Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Все о конфликтах и рейдерстве
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 27 января 2016Міністра, який втратив довіру, намагаються залишити у владі для виконання особливих елітних замовлень.

Заява прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо ймовірного обмеження повноважень міністра внутрішніх справ насправді є намаганням залишити Арсена Авакова у владі, попри наявність у Верховній Раді необхідної кількості голосів для його відставки.

Такий висновок можна зробити, проаналізувавши певні сумнівні моменти діяльності очільника МВС.

Насамперед йдеться про незадовільну якість реформи Національної поліції, яка має всі шанси стати провальною.  За політичним шоу, придатним для масових обговорень, приховується створення особистих загонів "бойовиків" для вирішення "приватних завдань" верхівки МВС.

Зокрема, багато питань викликає призначення першим заступником голови Нацполіції Василя Паскала, який свого часу відповідав за переслідування учасників Майдану та мав би підпадати під люстрацію із забороною обіймати посади в органах державної влади.

Читайте також: Бізнес-група Авакова не платить податків за видобутий газ – ЗМІ
На цьому тлі доречно згадати й гучний скандал щодо бійців колишньої третьої роти київського "Беркуту", які майже у повному складі пройшли атестацію для вступу до лав Національної поліції. Колишні "беркутівці", які розганяли Євромайдан, сьогодні служать у Нацполіції та її територіальних підрозділах, зокрема, у Поліції охорони – новоствореному Департаменті охорони.

Нагадаємо, саме Поліція охорони причетна до спроби силового рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", у якій були задіяні начальник Департаменту поліції охорони генерал Сергій Будник та керівник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач.

Провівши паралелі із заявою щодо причетності міністра Авакова до рейдерської схеми із захоплення ТДВ "ЖЛ", яку в ефірі каналу "112-Україна" зробив на початку січня Ігор Бойко, голова наглядової ради підприємства, можна дійти висновку, що діяльність Поліції охорони спрямована насамперед на "владнання" конфліктних питань економічного характеру для високопоставлених замовників.  Статки людей, які замовляють подібні "послуги", дозволяють фінансувати цю діяльність належним чином.


ua1.com.ua

Среда 17 июня 2015Минуло вже більше місяця, відколи міністр культури України В’ячеслав Кириленко продемонстрував суспільству своє непереборне бажання захистити вітчизняний книжковий ринок від літератури, що пропагує зневагу та ненависть до України. Але далі гучної заяви, на жаль, справа не просунулась. Ані Міністерство культури, ані інші державні органи, які відповідають за контроль якості та розповсюдження друкованої продукції в Україні, не зробили у цьому напрямку жодного позитивного кроку.

Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены