій шлях скоро закінчиться, але лише будучи сильним і самостійним ти зможеш дати життя своїм дітям - своєму продовженню в фізичній матерії. Від початку зародження націй іде постійна прихована війна. Сильні культури нав'язують себе слабким та асимілюють їх. Англійці, іспанці, французи, португальці, німці - культури що вибухнули в середньовіччі і вибух цей знищив і згодом поглинув багатьох по всьому світу, від африканського континенту до Америки. Хто залишиться живим і дійде до кінця? Лише той хто буде сильним і самодостатнім. Сильна Японія стала такою лише завдяки власній гідності та окремості від інших!

   Унікальна Оукраїна мала такий сильний пласт культури що її мову в писемності запозичила середньовічна Литва під якою був наш етнос. Попри те що ми були рабами - боротьба не зупинялась, Спартак був серед нас. Наша культурно багатий народ творили свою писемність, науку, філософію, інститути, армію, еліту, мову. Кожен період українського спартака іноземці називали злодієм та вбивцею. Козацтво, гайдамаччина, опришки, петлюрівщина, ОУН... Кожен хто бореться за волю - бореться з несправедливістю, бо віна за свій дім це війна заради майбутнього своїх дітей.

Хто не підтримує свободу людини та її право обирати власний шлях - виступає проти справедливості. Той хто не погоджується з правом народу  на свою державу - не має  правди. Хто критикує боротьбу за справедливість і правду - представник зла! Спартаківська боротьба за справедливість завжди викликала ненависть у агресора, окупанта... Тільки справжній брат може захоплюватись бородьбою свого ближнього за власну волю, це його й вирізняє від окупанта. 
Читать


Категории: УкраїнаОУН