Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


У місті Лева пройшов Міжнародний фестиваль «Леополіс Гран-прі»
SAMOHOD | 2012-05-07 23:13:23
Сообщение прочтено 907 раз

Великі автоперегони повертаються до Львова.
У місті Лева пройшов Міжнародний фестиваль «Леополіс Гран-прі»

Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів - «ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ» - відбувся у Львові 4-7 травня 2012 року у межах святкування Дня міста. Цей українсько-польський проект спрямований на відновлення та щорічне проведення автоперегонів на історичній трасі «Львівський трикутник» (вулиці Вітовського-Стрийська-Гвардійська). Ці автоперегони вп’яте організовані Львівським авто-фан-клубом «ЗАЗ-Козак». Співорганізатор фестивалю Люблінський автомобіль-клуб (Польща). Спортивна частина фестивалю включена до календаря Автомобільної федерації України (ФАУ) та має статус Етапу Кубку України для класичних автомобілів.

Днями на «Львівському трикутнику» змагалися ретро-автомобілі у 4 номінаціях. У класі «Авто до 1945 року» (Головна нагорода) переміг Мирослав Попович (Польща. м. Стальова Воля. на «Фіат»-508). Кращий час серед українських екіпажів у представників Дніпропетровська Михайло Прудніков («Меркурій»). Великий жіночий Кубок у львів’янки Оксани Денис («Запорожець» ЗАЗ-965). У Національному класі Кубок п’ятиразового чемпіона України з ралі Василя Ростоцького виборов львівський екіпаж у складі Василя Шевченка та Назарія Бідника. Кубок за найкраще реставрований автомобіль дістався Петру Могільнікову («Волга» ГАЗ-21).
Усього у фестивалі прийняло участь 66 автомобілів (38 закордонних). Вперше на змагання до України приїхали автомобілі яким понад 100 (!!!) років, та автомобілі, які приймали участь у історичних довоєнних автоперегонах.
У Конкурсі «Екскурсійний квест» перемогла київська команда «Легенд Кар» Володимира Олешко. Костюмований конкурс «Елеганції» для екіпажів виграв автомобіль «Паккард -733» 1930 року випуску Ришарда Гаргуля (м.Краків)У конкурсі глядацьких симпатій (нагорода мера м. Львова - срібна пам’ятна медаль) переміг екіпаж авто «Рамблер» 1903 року – Марек і Халіна Санковскі.
Офіційний рекорд проходження кола траси – 2 хв.02 сек.та 5 сотих сек.. (відповідає швидкості 90 км/год), встановлений у 1933 році на автомобілі «Alfa Romeo BC-2300» чемпіоном Норвегії Євгеном Бьорштадом досі не перевершений.
В рамках фестивалю «Леополіс Гран-прі» відбувся ряд культурних та доброчинних акцій. У ангарі колишніх вагоноремонтних майстернях трамвайного депо відбулася доброчинна вечірка зі збору коштів для реставрації даху та освітлення приміщення майбутнього львівського Музею історії техніки.
На фасаді будинку біля майданчика старту історичних автоперегонів на трасі «Львівський трикутник» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки переможцям довоєнних Гран-прі Львова. До 80-річчя перегонів відбулося спец погашення тематичної ювілейної марки та конверту.У святкових заходах «ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ» прийняли участь екіпажі Комітету Червоного Хреста України, які в цей час здійснювали автоекспедицію за маршрутом Харків-Київ-Львів, в межах всеукраїнської акції «Футбол об’єднує», та міжнародного конкурсу карикатури, присвяченого «ЄВРО-2012».

Кравс Євген - Голова Комітету історичних авто Автомобільної Федерації України (КІА ФАУ).
SAMOHOD - регіональний представник КІА ФАУ.
Фото – Кравс, Червоний Хрест України.


Это сообщение написано также в: Блог SAMOHODa (0 комментариев)
Комментарии RSS :

Джейн | 08.05.2012 13:28 | [Ссылка]

 Чудовий репортаж!!! ДЯкуэмо!