Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе Все о конфликтах и рейдерстве
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 7 октября 2014

Колектив підприємства «Всеукраїнський промисловий союз» звернувся з відкритим листом до президента України Петра Порошенко, прем’єр – міністра України Арсенія Яценюка, генерального прокурора України Віталія Яреми, голови Служби безпеки України Валентина Наливайченко та міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана з метою звернуті увагу на факт цинічної спроби рейдерського захоплення майна і матеріальних цінностей комерційної організації представниками державних компаній, які, прикриваючись високопосадовими працівниками міліції та силовиками спецпідрозділу «Титан», фактично заблокували роботу ефективно працюючого приватного підприємства.


Як зазначається у листі, не що інше, як намагання нечистих на руку керівників низки держкомпаній привласнити чуже майно, а також перерозподілити впливи у прибутковій сфері торгівлі продуктами нафтопереробки. Так, рейдери з держкомпаній, використовуючи ухвали Печерського районного суду м. Києва та Приморського районного суду м. Одеси, відкрите кримінальне провадження, протягом останніх п’яти днів (2-6.10.14) здійснюють безпрецедентний тиск на керівництво та рядових співробітників товариства «Всеукраїнський промисловий союз». Цей тиск полягає у навмисному примусі працівників нашого підприємства до передачі невідомим особам речових доказів у кримінальному провадженні.
Оскільки вищевказані ухали судів, зокрема Приморського районного суду м. Одеси (про зміну місця зберігання речових доказів і подальшої їх реалізації; передачу речових доказів на відповідальне зберігання) не містять механізму їх виконання, так звані правоохоронці, не очікуючи відповідних судових роз’яснень, розробили і втілюють злочинну схему з захоплення майна ТОВ «Всеукраїнський промисловий союз» — бензину А-95 у кількості 9 736 тонн. Керівництво нашого підприємства неодноразово наголошувало на тому, що готове виконувати усі законні вимоги правоохоронних органів та рішення суду, аби у законний спосіб довести свою правоту. «Натомість, «силовики», здійснюючи психологічний та фізичний тиск, щодня тероризують наших співробітників і вимагають підписати документи, що, на нашу думку, призведуть до втрати речових доказів у кримінальному провадженні.
Це, у свою чергу, завадить встановленню законності, об’єктивному і всебічному розслідуванню. Колектив підприємства «Всеукраїнський промисловий союз» просить Вас сприяти у проведенні термінової перевірки щодо законності дій посадових осіб правоохоронних органів, які здійснюють кримінальне провадження, та у разі виявлення в їх діях ознак кримінального правопорушення, притягти винних осіб до кримінальної відповідальності. Ми переконані, лише неупереджений та об’єктивний розгляд справи здатен забезпечити захист прав та інтересів, як держави, так і трудового колективу нашого підприємства. А це долі сотень працівників та членів їх сімей, сплата податків до місцевого та державного бюджету», — зазначається у зверненні. Слід покінчити з проявами правового «бєзпрєдєлу», оскільки ми маємо надію, що почали жити по-новому!

 

Конфликты и рейдерство в Украине

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены