Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Воскресенье 24 мая 2015
Сообщение прочтено 3494 раз

Нагадаєм, що директор туристичного комплексу «Захар Беркут», Микола Голодович замість пошуку компромісу з селянами - заключення договорів оренди, чи купівлі земельних ділянок в селян, продовжує виправдовувати дії рейдерів та причетних осіб, зокрема, підтверджує, що ТзОВ «Захар Беркут» використовує сільськогосподарське угіддя, хоч по закону не має на це права. Така поведінка може свідчити про ймовірну узгодженість рейдерських дій із деякими правоохоронцями. Станом на сьогодні, рейдери продовжують утримувати земельну ділянку біля території бази відпочинку «Захар Беркут», не повернули ТзОВ «Захар Беркут» сільськогосподарську земельну ділянку селянам, що призвело до зупинення їх господарської діяльності, тобто правопорушення є триваючим. А згідно чинного законодавства протидія господарській діяльності є кримінально-караним діянням, що передбачене ст. 206 Кримінального кодексу України. Одночасно ТК «Захар Беркут» продовжує реалізовувати значну кількість путівок особам, які мають намір відпочивати на базі відпочинку «Захар Беркут». Проте, через незаконні дії рейдерів ТзОВ «Захар Беркут», селяни не мають можливості здійснювати свою господарську діяльність, зокрема, вести особисте селянське господарство, а тому їх сім'ї які теж постраждають внаслідок рейдерського захоплення базою відпочинку ділянок для ведення ОСГ».
Як кажуть в Волосянці база відпочинку "Захар Беркут" перейшла від власника ТзОВ "Октант" до ТзОВ "Захар Беркут" і ТзОВ "Гірськолижний комплекс "Волосянка" також внаслідак рейдерського захоплення: - підробкою протоколу зборів ТзОВ "Октант" 5 січня 2009р. і рейдерської атаки та силового захвату ТК "Захар Беркут" який здійснив громадянин російської фердерації Ігор Артемов та Орест Шийко.


Сообщение прочтено 2576 раз

Захар Беркут.небезпечний курорт.Рейдерське захоплення.
Загалом траси "Захар Беркут" взагалі не відповідають технічним умовам.Лише на частині схилу ГК "Захар Беркут"в самому центрі порушено щонайменше чотири правила безпеки.
Рейдери продовжують утримувати земельні ділянки біля бази відпочинку «Захар Беркут»
Захар Беркут.небезпечний курорт.
Захар Беркут 2012 рік, більш як 50 хв. туристи провели на висоті десятків метрів. Людей неможливо було евакуювати з підйомника, і це не перший випадок, коли механізм підйомника ламався, причиною поломки був заводський брак канатної дороги.
...
Читать


Сообщение прочтено 1455 раз

На базі відпочинку «Захар Беркут» - силове захоплення

Рейдери з бази відпочинку «Захар Беркут», що в селі Волосянка на Сколівщині атакували земельні ділянки. Директор ТОВ «Захар Беркут» Микола Голодович, продовжує виправдовувати дії рейдерів та причетних осіб, зокрема, підтверджує, що ТзОВ «Захар Беркут» використовує сільськогосподарське угіддя, хоч по закону не має на це права.

За словами Голодовича, селяни зверталися до ТзОВ «Захар Беркут» щоб підприємство купило або взяло в оренду земельні ділянки, Він ввжає кошти, які селяни хочуть отримати за землю непосильними, але підтверджує, що ТзОВ «Захар Беркут» використовує сільськогосподарське угіддя, хоч по закону не має на це права.

Зважаючи на цю ситуацію, керівнику ТОВ «Захар Беркут» М. Голодович вартує звернутися до керівництва держави, керівників правоохоронних органів невідкладно вжити відповідних заходів, щоби припинити незаконні дії ТзОВ «Захар Беркут» і ТзОВ "Гірськолижний комплекс "Волосянка" з рейдерського захоплення і використання сільськогосподарських угідь.
Рейдери турбази "Захар Беркут" атакували землю селян в с.Волосянка.

Суббота 23 мая 2015
Сообщение прочтено 1244 раз

З метою розгляду звернення здійснено виїзд у Волосянківську сільську раду
23.03.2015 Сьогодні, 23 березня, керівник апарату райдержадміністрації Іван Ватагович, начальник відділу Держземагенства у Сколівському районі Василь Урдей здійснили виїзд у Волосянківську сільську раду, де за участі сільського голови Василя Білинця та заявників Білинець О.Х. та Білинець Ф.Я. розглянули звернення, яке надійшло на гарячу лінію «112» щодо самовільного захоплення земельної ділянки пл.0.40 га власниками бази відпочинку “Захар Беркут”.
За результатами обстеження встановлено, що дана земельна ділянка вільна від забудови, власницею встановлена частково огорожа з однієї сторони (дерев’яна), на земельній ділянці знаходиться сніг, земляні роботи не проводяться.
Також стало відомо про те, що спірне питання, щодо права використання земельної ділянки на умовах сервітуту під гірськолижні траси в зимовий період розглядався Сколівським районним судом. Громадянкою заявницею була подана скарга на рішення Сколівського районного суду до апеляційного суду Львівської області. Ухвалою апеляційного суду від 23 червня 2014 року апеляційну скаргу відхилено. Станом на 23.03.2015 року згідно інформації наданої заявницею, подана апеляційна скарга до вищої судової інстанції.