<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Все о конфликтах и рейдерстве
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Понедельник 20 ноября 2017
Сообщение прочтено 27 раз

Силові захоплення бізнесу відходять в історію. На зміну "тітушкам" приходять реєстратори.
17 жовтня 2017 р. Колегія суддів Львівського апеляційного господарського суду відмовила в задоволенні апеляційної скарги Петра Бігуна на рішення Господарського суду Львівської області від 27 липня, яким визнано незаконною спробу захоплення торговельно-розважального комплексу Victoria Gardens у Львові. 


Читать

Пятница 3 июля 2015

У центрі Львова невідомі молодики спортивної зовнішності захопили приміщення ресторану «MAFIA», що знаходиться на проспекті Тараса Шевченка, 7. Невідомі чоловіки увірвалися всередину, виставили за двері охорону ресторану, змінили замки та заблокували вхід. Про це Львівському порталу повідомив власник приміщення Ярослав Мізюк.Справжні власники приміщення Ярослав Мізюк та Ірина Ільчишин прибули під ресторан, однак не мають доступу до своєї нерухомості.

За словами Я. Мізюка, конфлікт довкола ресторану «MAFIA» триває декілька місяців і вони виграли усі справи у суді проти власників бренду, які фактично захопили частину будівлі в центрі Львова.

«Сьогодні відбулось рейдерське захоплення приміщення ресторану «MAFIA» справжньою мафією. Це приїжджі особи і ми маємо інформацію, що це люди з колишніх владних структур, які діють за донецькі гроші. Ці особи, які не мають жодного договору оренди та прав, захопили приміщення і виставили за двері нашу охорону «Аутпост», – повідомив Ярослав Мізюк.

Він також розповів, що у 2013 році ресторан «MAFIA» у Львові відкрив київський орендар Олег Погребняк, який підписав договір оренди та працював майже рік, доки його не усунули його ж партнери. Сьогодні цей ресторан оформлений на посадових осіб з ТЗоВ «Астрейд». І на них відкрито два кримінальні провадження.

«Перше – за підробку документів та підписів на збільшення енергопотужностей, а інше за самовільне, рейдерське захоплення чужої власності, вчинене у шахрайський спосіб. Програвши усі судові справи, вони нічого кращого не придумали, як найняти якихось бандитів і в силовий спосіб зайняти приміщення.Наша охорона була викинута на вулицю, а на дверях змінили замки і «забарикадувались». Від 14.00 нікого до середини не пускають. Ми звернулись до правоохоронців, але на жаль міліція не проводить жодних дій зі звільнення приміщення. Я готовий виламувати двері, але міліція повинна діяти, бо в середині невідомі бандити, які можуть бути озброєні», – повідомив Ярослав Мізюк.Львівський портал

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены